999 rezultate për

fantastik

Media e madhe italiane me shkrim fantastik për "Dardanët": Fabula e Kosovës, nga lufta deri tek ëndrra për "Euro 2020" Ueb faqja e njohur italiane Calciomercato ka publikuar një shkrim për Kosovën në rubrikën e tyre të veçantë “Momente gëz
FANTASTIKE/ Shqipëria shënon golin e tretë përballë Moldavisë (VIDEO) Shqiperia po regjistron një rezultat fantastik përballë Moldavisë. Pas golave të Cikalleshit dhe Bares është radha e
De Gea fantastik, turpëron dy yjet e Spanjës (VIDEO) Spanja po vazhdon stërvitjet para ndeshjes së të martës kundër Suedisë. Një moment interesant ka ndodhur me David de
Trendi më i rëndësishëm i kësaj vjeshte nuk kushton më shumë se 1000 lek (FOTO LAJM) Nuk ka absolutisht asnjë veshje më thelbësore, që gjithmonë është lënë në hije, sesa çorapet. Sigurisht, ato nuk janë
Ka vetëm 6 banorë, ishulli renditet si më fantastiku në botë për të kaluar pushimet (FOTO LAJM) Një ishull pa makina dhe me vetëm 6 banorë është cilësuar si më i miri në botë sipas një rankimi të fundit. Ishulli ‘
Fantastike Barcelona, përmbys rezultatin përballë Interit (VIDEO) Barcelona ka arritur të përmbysë rezultatin përballë Interit në minutën e 84' me të njëjtin autor Luis Suarez. Urugua
Derbi është zikaltër, Interi vazhdon ecurinë fantastike (VIDEO) Interi arriti të sigurojë fitore me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Milanit, e cila u zhvillua sonte në stadiumin “San S
Napoli kalon në avantazh, fantastik Mertens (VIDEO) Napoli ka kalaur në avantazh ndaj Liverpoolit me anë të një 11-metërshi të shëndërruar në gol nga Dries Mertens në minu
Juventus mer një lajm fantastik në prag të ndeshjes me Atletico Madrid Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic do të jetë i gatshëm për sfidën e së mërkurës ndaj Atletico Madridit në Ligën e
Shqipëria fantastike, "poker" golash përballë Islandës (VIDEO) Pas humbjes 4-1 në Francë, kuqezinjtë reagojnë në shtëpi, duke shpërthyer me "poker" ndaj islandezëve. Skuadra e Edi
Pushimet e ëndrrave, Gjiko dhe Elita "arratisen" me Zërin drejt destinacionit fantastik (FOTO & VIDEO) Pas koncerteve të shumta të verës, reperi Gjiko ka marrë disa ditë pushimi dhe është nisur së bashku me bashkëshorten e
Ronaldo fantastik, shënon golin e parë të këtij sezoni në Serie A (VIDEO) Juventusi ka shënuar edhe golin e tretë në përballjen ndaj Napolit. Në minutën e 62’ ishte Cristiano Ronaldo i cili s
Pamje fantastike: Koloni flamingosh nga Zvërneci (FOTO LAJM) Një fotografi fantastike. Nuk është imazh i shkëputur nga ndonjë skaj i panjohur i globit, është pamje e fotografuar në
Një "përbindësh" para portës, shikoni çfarë i punoi Ibra portierit (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic ka shënuar dy gola dhe ka ndihmuar LA Galaxy të mbetet i pamposhtur kundër rivalit Los Angeles FC.
Celina realizon gol fantastik në Angli (VIDEO) Bersant Celina vazhdon te shkëlqej me fanellën e Sëanseas në Championship. Ylli i Kosovës ka realizuar një gol shumë
Fantastik Kroos, Realin me 10 lojtarë shënon golin e dytë (VIDEO) Vetëm pak minuta pasi Luka Modriç la me 10 lojtarë Realin e Madridit, Los Blancos arritën të shënonin golin e dytë fal
Lajm fantastik për të gjithë, Britania lehtëson rregullat e emigracionit Britania do të lehtësojë rregullat e saj të emigracionit për të tërhequr më shumë shkencëtarë të elitës pas Brexit, tha
6 këshilla të mbështetura nga shkenca për një udhëtim fantastik Shpeshherë kur kthehemi nga pushimet na duhen një palë pushime te tjera për tu çlodhur. Nuk ndihemi ngati për të filluar
"Do ishte fantastik", Varane fton Pogban te Reali Raphael Varane beson se Paul Pogba do të ishte një transferim “fantastik” nëse do t’i bashkohej Real Madridit. “Mendo
Hyka shënon gol fantastik në Izrael (VIDEO) Jahmir Hyka ka qenë përsëri vendimtar për klubin e tij nga Izraeli, Makabi Netanja. Skuadra e lojtarit shqiptar u për