999 rezultate për

fansja

I përmend Ritën dhe burrat në shtëpi, fansja ofendon keq Roza Latin Roza Lati është një ndër personazhet e njohura të showbizit shqiptar kjo për shkak të angazhimit të saj në botën e media
Fansja ironizon keq Kejvinën: Do veshësh mbathje sot? Velina e Xing me Ermalin, Kejvina Kthjella, është kthyer padyshim në një nga personazhet më të komentuar dhe që mori vëm
Frikë e terror, spikerja e lajmeve përndiqet nga fansja e fiksuar (FOTO LAJM) Spikerja e lajmeve në Abc News, Viol Xhafaj ka bërë publike një rast përndjekje ndaj saj. Një zonjë emri i të cilës
Fansja ofendon rëndë Aulona Mustën, por shikoni se si ia kthen ajo (FOTO LAJM) Aulona Musta është njëra nga vajzat e “Thumb” të cilat dinë shumë që të provokojnë dhe t’i thonë disa të vërteta që mund
Fansja e çmendur përndjek prej 5 vitesh aktorin e njohur Eddie Redmayne ka rreth 5 vite që përndiqet nga një fanse e fiksuar. Aktori është shprehur se një grua e quajtur Gaby St
Fansja e kritikon se bëhet si “klloune”, përgjigja e Aurelës e bën të pendohet Aurela Gaçe është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga shqiptarët brenda e jashtë vendit. Ajo njihet për
Noizy në siklet, shikoni çfarë i bën fansja në Podujevë (VIDEO) Noizy është nga reperët më të pëlqyer shqiptar me numrin më të madh të fansave. Simpatia e fansave të tij për të ësht
10 mijë euro për koncertet që Adele anulloi, fansja ka një kërkesë të çuditshme (FOTO LAJM) Lori Shortall është një mësuese kanadeze e cila sic duket nuk ka shumë fat. Ajo është fanse e cmendur e këngëtares b
“Çmendet” Inzagi, ja kërkon pa dashje një fanseje (FOTO LAJM) Ish-sulmuesi dhe ish-trajneri i Milanit, Filipo Inzagi ka bërë një gafe në rrjetin social “Instagram” që nuk kaloi pa u
Ishte e vetme mes burrave të ekipit rival, fansja merr një dhuratë speciale Guximi shpërblehet, dhe kjo histori e dëshmon këtë më së miri. Mbrojtësit të Borusias së Dortmundit, Mark Bartra, i bëri
Fansja më e zjarrtë e Mourinhos do ju befasojë (FOTO LAJM) Quhet Viv Bodycore dhe ka përfunduar në faqet e para të mediave britanike për shkak se ka një dashuri të pamundur, që m
"Çmendet" fansja e Berishës: Marsh nga vitet e mia (FOTO LAJM) Ditëlindja e Berishës nuk kishte si të përfundonte pa urimet speciale nga ndjekësit e shumtë. Kishte nga ata që e kanë i
Erjona Sulejmani shpallet fansja më atraktive në Europë (FOTO) Nëse ndonjëherë keni qenë kurioz për femrën më atraktive në Europë, ju bëjmë me dije se ajo është shqiptarë. Bëhet fjal
Afrona dedikim Bleros: Jam fansja jote më e madhe (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Blero dhe Afronës pas “ndarjes” së shumë përflur, duket më e fortë se kurrë. Dy të dashuruarit postoj
Këngëtarja serbe kapet prej flokësh nga fansja Incidentet duket se janë të pashmangshme gjatë koncerteve. Por një situatë e pakëndshme i ka ndodhur gjatë një koncerti
Anastasia Harris, super-fansja e Tottenham (FOTO LAJM) Momenti i mirë që po kalon Tottenhami, nxjerr në plan të parë edhe tifozët VIP të skuadrës londineze. Në kërkim të mbësh
Fansja serbe e Ramës i thotë Vuçiçit: Ma përqafo Edin (FOTO) Edhe kjo ndodh. Kryeministri shqiptar Edi Rama ka një fanse serbe, e cila i ka dhënë një “porosi të veçantë” Aleksandër
Fansja çmendet pas Elvanës, ka dedikimi special (FOTO LAJM) Ka nga ata fansa të cilët nuk qëndrojnë asnjëherë indiferent ndaj idhujve të tyre. Një ndër to është edhe Enxhi, e cila
Tuna fansja e Fevziut (FOTO LAJM) Ja që edhe Tuna është një fanse e Fevziut, ku ka pritur për të marrë një autograf nga shkrimtari i saj i preferuar. Kjo
Çmendet fansja pas Florit, ja letra që i dërgon (FOTO LAJM) Dedikimet që i vijnë artistëve janë të shumtë, e ndërsa Flori Mumajesi ka marrë një letër nga një fanse. "Me sy mbyllur,