999 rezultate për

famshmja

Shkoi pa reçipeta në protestë, kush është e famshmja që po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në SHBA kanë nisur protesta të fuqishme pas vrásjes së një afro-amerikani nga vetë punonjësit e p.lici
Dikur bënte namin, ku ka humbur sot e famshmja Gugu (FOTO LAJM) Bëri bujë që me daljen e saj të parë në ekran. Këngëtarja dhe modelja e njohur Merita Haxhia, por e njohur gjerësisht
E famshmja Meri bën parashikimin e papritur: Këto dy skuadra shkojnë në finale Botërori 2018 është kthyer në pasionin e të gjithëve. Secili nga ne ka një skuadër për të cilën bën tifozeri dhe tan
Kjo është e famshmja “ lule mos më prek” (VIDEO) Të gjithë kemi dëgjuar për “Lulen mos më prek”, por pak e kanë idenë se çfarë lloj bime është ajo. Në emrin shkencor kjo
Intervista më e veçantë e Muhammed Ali (VIDEO) Ka ndërruar jetë në moshën 74-vjeçare legjenda e boksit, Muhamed Ali,i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje në mushk
“Çmendet” web-i pas shkarkimit të Benitez dhe emërimit të Zidane (VIDEO) Rrokada e pritshme në krye të stolit u shoqërua edhe me mjaft ironi për vendimin e bordit drejtues të klubit, të anonçua