E FUNDIT/ Përsëri hidhet gaz lotsjellës, deputetët mund të largohen me forcë
999 rezultate për

familje

I kërcënuar me jetë për punën, Artan Hoxha tregon pikën e dobët Artan Hoxha është një gazetarët investigativ më të ndjekur në Shqipëri. Po cila është pika e dobët e Artan Hoxhës?
Gjërat bëhen serioze, deputeti demokrat shkon me familjen të ndjekë Ildën Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të njohura në Shqipëri dhe që gjithmonë shkakton zhurmë në media dhe r
​Kelmendi: Nëse votoj demarkacionin rrezikoj familjen time Ramiz Kelmendi është definitivisht nuk do ta votojë Demarkacionin me Malin e Zi. Deputeti i LDK-së madje sot as nuk do t
Dhunë në familje, arrestohet i shumëkërkuari Policia e Fierit bën me dije se ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim për dhunë në familje. Specialistët
U martua pa dëshirën e familjes, Votimja refuzohet si vajzë edhe pas 6 vitesh Votimja ishte personazhi i radhës që kishte zgjedhur programin "Dua të të bëj të lumtur" për të rrëfyer historinë e dash
Shfaqet si rrallëherë Redia, motra e vogël e familjes Hoxha (FOTO LAJM) Padyshim që Lori Hoxha konsiderohet si një nga vajzat më të bukura dhe më me stil në Shqipëri. Edhe Sara, motra më e
Nusja e familjes Hoxha bën gjetjen perfekte, nuk do vuani më (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta shquhet si një nga VIP-at më aktivë në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka treguar
Familje e famshme: Dua Lipa krenare për gjyshin E lumtur për rrënjët e saj, artistja postoi në “Instagram” kopertinën e një libri që mban autorësinë e gjyshit të saj, S
Fotografia familjare një sfidë e vërtetë! (FOTO LAJM) A e dini se fotot e familjes të vendosura në shtëpi i ndihmojnë fëmijët të ndihen të vlefshëm dhe t'u japin atyre më shu
Azilantët shqiptarë riatdhesohen nga Gjermania por në fshat i pret supriza e jetës Në Komunën e Vushtrrisë, brenda dy vjetëve të fundit, janë rikthyer rreth 2100 persona Kushtet e vështira e kishin sh
U zgjodh Kryeprokurore në kushte "lufte", Marku tregon për familjen dhe persekutimin Edhe pse u duk se u fut me dhunë si Kryeprokurore për shkak të rezistencës së opozitës, Arta Marku tashmë prej tre muajs
Rrëshqitja e tokës, 8 familje humbën gjithçka në Fushë Arrëz (FOTO LAJM) Pas reshjve të shumta dhe të pandërprera të shiut por edhe të dëborës dhe ngricave të shumta në Dardhë të Pukës ka patur
Tragjedi në familjen tiranase, e reja vret veten në kulmin e moshës Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një vajzë vetëm 20-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke pirë një sasi të madhe f
Kush janë 3 familjet e mëdha që kontrollojnë median në Shqipëri? Tre familje dhe interesat përreth tyre kontrollojnë pothuajse krejtësisht tregun televiziv të vendit. Frangaj, Hoxha
Ali Ahmeti ngushëllon familjen e Komandant Gurit Pas ndrajes nga kjo botë të komandanti i Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK) gjatë 2001 në Maqedoni, Jetulla Çarri – Gur
Dasmë në familjen Berisha, Armina tregon detajet e ditës së madhe Armina Mevlani është një nga blogeret më të përfolura në Shqipëri, për shkak edhe të lidhjes së saj me Shkëlzen Berishës
Shqiptari përlot Gjermaninë, historia si në filma e një azilanti që nuk e harroi ndihmën Gjatë kohës së pasigurisë në Kosovë, Besnik Elshani, atëkohë minoren, emigroi sëbashku me familjen drejt Gjermanisë. Në
Masakroi familjen e të vëllait në 2006, burg përjetë Luan Marës Gjykata e Rrethit të Beratit dënoi Luan Marën me "burgim të përjetshëm". Luan Marra u dënua me "burgim të përjetshëm"
Vrasja e dyfishtë në Malishevë, Thaçi viziton familjen Maloku Presidenti i vendit Hashim Thaçi, ka vizituar familjen Maloku në Malishevë, për të shprehur ngushëllime për rastin tragj
Vogëlushi prek publikun, tenton të pajtojë nënën e dhunuar me familjen Një nga historië që u trajtua në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte historia e Entelës dhe familjes së saj. Entel