999 rezultate për

fantastik

Paradë fantastike, Barcelona shëtit nëpër rrugët e qytetit për trofetë e fituar (FOTO LAJM) Barcelona u shpall ditën e djeshme zyrtarsht kampione e La Ligas për të 25 herë. Ky titull vjen vetëm pak ditë pas fitim
Mediat britanike ngrenë në qiell Eugent Bushpepën: Shkatërroi skenën me vokalin fantastik Eugent Bushpepa ka shkaktuar një bum mediatik kudo në botë, dhe është konsideruar si një talent i gjallë, me interretimi
Alpha Bank Albania hedh në treg një ofertë fantastike për kreditë konsumatore dhe për shtëpi Alpha Bank Albania hedh në treg një ofertë fantastike për kreditë konsumatore dhe kredinë për shtëpi Në këtë përvjeto
Klopp: Bëm një paraqitje fantastike Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka thënë se skuadra e tij bëri një paraqitje mbresëlënëse për 80 minuta. “Ishte
Crotone shënon super gol ndaj Juventusit (VIDEO) Crotone ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Stadio Ezio Scida". Ai që ka barazuar është Simy që ka realizuar
Rezultate fantastike, kjo është pija e rënies nga pesha Nuk ka më freskuese se kjo pije dobësimi me bazë kastravecin, limonin dhe menten. Të gjithë përbërësit janë natyral dhe
Beyonce pushon nga puna 20 balerina, por ajo që bëri Cardi B është fantastike Pak para festivalit Coachella, Beyonce ka pushuar nga puna rreth 20 nga kërcimtarët e saj. TMZ shkruan sot se ende mb
Gerrard, Owen dhe Ferdinand tregojnë pse është penallti ndërhyrja e Benatias Gerrard, Oën dhe Ferdinand teksa ishin të ftuar në emisionin "BT Sport" te Gary Lineker, thanë se penalltia ishte e qar
Super Messi, shënon gol fantastik ndaj Leganesit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Leganes në "Camp Nou". Ai që ka shënuar golin është ylli argjentinas, Lionel Me
Diell e temperatura të larta, bëhuni gati për një fundjavë fantastike Dy ditët e ardhshme, dhe sidomos e diela, do të jenë me mot me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në gjithë territorin
Hoteli fantastik ku 12 ditë kushtojnë 6.7 milionë funte Duke nisur nga viti 2021 do të keni mundësi që pushimet tuaja t’i bëni edhe në hapësirë. Pas 3 vitesh stacioni hapësi
"Ronaldo shënoi një gol fantastik" Sergio Garcia ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për golin me roveshatë në fitoren 3-0 të Real Madridit kundër Juventusit.
Forma fantastike e Ronaldos, zbuloni se çfarë i ka thënë Zidane portugezit Plani që i kishte përgatitur Zinedie Zidane për yllin portugez, Cristiano Ronaldo po funksionon ashtu siç duhej, ku ai p
Duro: Zhvilluam një ndeshje fantastike dhe në fund e fituam Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro, u duk i kënaqur me fitoren në Korçë ndaj Skënderbeut, si edhe për golin e Danilo A
Ronaldo është shprehur i befasur pas golit fantastik që shënoi mbrëmë ndaj Juves Cristiano Ronaldo është befasuar edhe vetë nga goli i mahnitshëm me roveshtaë që i shënoi Gianluigi Buffonit në fitoren
Ramos i mahnitur: Goli i Ronaldos na emocionoi dhe ne Sergio Ramos e pa se kryeveprën që bëri Ronaldo dhe ka pranaur se ai është në formë të frikshme dhe meritoi duartrokitje
Modelet fantastike të fundeve xhins Me ardhjen e pranverës, në listën e veshjeve që kemi dëshirë ti veshim të parat nuk mungojnë as fundet xhins. Komode
Manaj i jep golin fantastik Shqipërisë U21 (VIDEO) Prej orës 17.20 Shqipëria U21 po përballet Selman Stërmasi Sllovakinë U21, në një ndeshje kualifikuese për Euro U21.
Statistikat fantastike të Granit Xhakas kundër Milanit, çfarë ndeshjeje nga ai Granit Xhaka shënoi një prej tre golave të Arsenalit në ndeshjen kundër Milanit. Goli cili erdhi nga një distancë prej 2
Shikoni ç'koreografi fantastike kanë krijuar tifozët e Friorentinës për nder të Astorit (FOTO LAJM) Në “Artemio Franchi”, për ndeshjen me Beneventon ishin të pranishëm rreth 35 mijë tifozë pikërisht për të nderuar Astori