999 rezultate për

fanellat

Real Madrid prezanton fanellat e reja për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Real Madrid ka prezantuar fanellat për sezonin e ardhshëm. Ndryshe nga fanella e sezonit që sapo u mbyll, ku madrilenët
ZYRTARE/ Barcelona prezanton fanellat e sezonit 2018/2019 (FOTO & VIDEO) Edhe zyrtarisht, Barcelona tashmë ka prezantuar fanellat vendase për sezonin e ardhshëm Fanellat e reja do të jetë kr
Zyrtare: Roma prezanton fanellat e reja (FOTO LAJM) Roma ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm. Fanella e re i ngjason mjaft shumë dizajnit tradicional me
Për herë të parë në Seria A ekipet do të luajnë me fanellat e njëra-tjetrës Këtë fundjavë, në Serinë A do të luhet ndeshja midis Parmës dhe Sampdorias. Dy skuadra që njihen për binjakëzimin mes ti
Publikohen fanellat e reja të Real Madridit (FOTO LAJM) Real Madridi do të ketë fanella si zakonisht të bardha, por detajet e tjera në fanellë do të jenë plotësisht ndryshe nga
Reali publikon fanellat për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Zinedine Zidane synon të bëjë ndryshime të mëdha në skuadrën e Real Madridit për sezonin e ardhshëm dhe duket se edhe ko
Ndodh në Torino, dalin në shitje fanellat e Juventusit me emrin e Icardit Ndërkohë që te Interi nxitojnë të rregullojnë marrëdhëniet me Icardin, për të bindur sulmuesin të rikthehet në ekip, në
Këto janë fanellat e Barcelonës për sezonin 2019/20 (FOTO LAJM) Disa fotografi të fanellave të Barcelonës për sezonin 2019/2020 kanë filluar të qarkullojnë në rrjetet sociale, dhe tifo
Juventus zbulon fanellat për sezonin e ardhshëm, ka shumë ndryshime (FOTO LAJM) Skuadra e Juventusit ka publikuar fanellat për sezonin e ardhshëm. Fanella e parë do të jetë bardh e zi ku bie në sy
Këto janë fanellat më të shëmtuara në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Shumë prej ekipeve të futbollit e kanë si traditë që çdo sezon të ri të ndryshojnë fanellat. Por ndonjëher kjo nuk ë
Ronaldo e ka një stimul më shumë për të shënuar (FOTO LAJM) Laura Bragato është një studente e jurdikut e bërë e famshme në rrjetet sociale për shkak të postimeve të saj “hot”.
"Efekti Ronaldo", Juve ka shitur aq shumë fanella sa mund të blejë Milanin Një çmenduri e vërtetë ka ndodhur me me fanellat e blerjes më të bujshme të Juventus, Cristiano Ronaldo. Sipas rapor
Kosova me fanella të reja por çmimi i tyre është më i lartë se të Bayernit dhe Realit (FOTO LAJM) Kosova ka nxjerrë sot në shitje fanellat e saj të reja por çmimi i tyre është paksa i kripur. Ka qenë Federata ajo q
Shikoni ku prodhohen fanellat e Kroacisë (FOTO LAJM) Kroacia është në finale të Botërorit për herë të parë në histori jo vetëm të tyre si shtet, por për herë të parë edhe në
E pabesueshme, sa milion euro ka fituar Juventus vetëm nga fanellat e shitura të Ronaldos Transferimi i Ronaldos te klubi i Juventus për 105 milion euro duket të jetë një shumë e lartë për sa i përket futbollit
Dalin në shtije fanellat e Cristiano Ronaldos te Juventusi (FOTO LAJM) Mediat italiane e bëjnë fakt të kryer, pasi ylli portugez Cristiano Ronaldo do të transferohet te Juventusi dhe për këtë
Kjo fanelë trishtoi shqiptarët në Zvicër por gabimi u përmisua (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një dyqan në Zvicër duke i mërzitur shumë shqiptarët. Butiku, i cili gjendet në
Shqiptarët në Zvicër heqin nga dyqani fanellat e Serbisë Edhe katër ditë na ndajnë nga nisja e kampionatit Botëror "Rusia 2018", dhe në vendet pjesmarrëse po bëhen përgatitjet e
Nigerisë i mjaftojnë vetëm tre orë pë të shitur të gjitha fanellat Të gjithë e duan, por të paktë janë ata që do të kenë mundësinë që ta kenë në periudhën afatshkurtër. Uniforma që N
Zbulohen fanellat e reja të Real Madrid (FOTO-LAJM) Pas një sezoni të shkëlqyer për Real Madrid, ku arriti të fitojë trofeun e 13-të të Champions League, madrilenët po bëhe