fantastik

Nuk është Pogba, Solskjaer: Ai është një lojtar fantastik Manchester United fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Ëest Ham, duke qendruar në garën për një vend në katërshen e parë të Prem
Me 10 lojtarë në fushë Genoa shënon super gol përballë Napolit (VIDEO) Edhe pse mbeti me 10 lojtarë që nga minuta e 28’ pasi një nga lojtarët kryesor u ndëshkua me karton të kuq dhe vetëm pak
Zidane: Hazard lojtar fantastik Zinedine Zidane është i fiksuar pas sulmuesit të Chelseat, Eden Hazard, të cilin ai e quan një "lojtar fantastik", duke
Biseda fantastike, Neymar dhe Ronaldo lumturojnë tifozët (VIDEO) Valladolidi duket se është mbërthyer nga një mallkim këtë sezon, sepse ka humbur 5 penallti në kampionat, nga 6 të tilla
Lacazette fantastik në golin e dytë të Arsenal (VIDEO) Arsenali ka shënuar edhe golin e dytë kundër Newcastle United në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin "Emirates". I
FANTASTIKE/ Ish-mbrojtësi i Skëndërbeut zgjidhet në formacionin më të mirë në botë Ish-mbrojtësi i Skënderbeut, Fidan Aliti ka bërë paraqitje fantastike në sfidën e parë të Kosovës të vlefshme për kualif
Lampard: Futbolli i Sarri-t është fantastik Frank Lampard, trajneri i Derby County dhe ish-mesfushor i Chelsea-t, ka folur për "Goal.com" në lidhje me trajneri e "B
Diego Forlan zbulon dicka fantastike rreth Interit Ish lojtari i Interit, Diego Forlan, pretendon se drejtuesit Nerazzurrë i kanë thënë se ata do të nënshkruajnë me Antoin
FANTASTIKE/Ja si i mbushin birrat tifozët në stadiumin më të shtrenjtë në botë (VIDEO) Tottenham në fillim të muajt prill do të futet në stadiumin e ri dhe për tifozët e saj pritja 2 vjeçare do të marrë fund
Fantastike, Hollanda barazon rezultatin përballë Gjermanisë (VIDEO) Hollanda po bën një pjesë të dytë shumë ndryshe nga e para. Fillimisht ishte De Light që ngushtoi rezultatin sapo fil
Hysaj flet si kapiten: Jam shumë i gëzuar, do jetë natë fantastike Shiritin e kapitenit të Kombëtares shqiptare, sot në ndeshjen kundër Turqisë do ta mbajë Elseid Hysaj, i cili është mjaf
Rikthimi Icardi-t, ja banderola fantastike e tifozëve Mauro Icardi u rikthye më në fund pas shumë kohëve në stërvitje me skuadrën e Interit duke hedhur kështu pas krahëve çdo
Barcelona, spektakël ndaj Realit edhe në "El Classico"-n e fëmijëve (VIDEO) Barcelona ka treguar një performancë fantastike këtë vit në La Liga dhe Champions League, por veçanërisht në Spanjë, ku
Celina shënon supergol përballë Manchester City (VIDEO) Bersant Celina ka dyfishuar rezultatin për Swansea ndaj Manchester City-t me një goditje fantastike nga brenda zonës.
FANTASTIKE/ Jo vetëm në stadium por edhe në restorant tifozët duartrokasin Ronaldon (VIDEO) Juventusi fitoi me rezultat 3-0 në Allianz Stadium ndaj Atletico Madridit dhe kështu u kualifikua në çerekfinale të Ligë
Bakaj fantastik, shënon dopietë në Bjellorusi (VIDEO) Elis Bakajt nis në mënyrën më të mirë të mundshme. Pasi shkëlqeu në fazën përgatitore me Shakthyor Soligorsk në Turqi, s
Mendoi se ishte një gropë lepuri, por gjeti një shpellë fantastike Në Shropshire të Anglisë ndodhet një shpellë e vjetër 700 vjeçari, shkruan Albeu.com Por është mjaft e çufitshme në f
Atalanta fantastike, përmbys rezultatin në vetëm 10 minuta (VIDEO) Vetëm 10 minuta i janë dashur Atalantës për të shënuar 2 gola ndaj Fiorentinës, shkruan Albeu.com Pas një goli të pës
Fantastik Sadiku, dhuron asist vendimtar për Luganon (VIDEO) Armando Sadiku, sapo kalojnë javët po bëhet shumë deçiziv për skuadrën e tij. Në ndeshjen e sotme kundër ish-ekipit të t
Talenti i Genoas: Juventusi ëndërra ime, Dybala është fantastik Juventusi me shumë mundësi do të transferojë në fund të sezonit talentin e Genoas Cristian Romero. Argjetinasi i cili