999 rezultate për

familjareve

Sherr mes familjarëve në Rohovec, lëndohen pesë persona Një përleshje e madhe ka ndodhur në Rahovec, përfshihen 15 persona, polica ndalon 6 nga ta, raporton T7 Një incident
Për të mirën tuaj, mbani foto të familjarëve në portofol Ne vëmë bast që juve as ju kishte shkuar ndonjëherë mendja për këtë gjë...Gjyshërit krenarë veçanërisht duan të mbajnë f
Punësimet me mik në Maqedoni, si u sigurohet rroga familjarëve, të dashurave, etj Laboratori hulumtues i reporterëve në Maqedoninë e Veriut ka publikuar sot storjen hulumtues të radhës ku tregon se si r
DOKUMENTI/ Si po i terrorizon "Rilindja" punonjësit publik për të votuar PS-në (FOTO LAJM) Një skandal po shënohet këto ditë në jug të vendit.Drejtuesit e Organizatave Socialiste në Tepelenë dhe Memaliaj madje e
U gjet i vdekur në makinë, familjarët fajësojnë spitalin Mediat italiane i kanë kushtuar rëndësi ngjarjes që ndodhi dje në Itali, ku një shqiptar 33 vjeç u gjet pa shenja jete n
Ky është shqiptari që u gjend i vdekur në Itali, dyshimet e tmerrshme për spitalin Alfons Kaja, i riu 33-vjeçar u gjet i vdekur në makinën e tij ditën e djeshme, teksa po shkonte në punë. Dyshohet se shk
Avokati i Popullit për vrasjen në Dardani: Policia u tha familjarëve durojeni dhunën Gjatë të mërkurës u lansua projekti “Fuqizimi i luftës kundër dhunës ndaj grave dhe dhunës në familje faza e dytë”, nga
VENDIMI/ Qeveria i paguan 103 mijë euro familjarëve të viktimave të "21 Janarit" (FOTO LAJM) Përveç problemeve të shumta që demonstrata dhe vrasjet e "21 Janarit" i shkaktuan shtetit dhe shoqërisë shqiptare, tashm
Fëmijët pa prindër që u kthyen nga Siria iu jepen familjarëve në Kosovë Në valën e kthimit nga Siria, pos grave dhe fëmijëve të tyre, pati edhe fëmijë që u kthyen të vetëm, pa prindër. Për nën
"Ikën hajdutët", populli zbyth (momentalisht) oligarkët në Tiranë (FOTO LAJM) Pas gjashtë orësh dhunë ndaj familjarëve në rrugën "Sami Frashëri", përmbaruesit janë tërhequr nga rruga duke hequr dorë
Serbët zhvarrosin trupat e familjarëve në Prishtinë, duke i çuar në Serbi Varrezat ortodokse të serbëve në Prishtinë janë duke u zbrazur gjithnjë e më shumë, pasi familjarët e tyre po i bartin t
Ndryshojnë oraret e vizitave në spitale (FOTO LAJM) Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka firmosur urdhrin për regjimin e disiplinës dhe rr
Gjendet i vdekur në Kosovë burri nga Shqipëria Një shtetas i Shqipërisë është gjendur i vdekur brenda një apartamnti në Ferizaj. Lajmi bëhet i ditur nga burime zyrt
Messi blen avion privat, stampon emrat e familjarëve te shkallët (FOTO LAJM) Lionel Messi është pa dyshim një prej futbollistëve më të paguar në botë dhe së fundi ka blerë një avion privat për fami
"80 të zhdukur nga droga në Vlorë", deputeti i PD-së flet me emra Partia Demokratike duke premtuar sot se do te beje gjithcka për rihapjen e hetimeve për zhdukjen e 80 personave nga “luf
Rama flet për Vettingun: Të vazhdojë në “sarajet” e mia Idea e Bashës që vetting të ketë edhe për politikanët ka shkaktuar një zhurmë të madhe në Kuvend. Për këtë cështje, R
Helmon veten dhe ndërron jetë 27-vjeçarja në Kamëz Një 27-vjeçare, i ka dhënë fund jetës së saj, duke konsumuar fostoksinë. Me gjithë ndihmën mjekësore, pas konstatimit dh
Dalin pamjet e arrestimit të kreut të komunës dhe familjarëve të tij (VIDEO) I akuzuar për trafik të cigareve është vënë në pranga kreu i komunës. Ndërkohë që Policia e Maqedonisë ka publikuar p
Mediat serbe u kujtojnë vuajtjet e familjarëve Xhakës dhe Shaqirit Në mediat serbe "kryefjala" e rendit të ditës vijon të mbetet festa me simbolin e shqiponjës nga ana e dy futbollistëve
47 vjeçari vetëvaret në Shkodër, familjarët akuzojnë policinë Një 47 vjecar është vetëvarur sot në Shkodër. Viktima është personi me inicialet A.K ndërkohë që familjarët e tij tregoj