999 rezultate për

fantazine

Kur realiteti tejkalon edhe fantazinë, 10 raste befasuese (FOTO LAJM) Në qoftë se ke një imagjinatë të pasur, mund ta gjesh veten tek një nga rastet e mëposhtme. Pra ju jeni të aftë të sh
Kur realiteti tejkalon edhe fantazinë, 10 raste befasuese (FOTO LAJM) Në qoftë se ke një imagjinatë të pasur, mund ta gjesh veten tek një nga rastet e mëposhtme. Pra ju jeni të aftë të sh
Kur realiteti tejkalon edhe fantazinë, 10 raste befasuese (FOTO LAJM) Në qoftë se ke një imagjinatë të pasur, mund ta gjesh veten tek një nga rastet e mëposhtme. Pra ju jeni të aftë të sh
Kur realiteti tejkalon edhe fantazinë, 10 raste befasuese (FOTO LAJM) Në qoftë se ke një imagjinatë të pasur, mund ta gjesh veten tek një nga rastet e mëposhtme. Pra ju jeni të aftë të sh
Super jahti që po shfrenon fantazinë (FOTO LAJM) Sot të gjithë po flasin për këtë jaht. Koncepti 400 milion dollarësh i dizajnerit norvegjez, Kurt Strand ka rrëmbyer vëm
Yjet shfrenojnë fantazinë me fustanet në "Met Gala" (FOTO LAJM) Yjet botrore dhuruan një spektakël madheshtor mbrëmjën e së hënes në Met Gala në New York. Kim Kardashian, reperja C
E fejuara e Bendter shfrenon fantazinë (FOTO LAJM) Philina Roepstorff, e fejuara e Nicklas Bendtner, ish-sulmuesit të Arsenalit dhe Juventusit, sot pjesë e Rosenborgut në
Napoli shfrenon fantazinë, synon dyshen Benzema-Icardi "Sportmediaset" sqaron situatën për të ardhmen e sulmit të Napolit dhe shpjegon se ëndrra e Carlo Anchelotti quhet Karim
Erjona Sulejmani shfrenon fantazinë me foton e 8 marsit (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani nxeh temperaturat në Web me postimin e fundit me rastin e festës së gruas, shkruan Albeu.com Dekolte
Icardi dha penalltinë nga VAR-i, rrjeti shfrenon fantazinë me memet për Interin (FOTO LAJM) Fiorentina dhe Interi barazuan me rezultatin 3-3, pasi ishte një ndeshje dramatike e clia zgjati 100 minuta. Pas pena
Plas ironia në protestë, studentët shfrenojnë fantazinë me pankartat (FOTO LAJM) Studentët kanë organizuar ditën e sotme një nga protestat më masive. Nga e gjithë Shqipëria janë bashkuar studentët d
Rama "shfrenon" fantazinë me Bashën dhe Berishën (VIDEO) Kryemistri Edi Rama duket se i ka ndarë gjërat edhe në rrjetet sociale. TWitterin jami mësuar ta shikojmë që e përdo
Sheshel vazhdon propogandën kundër Kosovës, shikoni fantazinë e tij Vojislav Sheshel ka folur mëngjesin e sotëm në tek “Programi i Mëngjesit” në kanalin kombëtar serb Happy TV, rreth pasoj
Sadiku shthur fantazinë: Mund të arrijmë në vendin e dytë me kombëtaren Armando Sadiku, bomberi kuqezi që spikati në Europianin e Francës ka dhënë një intervistë ku ka rrëfyer për të kaluarën,
Herolind Shala shthur fantazinë: Mund ta surprizojmë Kroacinë Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Herolind Shala i është bashkua skuadrës në përgatitjet për dy ndeshjet e radhës.
Ancelotti shfrenon fantazinë: CR7 e Messi bashkë?... Dy yjet, të ulur pranë njëri-tjetrit në ceremoninë gala të "Topit të Artë", nxitën fantazinë e shumë tifozëve, duke ëndë
Shtëpitë më të veçanta në botë (FOTO-LAJM) Secili prej nesh imagjinon një “shtëpi ëndrrash”, një vend ndryshe nga ato që jemi mësuar në jetën e përditshme. Por ka
Schmelzer i thotë "Jo" Interit, e konfirmon menaxheri "Për momentin me Interin nuk kemi biseduar për asgjë. Unë kam një marrëdhënie shumë të mirë me drejtuesit e kësaj shoqër
Integrimi në fantazinë e artistëve U shpallen sot fituesit e ekspozitës “Një tjetër yll në qiellin blu”, një ekspozitë me mbështetjen e Qendrës së Informim
De Biasi beson në një kualifikim Trajneri i kombëtares shqiptare, Xhiani De Biasi beson në një kualifikim të mundshëm të Shqipërisë në Botëror. Por, sipa