E FUNDIT/ Tërmeti trondit Greqinë, lëkundjet e fortë ndihen në Shqipëri
999 rezultate për

familjeje

Policia e konfirmon: Katër të vrarët në Viti janë anëtarë të një familjeje Është konfirmuar zyrtarisht se katër personat e vrarë në fshatin Pozharan të Vitisë janë anëtarë të një familje. Këtë
24 mjekë humbën jetën nga COVID-19, vajza e ish-deputetit nxjerr listën Vajza e ish-deputetit dhe ish-kryetarit të Kuvendit, Namik Dokle, ka publikuar listën me emrat e mjekëve që kanë humbur
Rama uron Fiter Bajramin: Zoti i dëgjoftë lutjet tuaja e i dhëntë dritë çdo familjeje që sot feston Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit. Kre
Një vatër e re koronavirusi në Fier, si u infektuan 6 pjestarë të një familjeje Edher në Fier janë zbuluar persona të tjerë të infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për anëtarët e një familjeje në
Gjashtë anëtarë të një familjeje nën rrënoja, qeni pikas zonën Specialistët italianë të ekip-shpëtimit që janë vendosur në qytetin e Durrësit në zonën e ish-kënetës për të nxjerrë nga
Aksident i rëndë, del nga rruga makina me katër pjesëtarë të një familjeje brenda Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Papër. Një automjet është pëfshirë në këtë ngjarje, ndërs
EMRAT/ Kultivonin kanabis, arrestohen 2 persona të një familjeje në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka arrestuar dy persona pasi kishin kultizivuar 80 bimë kanabis në banesën e tyre. Të arrestua
Aksident i rëndë në Fier, plagosen 4 anëtar të një familjeje Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier ku si pasojë e të cilit janë plagosur janë plagosur anëtarët e një fami
Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen 5 anëtarët e një familjeje Nje aksidenti rende ka ndodhur ne oret e para te mengjesit, ndersa kane mbetur te plagosur 5 anetare te se njejtes famil
Njeri rëndë, aksidentohen 4 pjestarë të një familjeje në Korë Një aksident i rendë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Korçë-Maiq, pikërisht tek kryqëzimi i Drithasit ku nga përpl
Tragjedia e rëndë shokon Shkodrën, mbyten katër persona në liqen Një tragjedi e rëndë ka shokuar ditën e sotme qytetin e Shkodrës. Katër persona kanë humbur jetën nga moti i keq, pas
Prej dy vitesh në çadër, 8 pjestarët e një familjeje në Librazhd presin dimrin në kushte ekstreme Familja e Qani Durmanit, nga fshati Stëblevë i Librazhdit, jeton prej dy vitesh në një çadër. Ata janë 8 persona, ndë
Thuhet se janë më të pasurit në botë, misteret e pazgjidhura të kësaj familjeje Familja Rothschild ka qenë gjithmonë një mister – për këtë familje nuk keni mundur të dini çdo gjë, dhe ndikimi i tyre ë
Arrestohen 3 shqiptarë në Gjermani, kokat e një familjeje të madhe kriminale Ishte një ndërhyrje sekrete, një grusht i fortë kundër rrjetit shqiptar të drogës në Gjermani, që u asgjësua falë ndërhy
Tmerr në Shkodër, 5 anëtarë të një familjeje rrahin 68-vjeçarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Shkodër pasi pesë antarë nga e njëjta familje kanë rrahur një 68-vjeç
Leximi me fëmijët, sekreti i një familjeje të lumtur Çfarë e bën një familje të lumtur? Përgjigjet e kësaj pyetje janë të pafundme dhe ndryshojnë në kohë. Shëndeti, mirëqeni
Si po çmenden njerëzit nga telenovelat: Reagimi i kësaj familjeje duke parë "Ertugrulin" është epik (VIDEO) Ata nuk janë duke parë një ndeshje të skuadrës së dashur, por një telenovelë. Bëhet fjalë për një familje turke, e c
Një postim në Facebook i shkatërroi jetën kësaj familjeje Një çifti i ri, Becky Szenk dhe Mark Higgins, vendosën që të zhvendoseshin diku tjetër, ndaj dhe gruaja vendosi që të kë
PD reagon për buxhetin e Veliajt: 75 mijë lekë më shumë çdo familjeje Pas kalimit të paligjshëm të buxhetit 2018, një familje në Tiranë do t’i paguajë Bashkisë më shumë taksa! Për një fa
DETAJET/ Ky është heroi që vrau terroristin e Teksasit Ditën e djeshme në Teksas një person qëlloi për vdekje 26 persona shumë prej tyre anëtarë të një familjeje. I identif