999 rezultate për

fantazisti

U dëmtua për herë të dytë, Zaniolo: I pafat, por kurrë nuk e kam menduar tërheqjen Është një nga futbollistët më të talentuar italianë dhe ka tërhequr vëmendjen e botës mbarë që kur debutoi me fanellën e
Goetze bëhet baba, e ardhmja e tij zbulohet nëpërmjet emrit të djalit Kontrata e Mario Goetzes me Borussian e Dortmundit përfundon në fund të këtij muaji dhe fantazisti pritet të zgjedhë vet
David Silva kërkon ta mbyllë karrierën aty ku e nisi Pas 10 vitesh me fanellën e Manchester City-t, ku ka luajtur më tepër se 300 ndeshje dhe ka shënuar 57 gola, fantazisti
Liverpool nuk heq dorë nga fantazisti i Lyonit, e tenton sërish këtë verë E ardhmja e Nabil Fekir pritet të jetë në Premier League. Kapiteni i Lyon, duket se është i destinuar ta vazhdojë karrie
Juventusi në sulmin final për fantazistin e Realit Drejtuesit e Juventusit po punojnë paralelisht, si në gjetjen e trajnerit ashtu dhe në arritjen e akordit me futbollistë
Arsenal dhe Milan përplasen në merkato për "Rui Costan" e ri Milani dhe Arsenali kanë synime të njëjta në merkaton e verës dhe këtë herë do të përlpasen për një nga talentet e ardhs
Mourinho vazhdon të mos e aktivizojë Mkhitaryanin, armeni e kupton të vërtetën Ndonëse premtoi se do ta hidhte në fushë, në sfidën ndaj Stoke City, Mourinho nuk e grumbulloi fare fantazistin armen, M
Interi sfidon Juven, super ofertë për Verratin Marco Verrati është shndërruar në synimin kryesor të shumë skuadrave. Për të pasur shërbimet e lojtarit, që është një ng
Gjermania e frikshme, shkatërron me lehtësi Sllovakinë (VIDEO) Gjermania kalon me lehtësi Sllovakinë, duke siguruar një vend në çerekfinale, teksa do të presë e qetë fituesin e super
Conte i "vjedh" dy yje Juves, por i jep një Antonio Conte do të braktisë kombëtaren e Italisë në përfundim të Euro 2016­ës dhe është pranë firmës me Chelsean për të
Ja si ndryshon Roma me Spalletin (FOTO) Pasi u mbyll epoka e Rudi Garsias në krye të Romës do të vendoset Lucciano Spalleti. një trajner shumë i njohur në Itali
Juve kërkon Calhanoglu, por problem mbetet ... Juventusi që nga fillimi i sezonit vazhdon të vuajë mungesën e një trekuartisti. Pas dështimit të tratativave me Mario G
Super lajm, rikthehet "snajperi" i Shqipërisë Alban Meha rikthehet në Kombëtare pas super golave në kampionatin turk me Koniasporin. Forma e shkëlqyer që po kalon fan
Pas Draxler dhe Gotze një tjetër "gjerman" për Juventusin Fabella me numrin 10 pëfundoi në shpinën e Paul Pogba. Një sinjal i fortë ky edhe për merkaton e Juventusit.: francezi n
SPECIALE/ 10 yjet që mund të ndryshojnë skuadër (FOTO LAJM) Skuadrat e mëdha janë duke punuar për të bërë lëvizjet e mëdha përpara fillimit të sezonit të ri. Në Angli Arsenali, Uni
Yolanthe shtatzanë, Sneijder së shpejti baba (FOTO LAJM) Wesley Sneijder po shkëlqen me Galatasarayin në Superligën turke të futbollit teksa kryesojnë rënditjen me 58 pikë, 2 më
Milan, viti 2015 do të sjellë një fytyrë të re: fantazistin Viti i ri 2015 pritet të ndryshojë në shumë aspekte Milanin e drejtuar nga Pippo Inzaghi, duke nisur që nga taktika. 201
Juventus: Shaqiri ose Zaza nëse ikën Giovinco Zgjedhjet e Juventusit për merkaton e janarit varen nga Sebastian Giovinco. Sipas asaj që shkruan "TuttoSport", klubi ba
Yolanthe ngushëllon Sneijder: Jam krenare me ty (FOTO LAJM) Wesley Sneijder ishte një prej futbollistëve që humbi penalltinë në gjysmëfinalen kundër Argjentinës, çka solli edhe lar
Ozil provokon: Rradhën e ka Bayerni Pas Liverpool-it e ka radhën Bayerni! Me këtë deklaratë ka nisur intervistën për "Bild am Sonntag" fantazisti turko-gjer