999 rezultate për

fansave

Martesa në fshehtësi ishte e vërtetë? Georgina i ngre dyshime fansave (FOTO LAJM) Ditën e djeshme modelja e njohur Georgina Rodriguez festoi ditëlindjen e saj të 26-të. Sigurishtë urimin më të bukur
"U frymëzua nga Loredana?", si u duk Elvana Gjata në performancën e djeshme (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt nata e parë e "Festivalit të 58 të Këngës" ku performoi edhe e shumëpërfolura si fituesja e këti
"Çfarë vesh në shtrat?", Albërie Hadërgjonaj i nxit imagjinatën fansave (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në spektaklin e humorit ‘Klanifornia’. Aj
Do t’i mungojë fansave: Reperi shqiptar vendos të marrë pushim nga muzika (FOTO LAJM) Reperi i hiteve “S’kam kohë”, “Qa bone” etj, Azet, duket se është lodhur nga rrugëtimi i tij i gjatë në muzikë. Në ll
Gazetarja italiane mahnit fansat, pozon nga palestra dhe natyra (FOTO LAJM) Dileta Leota, gazetarja italiane e "Dazn", konsiderohet si nje nga femrat më seksi të televizionit dhe të gazetarisë spo
Bashkëshortja e Chicharitos, një bombë e vërtetë pas lindjes (FOTO LAJM) Pas lindjes së fëmijës së parë (djalë) dhe transferimit me sukses në Sevilla, për të ndjekur bashkëshortin, Javier Herna
"Kush është kjo?" fansat habiten pasi Dafina heq çdo paruke të mundshme (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka vendosur t’u tregojë fansave të saj look-un e ri! Këngëtarja ka kohë që ka qethur flokët shkurt, por
Barcelona publikon pamje nga dokumentari "Matchday", spikasin kur u humbën nga Liverpooli, dhe trishtimi i lojtarëve (VIDEO) Barcelona do ta publikojë dokumentarin "Matchday" që iu jep fansave mundësi të shohin nga afër atë që bëjnë lojtarët par
A do e shohim Olsi Bylykun te "Kënga Magjike"? Për këtë vendosni ju (FOTO LAJM) Olsi Bylykun e kemi njohur fillimisht si një aktor mjaft të aftë dhe me plot humor. Ai spikati me rolet të gjetura në sp
"Ku e ke familjen?", Capital T i përgjigjet fansave që venë në dyshim pushimet me falijarët (FOTO LAJM) Pas koncertit madhështor që mbajti në Tiranë, “Time Capsule” , Capital T ka gjetur kohën për të shijuar pushimet e merit
Rita Ora mban koncert gjigant në Berlin, pritet me flamurin kuq e zi (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora mbajti një koncert gjigant në Berlin. Këngëtarja u prit mj
I bën namin se doli me të brendshme në klip, Anxhela ua mbyll gojën fansave (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri disa ditë më parë publikoi këngën e saj të re të quajtur "Shpirti i bukur" që u pr
I hap këmbët vetëm t'ju bëj...! Bleona, me tërbim ndaj fansave (FOTO LAJM) Bleona Qereti është përplasur me një komentues në rrjetet sociale, ndërsa ka publikuar një video. “Hape këmbët dhe ua
Muza e kampionatit botëror "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Anastasia Kvitko një vit më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës gjatë Kampionatit Botëror të futbollit “Rusi 2018”.
Me këmishë nate dhe shampanjë në dorë, Beatrix provokon imagjinatën e fansave (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe kosovar. Ajo ësht
Tuna pret fëmijën e dytë? Të paktën ky është mendimi i fansave (FOTO LAJM) 2 vite më parë këngëtarja e njohur Tuna u bë nënë për herë të parë. Në jetë erdhi djali i saj Tian. Koha ka kaluar
Cardi B kërkon ti kthehet parukja që hodhi gjatë konceriti(VIDEO) Cardi B i është rikthye koncerteve pas problemeve të shumta me shëndetin dhe tek i fundit i ka habitur të gjithë me vepr
Oriola Marashi provokon fansat, nxjerr gjoksin "sheshit" (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej vajzave më të komentuara në showbizz-in shqiptar. Modelja gjithmonë di të tërheqë vëmendje
Gjendje të rënduar psikologjike, James Arthur i kërkon falje fansave Fituesi i X Factor, James Arthur, do të performonte së bashku me Gary Barlow dhe Mark Owen në koncertin që zhvillohej pë
Pornostarja kërkon votën e fansave: Më votoni se nuk do të pendoheni (FOTO LAJM) Një aktore ruse e filmave për të rritur, e cila mori famë pasi mori pjesë në një show të njohur televiziv, ka njoftuar s