999 rezultate për

famshem

E dogjën të gjallë në hotel, gjendet i vdekur biznesmeni i famshëm Një ndër biznesmenët më të njohur në Greqi është gjetur i vdekur ditën e sotme, pas një alarmi për zjarr. Bëhet fjalë
Humbën fëmijën e tyre të tretë, çifti i famshëm rrëfehet para kamerave (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, çifti i famshëm humbi fëmijën e tij të tretë që e prisnte të vinte në jetë së shpejti. Është fjala për
"Nuk do shisnim Ibrën dhe Silvën", Galliani kujton golin e famshëm të Muntarit Berlusconi ishte një nga protagonistët e Milanit të kohëve të arta, megjithatë një përgjegjësi te madhe në gjetjen e loj
​Twitter cakton hakerin e famshëm për shef të sigurisë Rrjeti social Twitter, i ekspozuar ndaj kërcënimeve serioze të sigurisë, ka punësuar një nga hakerët më të famshëm në bo
Georgina çmend kalimtarët, pantallonat i nxjerrin në pah format bombastike (FOTO LAJM) Ajo është e dashura e futbollistit të famshëm portugez, Cristiano Ronaldo. E Georgina Rodrigues dukej në super formë tek
Pronarët e lokalit të famshëm ndalojnë hyrjen e Merkel-it Një prej lokaleve më të famshme në Berlin "Ständige Vertretung", refuzojnë t'i shërbejnë kancelares Angela Merkel dhe d
Kush fshihet pas këtij personazhi të famshëm memesh? (FOTO LAJM) Të gjithë mund të kemi parë ose të kemi përdorur në rrjete sociale meme apo ‘gifs’ me të ashtuquajturin, ‘Baby Yoda’, nj
Inceneratorët, Rama i përgjigjet opozitës me videon e blogerit të famshëm (VIDEO) Sulmeve të opozitës për inceneratorët kryeministri Edi Rama i është kundërpërgjigjur sot videon e blogerit të famshëm Na
Kush është bukuroshja bullgare që futi në kurth avokatin e famshëm të Trump (FOTO LAJM) Ajo ishte thuajse e panjohur deri para se të merrte pjesë në filmin “Borat”. Aktorja bullgare Marina Bakalova ishte ajo
Para 2 milion ndjekësve, Enca zbulon lidhjen me personazhin e famshëm të showbizit (FOTO LAJM) Enca ka vendosur t'i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave të saj kuriozë të cilëve u ka zbuluar gjithçka për veten. Pyet
U cilësua si Pele i ri, çfarë ndodhi me të famshmin Freddy Adu? Freddy Adu llogaritej si shpresa më e madhe në futbollin amerikan. Bota filloi ta njihte si Pelen e ri të futbollit.
Ligji është ligj! Nusret e kapin me shkelje dhe i mbyllin restorantin vetëm 8 ditë pas hapjes Ligji është njësoj për të gjithë dhe kjo nuk vihet në dyshim as për të pasurit apo për njerëzit e famshëm. Mbyllet re
Thyen rregullat e COVID-19, e pëson keq restoranti i famshëm "Salt Bae" Vetëm pesë ditë pasi kishte hapur restorantin e tij të ri në Boston, Salt Bae e shefit të guzhinës Nusret, i njohur gjer
A shkon ajo me burra të famshëm, edhe pse të martuar? Sqarohet gazetarja Gazetarja e njohur italiane, Diletta Leotta, është duke u përgatitur për një fushë tjetër të karrierës së saj. Shumë
Mbidozë, vrasje mafioze dhe aksidente, 10 të famshmit që patën fund tragjik (FOTO LAJM) Ata na sjellin gëzim dhe kjo është arsyeja pse kur ata vdesin ne e kemi kaq të vështirë ta pranojmë si fakt. Për disa nj
Kush është VIP-i në këtë mes? Motrat dhe vëllezërit e famshëm që ngatërruan publikun Të famshmit shpesh shfaqen në publik me vëllezërit apo motrat e tyre. Disa prej tyre janë shumë të njohur dhe kanë m
Modeli i famshëm i veturave më në fund kthehet në 'emoji' (FOTO & VIDEO) Apple iOS14, në mesin e ’emoji’ të rinj, ka sjellë edhe modelin e famshëm të Ford-it, F-150. Kjo po që është një rast
"Jahti i Jay-Z dhe Beyonce", Ermali pushon në të njëjtin vend me çiftin e famshëm? (FOTO LAJM) Pasi pushoi në bregdetin shqiptar, Ermali ka zgjedhur një tjetër destinacion. Kësaj radhe ai ndodhet pushime në Bodrum t
Buzëqeshja e personazheve të famshëm para se të bëheshin të njohur (FOTO LAJM) Kështu dukej buzëqeshja e disa personazheve të famshëm para se të bëheshin të famshëm. Jo më kot thuhet se fama vjen
Luana i jep fund lidhjes me biznesmenin pas 4 vitesh? Shkak këngëtari i famshëm (FOTO LAJM) Showgirl i njohur, Luana Vjollca, i ka dhënë fund historisë 4-vjeçare me biznesmenin e njohur nga Kosova, Krenar Çoçaj,