999 rezultate për

famshme

Modelja e famshme përballet e zhveshur me hajdutin që i hyri në shtëpi, pamjet bëhen virale (VIDEO) Modelja Danii Banks, ka hasur në një situat të pakëndshme kur u përball me një hajdut që iu fut në shtëpinë e saj në Geo
Këto shtëpi unike janë dizanjuar sipas logove të famshme (FOTO LAJM) Arkitektët nuk reshtin kurrë duke na befasuar me modelet e tyre të ndërlikuara dhe inovative. Disa shfaqin zgjuarsinë
WOW! Këngëtarja e famshme del me tanga në mes të publikut dhe bën twerk (VIDEO) Këngëtarja e njohur Lizzo rrëmbeu të gjithë vëmendjen në ndeshjen e fundit në Los Angeles, mes Lakers dhe Timberwolves.
Georgina dhe Wanda, dy nënat më të famshme në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Georgina Rodrigez dhe Wanda Nara janë ndër personazhet më popullore nga modelet në rrjetet social. Ato janë vazhdimisht
Propozim me unazë diamanti, aktorja e famshme sapo i dha fund beqarisë! (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Emma Stone i ka thënë "Po" partnerit të saj, Dave McCary. Dyshja po shijon prej dy vitesh romancën e
Këto janë pikturat më të famshme në botë (FOTO LAJM) Në fotogalerinë e mësipërme ju njohim me pikturat më të famshme ndër vitë në botë.
"E dogjën fare!", Rikthehet pas 10 vitesh grupi më i famshëm i muzikës (VIDEO) Ato performuan së bashku për herë të parë pas 10 vjetësh në finalen e famshme të X Factor. Dhe vajzat e Pussycat Doll
Këngëtarja e famshme i bashkohet kauzës së "Këngës Magjike" Ardit Gjebrea deklaroi vetëm pak ditë më parë se “Kënga Magjike” këtë vit vjen me një kauzë “Këndoj për të ndërtuar”. Me
E dhimbshme, këngëtarja e famshme lë shënim përpara se të vdiste (FOTO LAJM) Vetëm një ditë pasi u gjet e vdekur ylli korean i muzikës Pop, policia raportoi se ajo la një shënim. Në të shkruhej
Balerina e famshme shqiptare feston ditëlindjen, surprizohet me trëndafila dhe tollumbace (FOTO LAJM) Isida Mollaymeri është padyshim një ndër balerinat më profesioniste shqiptare. E mirënjohur nga të gjithë si balerin
Këngëtarja e famshme e Eurovisionit vjen në Shqipëri dhe konkurron në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Këtë vit në "Kënga Magjike" po marrin pjesë shumë artist të huaj dhe një prej tyre do vijë nga Maqedonia. Ajo është këng
Reperes së famshme i hyjnë në shtëpi, i grabisin bizhutë me çmime marramendëse (FOTO LAJM) Revista “People” ka zbuluar se shtëpia e reperes australiane Iggy Azela dhe partnerit të saj, Playboi Carti, është plaçk
Pak ditë pasi bëri lidhjen publike, këngëtarja e famshme shtatzanë për herë të parë (FOTO LAJM) Para disa ditësh u bë e ditur që këngëtarja me famë botërore Demi Lovato, kishte nisur një lidhje të re, vetëm një muaj
Elvana Gjata qenka mikeshë e ngushtë me reperen e famshme amerikane (FOTO LAJM) Reperja e hitit “Best On Earth” në bashkëpunim me Russ, Bia, është kthyer në një ndër emrat më të njohur në botën e muzi
Aktorja e famshme: Më ushtruan "presion" që të zhvishet tek "Game of Thrones" (FOTO LAJM) ktorja britanike, Emilia Clarke thotë se jo çdo skenë të realizuar në serialin “Game of Thrones”, që i dha të tjera përm
Pse njerëzit e bukur lindin vajza? Përgjigjen e jep kjo teori e famshme Mendohet se nëse prindërit lindin djem apo vajza, është thjesht një shans i rastësishëm. Por, jo tamam! Raporti normal i
Prag ndeshja Shqipëri-Francë, mediat më të famshme franceze thurin elozhe për stadiumin "Air Albania" Ndeshja Shqipëria – Francë do të luhet sot me fillim nga ora 20:45 ku edhe do bëhet përurimi i stadiumit të ri kombëtar
Si do të dukeshin ndërtesat më të famshme pas disa dekadash (FOTO LAJM) Ja si mendohet se si do të dukeshin pas disa kohësh disa prej ndërtesave më të famshme botërore. Këto janë veprat e a
Kjo është motra e famshme e Edon Zhegrovës (FOTO LAJM) Familja Zhegrova duhet të ndihet krenar për talentët që posedon. Djali i tyre, Edoni është në rrugë të mbarë për t’u bër
Na kishte munguar! Këngëtarja e famshme rikthehet pas 5 vitesh mungesë me një super hit (VIDEO) Me siguri të gjithë e mbani mend këngëtaren franceze Indila, e cila u bë shumë e famshme me hitin e saj “Derniere danse”