999 rezultate për

fanella

Real Madrid prezanton fanellat e reja për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Real Madrid ka prezantuar fanellat për sezonin e ardhshëm. Ndryshe nga fanella e sezonit që sapo u mbyll, ku madrilenët
ZYRTARE/ Barcelona prezanton fanellat e sezonit 2018/2019 (FOTO & VIDEO) Edhe zyrtarisht, Barcelona tashmë ka prezantuar fanellat vendase për sezonin e ardhshëm Fanellat e reja do të jetë kr
Zyrtare: Roma prezanton fanellat e reja (FOTO LAJM) Roma ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm. Fanella e re i ngjason mjaft shumë dizajnit tradicional me
Zyrtare: Interi prezanton fanellën e re (FOTO LAJM) ashmë zyrtarisht klubi i Interit ka zbuluar uniformën e re për sezonin e ardhshëm 2019-2020. Bluzat kanë dalë në shit
Kjo do të jetë fanella e Barcelonës për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Është zbuluar fanella e re e parë e Barcelonës për sezonin e ardhshëm 2019/20, me një ndryshim të dukshëm nga ajo e këti
Zyrtare: Juventusi prezanton uniformën e veçantë (VIDEO) Juventusi ka prezantuar uniformën e re për sezonin e ardhshëm. Fanella ka marrë një pamje krejt tjetër, pasi i janë hequ
Për herë të parë në Seria A ekipet do të luajnë me fanellat e njëra-tjetrës Këtë fundjavë, në Serinë A do të luhet ndeshja midis Parmës dhe Sampdorias. Dy skuadra që njihen për binjakëzimin mes ti
Fanella e fishekzjarrë, zbulohen detajet e festës së titullit të Barcelonës Nuk mund të mohohet, Barcelona e ndien veten kampione në Spanjë. Klubi e mendon të sigurt që mbrëmjen e sotme në “Camp N
Kjo do të jetë fanella e Juventusit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Fanella e Juventus për sezonin e ardhshëm është zbuluar në rrjetet sociale, ajo është me një vijë rozë në mes. Sipas
Publikohen fanellat e reja të Real Madridit (FOTO LAJM) Real Madridi do të ketë fanella si zakonisht të bardha, por detajet e tjera në fanellë do të jenë plotësisht ndryshe nga
Reali publikon fanellat për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Zinedine Zidane synon të bëjë ndryshime të mëdha në skuadrën e Real Madridit për sezonin e ardhshëm dhe duket se edhe ko
Në prag të Kupës së Amerikës, Brazili publikon unifromat e reja (FOTO LAJM) Kombëtarja braziliane po përgatitet për turneun e radhës në Amerikën e Jugut e cila starton ne muajin qershor. Në bas
Zbulohet fanella e re Juves, tifozët nuk e pëlqejnë (FOTO LAJM) Juventusi po punon për të projektuar fanellën e re për sezonin e ardhshëm. Por deri më tani tifozët kanë dalë kundër ngj
Tifozat e Manchester City irritohen me fanellën e re (FOTO & VIDEO) Edicioni i limituar i fanellave të Manchester City-t, e prodhuar nga Nike, nuk është pritur mirë nga shumica e tifozëve
Zbulohet fanella e re e Real Madridit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Real Madrid ka filluar përgatitjet për sezonin e ardhshëm, teksa rrjeti i "footyheadlines" ka zbuluar fanellën e tretë t
Ndodh në Torino, dalin në shitje fanellat e Juventusit me emrin e Icardit Ndërkohë që te Interi nxitojnë të rregullojnë marrëdhëniet me Icardin, për të bindur sulmuesin të rikthehet në ekip, në
Juventus mbush xhepat nga shitja e fanellave të Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u afrua në verë nga Real Madrid për shifrën e 110 milion eurove duke u bërë lojtari më i shtrenjtë i
Interi feston 20 vjetorin me Nike, zbret me fanellë speciale për derbin (FOTO LAJM) Skuadra e Interit dhe Nike prezantojnë fanellën për sezonin 2018-19 që përkon me 20 vjetorin e kompanisë amerikane Nike
Marcelo: Dua të luaj për Juventusin Marcelo është duke u lidhur me një ribashkim me Cristiano Ronaldon te Juventus dhe braziliani sugjeroi se ai ishte i hap
Këto janë fanellat e Barcelonës për sezonin 2019/20 (FOTO LAJM) Disa fotografi të fanellave të Barcelonës për sezonin 2019/2020 kanë filluar të qarkullojnë në rrjetet sociale, dhe tifo