E FUNDIT/ Mbyllet sërish transporti urban
999 rezultate për

fansa

Ndryshimi drastik i motrës së Encës, fansat të mahnitur nga pamja e re e blogeres (FOTO LAJM) Motra e Encës është kthyer në një ndër vajzat e komentuara të showbizit shqiptar duke "konkuruar" edhe vetë këngëtare.
Habiten fansat, Getoari shfaqet në klipin e ri me veshjen e Marina Vjollcës (FOTO LAJM) Getoari dhe Marina Vjolca e kanë treguar gjithmonë se janë të apasionuar pas veshjeve të shtrejntave dhe firmave e sidom
E penduar për filmat +18, fansat dalin jashtë parashikimeve për Mia Khalifën (FOTO LAJM) Një peticion i krijuar nga fansat e Mia Khalifa për të hequr filmat e saj për të rritur nga faqet pornografike, ka arrit
Pa reçipeta, Morena Taraku ekspozon hapur të pasmet dhe fansat kaq deshën (FOTO LAJM) Këngëtarja Morena Taraku është një nga personazhet shqiptarë që tërheq vëmendje me postimet që bën në Instagram, aty ku
Je i Juventusit", fansat e Interit shënjestrojnë Galjardinin Konte dhe Interi po lëpijnë plagët pas barazimit 3-3 kundër Sasuolos. Zikaltrit humbën pikë nga Juventusi dhe rikuperuan
Para se të bëhej e famshme, do e njihnit Jonida Maliqin në këtë foto? (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka publikuar një foto të saj kur ishte fëmijë. Fotoja ishte e postuar nga një ‘fanpage’ nën
"Baladë apo ritmike?", Anxhela Peristeri vë në vështirësi fansat me foton e fundit (FOTO LAJM) Me rritjen e temperaturave të gjithë personazhet e njohur të ‘shoëbiz-it’ shqiptar kanë vendosur të sjellin projekte të
Nuk i le vend imagjinatës, Angela Martinin me poza provokuese nga jahti (FOTO LAJM) Edhe pse ka shumë vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini, është mjaft e dashur për publikun sh
Ndjekësit të mahnitur, modelja joshëse bën ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Modelja me famë botërore Emily Ratajkoëski është një ndër modelet më të kërkuara. Së fundmi, modelja ka habitur fansat,
Modelja joshëse në "hall", i kërkon ndihmë fansave (FOTO LAJM) Anastasiya Kivtko është një nga modelet më seksi në botë dhe njihet për format e saj bombastike dhe pozat provokuese që
Madona? Të gjithë po presin bashkëpunimin me Kidën, Mozzik surprizon fansat (FOTO LAJM) ara disa ditësh, Mozzik u zotua se ky vit do të ishte i tij, sepse do të sjellë vetëm hite. Ai do të vijë në bashkëpu
Nuk i le vend imagjinatës, Angela Martinin me poza provokuese nga jahti (FOTO LAJM) Edhe pse ka shumë vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini, është mjaft e dashur për publikun sh
E ka zënë "halli", modelja ruse u kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM) Anastasiya Kivtko është një nga modelet më seksi në botë dhe njihet për format e saj bombastike dhe pozat provokuese që
Partnerja e Boateng provokon fansat: Kush do të stërvitet me mua? (FOTO LAJM) Gruaja e Kevin-Prince Boateng, Melissa Satta, është një ndër femrat më të njohura dhe vetëm në Instagram, numëron mbi 4.
Poza provokuese dhe mijëra fansa, kush është modelja bjonde që "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Celeste Bright është një modele profesioniste e cila ka përfaqësuar Miamin në një nga eventet më të rëndësishme të bukur
Delinda Disha ndryshon totalisht look, fansat të mahnitur me aktoren (FOTO LAJM) Përfundimi i karantinës ka ardhur me ndryshime të mëdha tek personazhet e njohur të shoëbiz-it shqiptar. Thuajse të g
Tronditen fansa, këngëtari 28-vjeçar ndahet prapritur nga jeta (FOTO LAJM) Ylli i Korean Pop, Yohan është ndarë papritur nga jeta në moshën 28-vjeçare. Vdekja e këngëtarit ka tronditur fansat e t
Një djall-ëngjëll, kjo është vajza që po "trullos" fansat në rrjete sociale (FOTO LAJM) Silvia Caruso është një e preferuar e rrjeteve sociale, e cila ka mbi 1.6 milion fansa vetëm në Instagram. Modelja 20
"Të duken pak brekët", Kiara Tito provokon me fustanin e kuq (FOTO LAJM) Kiara Tito ka nisur pushimet. Kiara Tito ka nisur pushimet në bregdet, prej nga është duke publikuar imazhe herë pas
E papritur, pse të gjithë po urojnë Kidën dhe Mozzik për fejesë (FOTO LAJM) Në Instagramin e Kidës dhe Mozzik po bëhët nami. Secili ka publikuar foton e artistit tjetër në profilin e tyre dhe n