999 rezultate për

fantastik

Tite: Paraqitje fantastike, tani fokusohemi në fazën tjetër Trajneri i Brazilit, Tite është i kënaqur me performancën e skuadrës së tij dhe thotë se të gjithë i zbatuan ashtu siç d
Fantastike Suedia, kërkon të eleminojë gjermanët (FOTO LAJM) Suedia ka arritur të mposhti Gjermaninë në këtë pjesë të parë, me rezultat 0-1. Goli i avantazhit për suedezët ka ard
Misteri i Kroacisë: Dalic: Nuk kemi frikë asnjë skuadre Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic, u duk entuziast pas fitores së pastër, 3-0 ndaj Argjentinës, dhe deklaroi se tashmë q
Shikoni golin fantastik të Kolumbisë (VIDEO) Nuk ka zgjatur shumë avantazhi i Japonisë i marrë pas një gjuajtje penalltie. Kolumbianët mbizotëruan me lojë duke re
Vjehrri ka një epitet fantastik për Meghan, dhe jo pa arsye Meghan Markle duket se ka një marrëdhënie kaq miqësore me vjehrrin e saj, mbretin e ardhshëm të Anglisë, sa ky i fundit
Fantastikë meksikanët, çojnë "pancerat" kokëulur në dhomat e zhveshjes Sapo është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes Gjermani-Meksikë me rezultat 0-1. Meksika ka arritur të kaloj në avantazh
Ronaldo dëshmon edhe një herë që është një njeri i madh, gjest fantastik ndaj vogëlushit (VIDEO) Cristiano Ronaldo është një kampion si brenda fushës ashtu edhe jashtë saj. Kombëtarja e Portugalisë pati një përcjel
Neuer drejt rekuperimit, shikoni pritjen fantastike në stërvitje (VIDEO) Tek Gjermania të gjithë i kanë sytë nga porta, nëse Manuel Neuer do të rikthehet apo jo në kohë për të nisur Botërorin q
Sheh për herë të parë babanë pa mjekër, reagimi i bebes është fantastik (VIDEO) Ky është momenti kur një fëmijë i vogël shikon për herë të parë babanë pa mjekrën e tij të madhe. Një 34-vjeçar itali
Conte: Fitimi i "FA Cup" do të ishte fantastike Tranjeri i Chelseas, Antonio Conte, dëshiron që të fitojë në përballjen me Manchester United për kupën "FA Cup". Ch
Lampard: Conte është një trajner fantastik Frank Lampard thotë se Antonio Conten është një trajner fantastik por ka pranuar se Chelsea ka nevojë ende për ndryshime
Zyrtare: Iker Casillas rinovon kontratën me Porton Iker Casillas i ka dhënë fund spekulimeve për të ardhmen e tij duke nënshkruar edhe një vit kontratë me Porton. “Jam
Çantat e rrumbullakëta, modeli fantastik i këtij sezoni Koleksionet e çantave të 2018 erdhën në modele të ndryshme ,por modeli më i bukur dhe protagonist i pasarelave ishte mod
Flokë me ngjyra kemi parë plot, por ky trend i ri është kaq fantastik Nga flokët ylber e deri tek ombret me ngjyra, çfarë nuk na kanë parë sytë këto kohë. Ndaj meqë jemi tek ngjyrat në flokë
Politano i shënon gol fantastik Interit (VIDEO) Sassuolo ka tronditur Interin duke kaluar në epërsi në “Giuseppe Meazza”. Ai që ka shënuar për miqtë është Politano q
Tifozët e Milanit krijojnë atmosferë fantastike në Romë (VIDEO) Tifozët e Milanit janë mbledhur në numër të madh në Romë dhe pritet të dominojnë në Stadio Olimpico. Klubi nga milano
Kjo ishte performanca fantastike e Eugent Bushpepës që ngriti sallën në këmbë (VIDEO) Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer disa minuta më parë në skenën e Eurosongut. Ai interpretoi i treti
Pamje të frikshme por edhe fantastike nga vullkani Kilauea (VIDEO) Hawai ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme pasi vullkani Kilauea ka shpërthyer. Pamjet që vijnë janë sa fantastike
Aspirina fantastike kundër rrudhave Aspirina përveçse qetëson dhimbjet e kokës, ndihmon shumë edhe të sheshojmë rrudhat, madje edhe të zvogëlojmë poret për
Liverpooli është me fat që ka këtë treshe fantastike Liverpool me treshen Mane-Firmino-Salah është shndërruar në një skuadër tmerri për çdo rival në UEFA Champions League.