999 rezultate për

familjen

Aksident në Berat: Po udhëtonte me makinën, përplaset me bordurën Një makinë është përplasur me bordurën e rrugës teksa po udhëtonte në vendin e quajtur Kombinat në Berat. Mjeti tip F
Tragjedi! 33 vjeçari gjeti vdekjen në minierë, aty i vdiq edhe nëna 10 vite më parë Vdekja e një 33 vjeçari në një minierat e kromit në rajonin e Bulqizës thellon tragjedinë në familjen Rushiti. 33 vje
Dhimbje në familjen në Përrenjas, pas mësueses vdes edhe i vëllai 6 orë pas mësueses së muzikës, Irena, ka ndërruar jetë edhe i vëllai i saj. Prandaj sot familja Bajlozi ështe përball
U kërcënua pas ndërhyrjes ndaj Van Dijk, portieri i Everton me sigurim personal Jordan Pickford mund të ketë mbetur pa u ndëshkuar në futboll pas ndërhyrjes ndaj Van Dijk, por privatisht portieri u pë
Rikthehet Elvana Gjata, si rrallëherë ndan foto me familjen e saj (FOTO LAJM) Përveçse nuk ka qenë aktive në muzikë, Elvana Gjata na ka munguar edhe në rrjete sociale, nga të cilat u shkëput për dy
Dhunuan vajzën pasi u lidh me serbin, Franca dëbon familjen boshnjake Autoritetet franceze kanë dëbuar një familje nga Bosnja dhe Hercegovina pasi ata kishin rrahur vajzën e tyre dhe ia kish
Fjolla zyrtarizoi lidhjen me Fisnikun, reagon bashkëshortja e tij: Më shkatërroi familjen (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrest
5 vjeçari hero, mbron familjen nga hajdutët (VIDEO) Heronjtë e vërtetë nuk janë ata që shohim nëpër filma, por janë ata që janë të gatshëm të sakfrikojnë cddo gjë për njerë
Prej ditësh asnjë gjurmë, zhduket në mënyrë mafioze vlonjati (FOTO LAJM) Një shtetas ka humbur kontaktet me familjen në Lepenicë të Vlorës. Shtetasi i humbur është Ermal Ngucaj, 40 vjec prej
Presidenti i Fiorentinës tallet me Juven: Një emigrant i gjorë erdhi dhe financoi familjen Agnelli Kalimi i Federiko Kiezës nga Fiorentina te Juventusi nuk është pritur mirë nga tifozët e skuadrës së qytetit të Firences
Si ndryshon jeta pas të 30-tave? Galeria që të bën të qeshësh me lot (FOTO LAJM) E keni dëgjuar thënien “Kur unë isha 20 vjeç, personat që ishin 30 vjeç më dukeshin të vjetër”? Sigurisht keni pasur
Arjola Shehu mposht koronavirusin, si infektoi familjen dhe çfarë shenjat që përjetoi Moderatorja e njohur Arjola Shehu u infektua me koronavirus dhe dy javë më parë u shkëput nga moderimi i emisioni të për
Shqiptari dënohet me 20 vite burg për vrasjen e bashkëshortes, "stilolapsi" që trazoi familjen Një ngjarje ka ndodhur në një familje shqiptare në qershor të vitit që lamë pas. Pas një konflikti, bashkëshorti ka vrar
Albërie Hadërgjonaj jep lajmin e trishtë: Sot humba sheqerin e shtëpisë! (FOTO LAJM) "Sot është ditë zije për gjithë familjen. Sot humbëm sheqerin e familjes. Unë nuk mundem t'a besoj dhe t'a pranoj ktë hu
Vëllanë ia vranë në sy të fëmijëve, krimet e atentatet mafioze në familjen Gjini (FOTO LAJM) Pasditën e sotme në Tiranë u tentua vrasja e Preng Gjinit, i cili është plagosur rëndë nga një shpërthim tritoli, i vend
DETAJET/ Plas arma në familjen tiranase: Një burrë vret kunatën për çështje morali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Në Bathore, dyshohet se ka ndodhur një vrasje brenda fam
"Një mik po më bën varret e fëmijëve", Albert Cara flet pasi humbi gjithë familjen në tërmetin e nëntorit Tërmeti i 26 nëntorit preu në mes shumë jetë dhe la shumë familje në zi. Një nga familjet më të prekura, ishte famil
E diela për familjen, si të përgatisni qofte me oriz dhe djathë Sekreti që të kemi qofte kompakte dhe të mos u prishet forma kur skuqen, është që orizi të jetë i zier një natë më parë,
COVID-19 godet rëndë familjen në Gramsh, vdes nusja dhe vjehrra Një familje në Gramsh është goditur rëndë nga COVID-19. Një 55-vjeçare, nuse e shtëpisë ka humbur jetën ditën e sotme
Vetëhelmohet babai i dy fëmijëve, hëngri darkë më familjen pastaj piu fostoksinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Berat. Mësohet se një 51-vjeçar, baba i dy fëmijëve i ka dhënë