999 rezultate për

fantastik

Talenti i Genoas: Juventusi ëndërra ime, Dybala është fantastik Juventusi me shumë mundësi do të transferojë në fund të sezonit talentin e Genoas Cristian Romero. Argjetinasi i cili
Ish-lojtari i Skënderbeut shënon gol fantastik në Hungari Ish-futbollisti i Skënderbeut, Liridon Latifi, ka gjetur rrugën e rrjetës në Hungari. Ekipi i tij, Puskas Akademi, l
Wow fantastike, shikoni çfarë formash krijojnë këto shpendë (VIDEO) Sarah Townsend ishte duke shëtitur gjatë një pasdite në Somerset të Anglisë, ku kapi momentet e rralla, një tufë shpendë
Fantastik Arbër Zeneli, shënon golin e parë me fanellën e Reims (VIDEO) Arbër Zeneli e ka nisur mjaft mirë aventurën e tij tek Reims. Kosovari ka shkëlqyer në ndeshjes që Reims po zhvillon
Si nuk e kemi ditur, ky truk është fantastik për ata që kanë Iphone Ndoshta për ju është pak e ekzagjeruar, por ne (dhe shumë të tjerëve) na ndryshoi jeta kur zbuluam këtë truk. Gjithçka n
Rikthehet të luaj në Angli, mbrojtësi 38-vjeçar shënon gol fantastik në Kupë (VIDEO) Legjenda angleze, Ashley Cole u transferua pak kohë më parë te Derby County i Frenk Lampard nga radhët e LA Galaxy. Mosh
Bayern Munich merr një lajm fantastik para sfidës me Liverpoolin Pas druajtjeve se Manuel Neuer mund të mos jetë në ndeshje të luajë për Bayern Munichun kundër Liverpoolit në Champions
Ide fantastike dhuratash për këtë Shën Valentin (FOTO LAJM) Lulet dhe çokollatat duket sikur simbolizojnw Shen Valentinin. Nëse jeni sadopak krijues dhe në kërkim të gjërave të
Bayern Munich merr një lajm fantastik para sfidës me Liverpoolin Bayern Munich ka marrë një lajm fantastik para përballjes së parë ndaj Liverpoolit në kuadër të UEFA Champions League.
Pol Pogba fantastik, realizon dhe golin e 3 ndaj Fulhamit (VIDEO) Manchester United e ka kthyer në stërvitje transfertën ndaj Fulhamit teksa ka shënuar edhe golin e 3 me autor sërish Pol
Sokol Cikalleshi i papërmbajtshëm, shënon dy gola fantastik në Turqi (VIDEO) Sokol Cikalleshi ka shënuar në ndeshjen e Kupës së Turqisë, që skuadra e tij e Akhisarit po luan përballë Kasimpasas.
PSG merr një lajm fantastik para ndeshjes me Manchester United (VIDEO) Skuadra e PSG më në fund ka marrë një lajm të mirë, para ndeshjes në UEFA Champions League. PSG do të përballen me sk
Barcelona merr një lajm fantastik para ndeshjes me Realin (FOTO LAJM) Barcelona do të përballet me Real Madridin ditën e mërkurë, ndeshje e vlefshme për gjysmë-finalen ndaj Real Madridit në
Debutim fantastik për Arbër Zenelin, i merr 3 pikë Marseille Arbër Zeneli e ka nisur me këmbë të mbarë eksperiencën në Ligue 1. Mesfushori-sulmues i kombëtares kosovare ka luajtur p
Max Allegri merr një lajm fantastik nga e dashura e tij Massimiliano Allegri mund të jetë mërzitur shumë nga eliminimi i Juventusit në Kupën e Italisë, por nga jeta private laj
Gjest fantastik i Cardiffit, ndaj Arsenalit luan edhe Emiliano Sala (FOTO LAJM) Skuadra e Cardiffit do të luajë mbrëmjen e sotme në “Emiratës”, sfidën e javës së 24 në Premier League, dhe ekipi uellsi
Gjesti fantastik i Shaqirit për tifozin e vogël të Liverpoolit (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri i ka dërguar një mesazh të vogël për ditëlindjen e një tifozi të Liverpoolit, të shtrirë në spital. O
Tifozët e Werder Bremen marrin një lajm fantastik për Milot Rashican Werder Bremen sot ka dhënë një lajm të mirë për Milot Rashicën. Klubi gjerman ka njoftuar se ylli i Kosovës sot është kt
5 mënyra fantastike për të mbrojtur celularin tuaj (FOTO LAJM) Në epokën e rrjeteve sociale dhe internetit siguria kibernetike duhet të jetë shqetësimi i parë për këdo që dëshiron që
Zeneli falënderon klubin holandez: Kalova tre vite fantastike Mesfushori i Kosovës Arbër Zeneli, mbrëmë u zyrtarizuan si lojtar i klubit francez, Stade de Reims, duke nënshkruar kont