999 rezultate për

faqe

Ish-e dashura këngëtare shfaqet me Kim Jong-un, bashkëshortja nuk shihet prej muajsh Një ish-e dashur e udhëheqësit komunist të Koresë së Veriut, është shfaqur së fundmi në mënyrë misterioze përkrah tij, g
Përfaqëson një ndër zonat më të varfëra në Shqipëri, deputetja "shkëlqen" me çantë 2000 euro Një ndër zonat më të varfëra në Shqipëri është zona e Matit, e harruar nga politikanët e saj dhe investimet e qeverisë.
Cardi B nuk përmbahet, shfaqet e tensionuar përballë oficerit të policisë (VIDEO) Një “përplasje” e vogël e Offset me policët në Beverly Hills ka mjaftuar që reperja e njohur, Cardi B të acarohet me kët
Shfaqet për herë të parë në publik doktori që u nxi pas infektimit me COVID-19 (VIDEO) Mjeku kinez, Yi Fan është shfaqur në publik për herë të parë pasi lëkura e tij u nxi për shkak të trajtimit nga koronavi
Një muaj pas lindjes së vajzës, Gigi Hadid shfaqet me linjat perfekte (FOTO LAJM) Gigi Hadid u bë nënë për herë të parë në fund të Shtatorit. Lajmin e bëri me dije vetë modelja dhe partneri i saj Zayn M
Arbana surprizon ndjekësit, shfaqet në supër formë menjëherë pas lindjes (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë me djalin e saj të cilin së bashku me Eduartin, vendosën
Tuna merr një vendim të papritur për veten dhe karrierën (FOTO LAJM) Tuna ka 1 vit që nuk është aktive në tregun muzikor shqiptar, sepse kënga e fundit që ka publikuar është “Amoni”. Ky pro
Nuk ju kujtohet titulli i këngës? Google ju vjen në ndihmë Google ka një opsion të shkëlqyeshëm që mund t’ju ndihmojë të kujtoni titullin e këngës që keni në kokë. Mjafton të fish
​Papa Françesku shfaqet për herë të parë me maskë në publik Papa Françesku mbajti sot maskë për herë të parë, ndërsa shërbente meshën për paqe në botë me udhëheqësit e tjerë fetarë
"Më mungon", Ronela shfaqet joshëse nga Prishtina (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Autorja e hitit “Dilema” është vën
Shfaqet pa të brendshme poshtë fustanit, modelja e kolme "çmend" kalimtarët (FOTO LAJM) Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollyëood. Të enjten mb
Mbretëresha britanike shfaqet e "pa shqetësuar", del pa maskë në publik Monarkaja 94-vjeçare u bashkua me nipin e saj Princ William për një vizitë në Laboratorin e Shkencës dhe Teknologjisë së
Pas skandalit të dhunës, shfaqet për herë të parë e dashura e aktorit turk (FOTO LAJM) Pak muaj më parë në mediat turke bëri bujë skandali i dhunës me aktorit turk Ozan Gucen dhe të dashurës së tij Deniz Bul
Moti ndryshon faqe: Reshje shiu, breshër dhe përmbytje në gjithë vendin Gjatë ditës së sotme, por edhe nesër do të ketë reshje shiu dhe breshëri në gjithë territorin, të cilat do të shoqërohen
"Fantazma e papunësisë masive po rishfaqet", rreziku global për të cilin flasin ekspertët Çdo vit World Economik Forum (WEF) hulumton rrreziqet, që i kanosen ekonomisë në pjesë të ndryshme të botës si dhe pasoj
Surprizon Ledina Çelo, shfaqet me look si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo i mungon skenës së muzikës. Megjithatë, ajo është shumë aktive në rrjete so
Bebe Rexha publikon videon në të cilën shfaqet pa reçipeta (VIDEO) Bebe është shfaqur tejet atraktive në videon e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është një nga emrat
Fantazma shfaqet në varrezën skoceze, fotografia duket autentike Një fotograf çek postoi një foto nga një varrezë skoceze në Reddit, e cila shkaktoi një vëmendje të madhe të publikut.
Liverpool transferon një tjetër portier të përfaqësueses së Brazilit Liverpooli ka nënshkruar kontratë të përhershme me portierin e Fluminense, Marcelo Pitaluga. Lajmin e ka konfirmuar v
Shpëtoni njëherë e mirë, hiqni ngjitësin nga kavanozi me këtë truk të thjeshtë Sa herë ju ka ndodhur që t’ju shkaktojë telashe të mëdha heqja e ngjitësit, i cili mbetet në kavanoz, pasi që nga ai ken