999 rezultate për

fansat

Çfarë i ka ndodhur Klaudia Pepës? Fotot me shenja në trup po shqetësojnë fansat (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka shqetësuar fansat pas disa fotove me këmbët e nxira. Klaudia ka postuar
Pasi u mahnitën nga fotoja e pak ditëve më parë, tani fansat inatosen me Kendall (FOTO LAJM) Kendall Jenner publikoi një foto nga seti i fundit me motrat e saj për koleksionin e ‘Shën Valentinit’ të të brendshmeve
Kafe apo çaj? Na thoni ç'zgjidhni t'ju themi ç'thuhet për ju Njerëzit ndahen në dy grupe: ata që porosisin gjithmonë kafe dhe fansat e çajit. Dy nga pijet më popullore të botës thon
Fansat u dashuruan pas saj, Bebe Rexha bëri ndryshim drastik në pamje (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka eksperimentuar herë pas here me modelin e flokëve, si dhe me
Ylli Limani i përkushtohet 2021, surpriza fantastike për fansat (FOTO LAJM) "Mbreti" i baladave vitet e fundit është padyshim Ylli Liamni. Ndoshta” dhe “Kur t’kujtohet” janë projektet më të rej
Dëmtimi i Neymar: PSG konfirmon mungesën njëmujore, fansat e lidhin me ditëlindjen e motrës Neymar pësoi një dëmtim të mërkurën në mbrëmje, në ndeshjen ku braziliani ishte startues në ndeshjen e PSG-së kundër Cae
Angelina Jolie zbulon çfarë mban në çantë dhe fansat e saj mbetën të "zhgënjyer" (VIDEO) Angelina Jolie ka pozuar së fundmi për “British Vogue” dhe ka bërë një rrëfim të gjatë për jetën e saj personale e shumë
Përsëritet historia: Luana përndiqet nga një fans, përfundon në prokurori (FOTO LAJM) Ripërsëritet historia e përndjekjeve nga fansat. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se prezantuesja shumë
Linda Halimi bëhet gati për Shën Valentin, "çmend" fansat me poza provokuese (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Ajo publikon foto dhe vid
Morena Taraku përfundon në spital, çfarë i ndodhi këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja Morena Taraku ka merakosur së fundmi fansat e saj, pasi ka ndarë një foto nga spitali. Ajo ka treguar se p
Nuk po gjen rehat, Loredana bën sërish ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Aq shpejt sa kalon koha, po aq shpejt ndryshon edhe Loredana look. Këto kohë e kemi parë të eksperimentojë shpesh me pam
Loredana është shtatzënë për herë të dytë? Një foto e dytë që bindi fansat (FOTO LAJM) Prej dy ditësh, Instagrami, Facebook-u, TikTok-u e çdo media tjetër sociale është mbushur me foto të Loredanës ku barku
Vesa Luma nuk harroi, mban premtimin që na kishte dhënë prej kohësh (FOTO LAJM) Jemi të bindur se ju ka munguar shumë në muzikë këngëtarja Vesa Luma, e cila prej kohësh është “arratisur” në Zelandën e
Po rikthehet pas një viti? Këto foto të Elvana Gjatës gjallëruan fansat (FOTO LAJM) Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka munguar edhe në muzikë. Por, d
Fansat mendojnë se e kanë zbuluar emrin e vajzës së Gigi-t dhe Zayn Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër të një vajze 4 muaj më parë, por ende nuk e kanë zbuluar emrin e vogëlushes. Fa
Jeni kuriozë të dini si dukej Bieta Sulo para se ta njihte gjithkush? (FOTO LAJM) Bieta Sulo është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar, e cila na shoqëron çdo pasdite në “Top Channel”
Ava Max ndryshon "look" drastikisht, si e pritën fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max, është dalluar gjithmonë për stilin e veçantë dhe eksperimental në pamjen e saj
Pasi u shokuan gjithë fansat, zbulohet e vërteta e lidhjes së Kanye West me Jeffree Star (FOTO LAJM) Ndarja e Kim Kardashian dhe Kanye West bëri xhiron e mediave rozë ditën e djeshme. U tha se çifti po shkonin drejt divor
Justin Bieber e mbylli 2020 ashtu siç pritej dhe fansat e tij po çmenden (VIDEO) Justin Bieber erdhi pë Vitin e Ri me një këngë re të bashkëshkruar me Andrew Watt dhe u bëri fansave të tij dhuratën më
Diletta Leotta tërbon fansat me fotot "hot", Boateng hedh "grepat" pas ndarjes (FOTO LAJM) Gazetarja italiane, Diletta Leotta, shfaqet gjithmonë në top-formë. Madje edhe kur është në shtëpi, gjatë momenteve të r