999 rezultate për

fantazmash

Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Rama: Ata që i përdorën, nuk guxuan t'i hapnin dosjet Në Kuvendin e Shqipërisë po zhvillohet një seancë përkujtimore për 70-vjetorit të pushkatimit të deputetëve opozitarë.
Milan “frikë” nga Arsenali Ndeshjet e Champions League do të vazhdojnë sot me përballjen mes skuadrës së Milanit dhe Arsenalit. Pritet që në këtë n