999 rezultate për

fanellen

Uzuni poston foton me Ronaldon: Kurrë mos hiq dorë nga ëndrrat, ato mund të bëhen realitet Kjo ka qenë padyshim një nga javët më të lumtura të karrierës futbollistike për Myrto Uzunin. Sulmuesi i përfaqësues
Uzuni tregon çfarë bisedoi me Cristiano Ronaldon Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Myrto Uzuni, u bë hit në rrjetet sociale pasi që shënoi gol ndaj Juventusit, festoi
Cristiano Ronaldo arrin Puskas: 746 gola në karrierë, rekordi i rekordeve shumë afër Frika e një dëmtimi të mundshëm ka kaluar. Nuk ka probleme serioze në kyçin e këmbës për Cristiano Ronaldon, i cili
Ka "rilindur", Milani po përgatit rinovimin e kontratës për Ibrahimovic Vitet janë thjesht numra për një si Zlatan Ibrahimoviç, që ndonëse me 39 të tillë mbi supe, po kalon një rini të dytë me
Federico Chiesa mund të debutojë ndaj Crotones me fanellën e Juventusit Federico Chiesea mund të bëjë debutimin për Juventusin të shtunën kundër Crotones, ndërsa Paulo Dybala thuhet se është n
Ronaldo me Covid-19, çfarë do bëjë tani me fanellën e portugezit talenti i Francës? Eduardo Camavinga, ylli në rritje i kombëtares franceze, u mburr në rrjetet sociale se kishte marrë fanellën e Cristiano
Kush janë lojtarët më të mirë që kanë luajtur në Premier League me fanellën e Liverpool Liverpooli është njëri nga ekipet kryesore të Ligës Premier, ndërsa në formatin e ri nuk është se ka pasur sukses pasi k
"Çmenden" serbët, shqiptari hyn me fanellën kuqezi në autobusin e Beogradit (FOTO LAJM) Një djali i ri që mbante të veshur një bluzë me simbole shqiptare duke udhëtuar në një autobus në Serbi ka marrë vemendj
Godin shënon golin e parë me fanellën e Cagliarit (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja mes Atalantës dhe Cagliarit, e vlefshme për javën e tretë në kampionatin italian. Be
Achraf Hakimi realizon golin e parë me fanellën e Interit (VIDEO) Inter po fiton me rezultatin e thellë 4-1 ndaj Beneventos në ndeshjen e vlefshme për kampionatin italian. Goli i katë
Kapiteni i Armenisë heq fanellën dhe i bashkohet luftës Lufta që ka filluar midis Armenisë dhe Azerbajxhanit dhe që përfshin gjithashtu Turqinë, ka prekur futbollin… dhe në çfa
Ëndrra e Atl Madrid, të veshë sërish Messin me fanellën bardhekuqe dhe partner me Suarez Lionel Messi ka edhe një vit kontratë me Barcelonën dhe nëse nuk ka ndonjë ndryshim gjatë sezonit, argjentinasi në verën
ZYRTARE/ Arlind Ajeti transferohet te klubi italian Arlind Ajeti rikthehet zyrtarisht në Itali, tashmë për të mbajtur fanellën e Reggianas, skuadër që u ngjit këtë vit në S
Bale nuk do të mbajë numrin 11 te Tottenham, i befasishëm ky numër Gareth Bale nuk do ta ketë numrin 11 në fanellën e Tottenham Hotspur. Spurs pak minuta më parë kanë njoftuar për rikt
Reali prezanton fanellën e tretë, ja si duket (FOTO LAJM) Reali i Madridit ka prezantuar fanellën e tretë për sezonin futbollistik 2020-2021 e cila ka tërhequr menjëherë vëmendje
"Pirlo është mjeshtër" Weston McKennie amerikani i parë që do të mbajë veshur fanellën e Juventusit, është prezantuar si futbollisti më i ri i
Bernard Berisha zgjohet me fanellën e Kosovës dhe nënën e sëmurë, postimi që i emocionoi të gjithë (FOTO LAJM) "Golin ia dedikoj mamasë sime që është e sëmurë", këto ishin fjalët e Bernard Berishës pas ndeshjes së mbrëmshme mes Kos
Vinicius JR zbulon ëndrrat me Real Madridin Ka ëndrra të mëdha sulmuesi i Real Madrid, Vinicius Junior. Braziliani, protagonist me fanellën e Los Blancos, ka dës
Intervistoi Messin, gazetari: Ai nuk i do paratë, por fanellën Leo Messi dje e bëri të ditur se ai do të qëndrojë së paku edhe për një vit te klubi i Barcelonës. Në një intervistë
ZYRTARE/ Diaz firmos për Milanin, ja detajet e kontratës Brahim Diaz ka kompletuar huazimin e tij nga Real Madridi tek Milani. Lojtari do mbajë fanellën me numër 21. Marrëves