999 rezultate për

fanellave

10 uniformat më të mira për sezonin 2020/21 (FOTO LAJM) Fanellat e klubeve të futbollit gjithmonë, sezon pas sezonit, priten me entuziazëm nga tifozët, pasi janë diçka që i rep
E BUJSHME/ PSG merr Messin? Klubi bën gati shitjet e fanellave me numrin 10 Lionel Messi mund të shkojë tek PSG. Football Transfers raporton se klubi francez ka udhëzuar degët e tyre të përgati
Rënditja: Juve në krye, ja sa përfitojnë klubet në Serie A nga sponsorët e fanellave Edhe pse në një situatë të vështirë financiare për shkak të pandemisë së Covid-19, klubet e Serie A në Itali do të arkët
Rriten të ardhurat nga sponsorët e fanellave, Interi pret largimin e "Pirelli"-t Në një situatë krize ekonomike, ku kanë rënë thuajse të gjithë zërat e të ardhurave të klubeve të futbollit, sponsorët e
Uniformat e reja të 6 klube të mëdha të Premier League për sezonin 2020/21 (FOTO LAJM) Premier League po shkon drejtë përfundimit të këtij sezoni, pasi kanë mbetur edhe shtatë ndeshje për t’u zhvilluar. K
Skuadra e Trabzonspor bën prezantimin e uniformave më interesante në histori (VIDEO) Në fillim të muajit korrik, Donis Avdijaj u prezantua te skuadra turke, Trabzonspor. Ylli i Kosovës kaloi në Turqi si
Tifozat e Manchester City irritohen me fanellën e re (FOTO & VIDEO) Edicioni i limituar i fanellave të Manchester City-t, e prodhuar nga Nike, nuk është pritur mirë nga shumica e tifozëve
Juventus mbush xhepat nga shitja e fanellave të Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u afrua në verë nga Real Madrid për shifrën e 110 milion eurove duke u bërë lojtari më i shtrenjtë i
Shndërrimi i fanellave të 32 ekipeve pjesëmarrëse në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Kur duhen më pak se dy javë nga fillimi i Kupës së Botës u mësua se fanela e Nigerisë që do të përdoret nga kombëtarja a
Ibra thyen rekorde në Amerikë me shitjet e fanellave Zlatan Ibrahimovic mesa duket po shkëlqen dhe jashtë fushës për LA Galaxy. Thënë kjo pasi klubi duket se është duke f
Prezantohen fanellat e Kombëtareve për në "Russi 2018", mahnitese (FOTO LAJM) "Russi 2018" do të pritet me shumë emocione dhe nga ana tjetër do të hijeshohet nga ngjyrat e fanellave më me emër.
Ronaldo dhe Messi mposhten në Angli për numrin e fanellave të shitura Në Premier Leaghue përveç sfidave në fushën e blertë për 3 pikë ka startuar edhe beteja për yllin e marketingut. Momenta
E pabesueshme, PSG po fiton shifra të çmendura me shitjet e fanellave (VIDEO) PSG po vazhdon të shkuajë histori. Këtë herë francezët nuk e kanë historinë ën atë që shpenzojnë por në atë që fito
10 skuadrat që kanë shitur më shumë fanella në vitin 2016 (FOTO LAJM) Fitimi i trofeve jo gjithmonë është në përpjesëtim të drejt me shitjen e fanellave në futboll. Nuk është as Reali i Mad
Gara për fanellat/ Kush shet më shumë, Real Madridi apo Barcelona? Megjithëse në skuadër kanë lojtarët më të mirë në botë, kjo nuk iu ka mjaftuar për të qenë të parët në shitjet e fanella
Milani gjest të veçantë për klubin brazilian të Chapecoense Skuadra e Milanit do të veshë fanella të veçanta në nder të klubit brazilian Chapecoense. Klubi brazilian humbi 17 futbo
Balotelli rekord në Francë, çdo 6 minuta shet një fanellë Skuadr ae Nice mesa duket e ka gjetur burimin për të përballuar rrogën e lart të Balotellit. Tifozët janë entuziastë
Ibrahimovic: Pogba u ble me paratë e fanellave të mia Zlatan Ibrahimovic ka “goditur” përmes një statusi në rrjetet sociale, duke dashur të evidentojë vlerën si futbollist në
United siguron paratë për Pogbanë nga shitja e fanellave të Ibrës Blerja e Zlatan Ibrahimovic, është edhe blerja më e mirë e këtij sezoni te United, të paktën në marketing. Edhe pse
Ja si duken yjet e sotëm me fanellat e legjendave të Kombëtareve të tyre (FOTO) Jemi në ditë festive të Kampionatit Evropian, ndërsa para disa ditësh u zhvillua edhe Kupa e Amerikës, duke bërë që shum