999 rezultate për

fanset

Arbenita i ka hyrë kërkimeve në instagramin e Feros, kërcënon fanset (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në kryefjalën e showbiz-it shqiptar dhe gjithçka prej tyre përbën interes të madh
Fanset e Saimir Tahirit çudisin gjykatësin me bluzat dhe shkrimet për ish-ministrin (FOTO LAJM) Saimir Tahiri ka qenë sërish sot në gjykatë, por kësaj radhe nuk ishte vetëm me avokatin. Bashkë me Tahirin, në sallën
Fabiana Britto tifozja më e zjarrtë e Milanit (FOTO LAJM) Fabriana Britto e ka nisur mjaft mirë vitin. Modelja braziliane realizoi një set fotografik për kompaninë Fori Max. Ajo
Kariusi bën një supër gafë edhe jashtë fushe Portieri Loris Karius ka përfunduar sërish në qendër të vëmendjes, por kësaj here jo për gafat e bërë në ndeshje, po për
Shqiptarja më e dashur në botë, Dua Lipa përlot fansen (VIDEO) Dua Lipa tashmë konsiderohet si shqiptarja më e dashur në botë. Këngëtarja kosovare po ka efekt shumë të madh, sidomo
Fansat frikësohen për Johnny Depp, çfarë i ka ndodhur aktorit? (FOTO LAJM) Disa foto të bëra nga fanset e Johnny Depp, në Rusi, kanë krijuar frikë se aktori mund të jetë i sëmurë. Depp, 54 vje
Çfarë i bëjnë fanset adoleshente Aurela Hoxhës (FOTO LAJM) Blogerja dhe modelja e njohur Aurela Hoxha cilësohet si një ndër femrat më tërheqëse të show bizit shqiptar. Aurela
Noizy qetëson fanset për fejesën (FOTO LAJM) Pas zërave që qarkulluan për një lidhje zyrtare të Noizyt, e mbi të gjitha se reperi kishte vendosur që të fejohej, ësht
Ronaldo flirton me fanset gjatë stërvijes (VIDEO) Cristiano Ronaldo, nuk shënoi në ndeshjen e parë ndaj Islandës dhe kjo nuk u prit mirë nga mediat. Duke qenë se ai ës
Ja çfarë bëjnë fanset pas Jonida Maliqit (FOTO LAJM) Jonida Maliqi ka shumë admirues të stilit të saj, ndër të tjera edhe një vajzë të vogël që quhet Laerta. Vajza në fj
Çmenden fanset pas Florit, një tjetër dedikim (FOTO LAJM) "Ta boja me drita" është projekti i fundit nga kantautori Flori Mumajesi. Pas suksesit të verës së kaluar me "Lule Lu
Flori çmend fanset, dedikime speciale për të Flori Mumajesi vijon të ketë sukses si brënda dhe jashtë trojeve, ku këngët e tij janë kthyer në hite të momentit. Këngë
Stresi i rrethuar nga fanset, dedikim për to (FOTO LAJM) Ndërsa vetëm dy ditë më parë, Stresi bëri një dedikim special për një femër në rrjetin social Facebook, tashmë ai poston
Dren Abazi provokon fanset, fotoja "flet" vetë Këngëtari Dren Abazi, i cili për hir të së vërtetës është konsideruar nga femrat si një "seks simbol", ende nuk ka bërë