999 rezultate për

familjes

Drama e familjes shqiptare në Gjermani, dëbohen në orën dy të natës Në natën e së martës në Oelsnitz është dëbuar një familje shtatë anëtarëshe nga Kosova. Prindërit dhe pesë fëmijët ishin
Sakrificat për të qenë mbretërore, Meghan i rikthehet dashurisë së vjetër Së fundmi kemi parë Dukeshën e Sussex, Meghan Markle të eksperimentojë me ngjyrat e errëta. Pas dasmës së 19 majit, M
Policia jep detaje nga aksidenti tragjik që i ndodhi familjes shqiptare Zëdhënësi i policisë gjermane, Tobias Kalmbach ka thënë se vajza 3-vjeçare me origjinë nga Kosova – e cila pësoi lëndime
Zi në Suharekë, varrosen pesë anëtarët e familjes që u vranë në aksident Sot në orën 16:00 në Sopijë të Suharekës do të bëhet varrimi i pesë anëtarëve të familjes Sadikaj, që humbën jetën në më
Familjes që humbi pesë anëtarë sot, rruga i solli tragjedi edhe 29 vjet më parë Pesë anëtarë të familjes Sadikaj, nga fshati Sopi i Suharekës, kanë humbur sot jetën në një aksident trafiku. Ngjarja
Suhareka shpall ditë zie për vdekjen e familjes 5-anëtareshe në aksident trafiku Nesër, Suhareka do të mbajë ditë zie në përkujtim të pesë viktimave-anëtarë të së njejtës familje që vdiqën sot si pasoj
Gjermania i priste me padurim, familjes shqiptare i ndodh e papritura në aeroport Pothuajse një vit pas dëbimit të tyre, përkrahësit gjermanë kanë dashur te mirëpresin familjen shqiptare C. përsëri në K
Eskorta e Olta Xhaçkës i rrezikon jetën familjes në mes të Tiranës: Çfarë ndodhi mbrëmë me audi-n luksoz të ministres Eskorta e Olta Xhaçkës për pak ka kryer një krim të tmerrshëm në orët e pasdites së djeshme në mes të Tiranës. Me sir
Plas brenda familjes Mbretërore, të afërmit e Charles nuk e duan Meghan Markle Familja mbretërore britanike duket e palumtur me dukeshën Meghan Markle. Një mik shumë i afërt i Princit Charles, Ni
Vetëm për një foto, nusja e familjes Hoxha rrezikon jetën Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta, e cila mori më shumë famë për shkak të lidhjes me nipin e diktatorit, Ermal Hoxhën
Versioni tronditës: E vranë, me kë ishte në makinë shoferi i Xhafajt Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në makinën e Gardës së Republikës u gjet pa jetë trupi i Shkëlzen Qordjas, sho
Misteret e familjes mbretërore, çdo xhevahir ka një histori të mahnitshme (FOTO LAJM) Jeta e Familjes Mbretërore është gjithmonë plot me mistere. Dhe shpesh, bizhuteritë luajnë rolin kryesor në to. Për sh
Mbretëresha i ndalon rreptësisht Meghanit të hajë këtë ushqim Tashmë që Meghan Markle është pjesë e familjes mbretërore, Dukesha e Sussex privohet nga një sërë gjërash. Edhe tek u
Nese e shikoni këtë person në Kosovë menjëherë lajmëroni (FOTO LAJM) Muharrem Berisha nga fshati Carravrane i komunës së Malishevës, ka dy ditë që ka dalë nga shtëpia e tij. Familja e Beris
Familja e Imamit: Jemi të shokuar, kërkojmë falje nga Haradinajt Familja e imamit Bedri Bytyqi, që u bëri thirrje të gjithë hoxhallarëve të mos marrin pjesë në varrimin e babait të krye
Gruaja që vrau burrin me 4 plumba tregon pse e kreu krimin e rëndë Nëna e dy fëmijëve, 7 dhe 14 vjeç, Violeta Donaj, në rrëfimin e saj para Policisë për vrasjen e bashkëshortit, thotë se
Papa Françesku kundër abortit selektiv: Racizëm me doreza të bardha "Abortimi i foshnjave të sëmura është racizëm". Kështu është shprehur sot Ati i Shenjtë gjatë takimit të zhvilluar në Va
Krahu i djathtë i familjes së famshme, mafiozi shqiptar tregon pasurinë Ish-mafiozi me origjinë shqiptare John Alite ka habitur mbrëmë shqiptarët në "Zonën e Lirë" ku ka rrëfyer më shumë mbi j
Babai i Xhaferr Matës në dhimbje: I kam çuar fjalë familjes së Xhuljetës 31-vjeçari Xhaferr Mata i mori jetën 19-vjeçares Xhuljeta Çuni, e cila ishte nisur për në provimin e Maturës Shtetërore.
Vjen në Kosovë mafiozi shqiptar që shkatërroi familjen Gambino Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës në Kosovë dje ka mbërritur në Prishtinë një ish-mafioz i familjes Gambino. Ish mafi