999 rezultate për

fanellĂ

Ronaldo e ka njĂ« stimul mĂ« shumĂ« pĂ«r tĂ« shĂ«nuar (FOTO LAJM) Laura Bragato Ă«shtĂ« njĂ« studente e jurdikut e bĂ«rĂ« e famshme nĂ« rrjetet sociale pĂ«r shkak tĂ« postimeve tĂ« saj “hot”.
Real Madridi nxjerr në shitje fanella me emrin e një lojtari që nuk ekziston (FOTO LAJM) Te Reali i Madridit duket se gjërat nuk po shkojnë mirë. Duket se pasojat nga ikja e Ronaldos janë më të mëdha nga sa du
Tifozët e Realit befasohen nga fanella, është bërë prej mbetjeve plastike Ai është klubi më i madh në botë, ndaj prej tij mund të presësh vetëm befasi. Reali i Madridit ka prezantuar në Nju J
Këto fanela të gjigantit anglez po i çudisin të gjithë (FOTO LAJM) Tottenham Hotspuri i kishte zbuluar, në korrik, fanellat e para dhe të dyta për sezonin e ardhshëm dhe tifozët nuk ishin
"Efekti Ronaldo", Juve ka shitur aq shumë fanella sa mund të blejë Milanin Një çmenduri e vërtetë ka ndodhur me me fanellat e blerjes më të bujshme të Juventus, Cristiano Ronaldo. Sipas rapor
I mbeten pa shitur, klubi Sandhauzen pĂ«rdor strategji tĂ« veçantĂ« nĂ« marketing (FOTO LAJM) NjĂ« “plan B” mund tĂ« quhet plani i klubit gjerman Sandhauzen. Klubi i cili militon nĂ« “Bundesliga 2” pĂ«rpara BotĂ«rorit p
Kosova me fanella të reja por çmimi i tyre është më i lartë se të Bayernit dhe Realit (FOTO LAJM) Kosova ka nxjerrë sot në shitje fanellat e saj të reja por çmimi i tyre është paksa i kripur. Ka qenë Federata ajo q
Këto fanella do i veshë edhe Ronaldo, ja nga se prodhohen (VIDEO) Klubi i Juventusit ditën e sotme ka prezantuar fanellat e reja që do përdori klubi për sezonin e ardhshëm. E veçanta
Shifra të çmendura, shikoni sa fanella të CR7 janë shitur në Itali ditën e parë Në 10 korrik Kristiano Ronaldo u zyrtarizua tek Juventusi, dhe 24 orë më pas, plot gjysmë milioni fanella të portugezit
Shikoni ku prodhohen fanellat e Kroacisë (FOTO LAJM) Kroacia është në finale të Botërorit për herë të parë në histori jo vetëm të tyre si shtet, por për herë të parë edhe në
E pabesueshme, sa milion euro ka fituar Juventus vetëm nga fanellat e shitura të Ronaldos Transferimi i Ronaldos te klubi i Juventus për 105 milion euro duket të jetë një shumë e lartë për sa i përket futbollit
Vazhdojnë përfitimet për Juven nga Ronaldo, ja sa fanella shiten në minut Kalimi i Ronaldos te Juventus vazhdon të sjellë përfitime të mëdha. Kujtojmë se vetëm në dy ditë rrjetët sociale të
Shitje rekord, shikoni sa fanella të Ronaldos janë shitur deri më tani në Milano Juventus është duke shitur një mesatare një fanellë për minutë të Cristiano Ronaldos në dyqanin e tyre në Milano. Tra
Presidentja e Kroacisë nuk ndalet, dhuron fanella në samitin e NATO-s (FOTO LAJM) Presidenti kroate, Kolinda Grabar-Kitarovic është një tifozë e "zjarrtë" e Kombëtares së saj, ku së fundmi u bë "kryefja
Dalin në shtije fanellat e Cristiano Ronaldos te Juventusi (FOTO LAJM) Mediat italiane e bëjnë fakt të kryer, pasi ylli portugez Cristiano Ronaldo do të transferohet te Juventusi dhe për këtë
Ronaldo te Juventus? Publikohet fanella e tij (FOTO LAJM) Gjithnjë e më shumë Ronaldo po shihet larg Real Madridit dhe afër klubit italian Juventus. Transferimi i Cristiano R
Kjo është arsyeja se pse Ronaldo vesh gjithmonë fanella me mëngë të gjata Cristiano Ronaldo vazhdon të na dhurojë spektakël me paraqitjet e tij në fushë. Portugalia e tij u eleminua përballë Uru
May shĂ«non “autogol” nĂ« Samitin e BE-sĂ« (VIDEO) ThonĂ« se sporti dhe politika formojnĂ« njĂ« çift tĂ« paqĂ«ndrueshĂ«m, e padyshim qĂ« edhe Theresa May bie dakord me kĂ«tĂ«. N
Kjo fanelë trishtoi shqiptarët në Zvicër por gabimi u përmisua (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një dyqan në Zvicër duke i mërzitur shumë shqiptarët. Butiku, i cili gjendet në
Shqiptarët në Zvicër heqin nga dyqani fanellat e Serbisë Edhe katër ditë na ndajnë nga nisja e kampionatit Botëror "Rusia 2018", dhe në vendet pjesmarrëse po bëhen përgatitjet e