E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

familjaret

U nis për të vizituar vajzat në Tiranë, humbet rrugën, familjarët apel për ndihmë (FOTO LAJM) Një i moshuar ka humbur ditën e sotme, teksa ishte nisur për të viztuar vajzat në Tiranë. Familjarët kërkojnë ndihmën e
Shqiptarët nuk ndalen në burgjet e Britanisë, flasin hapur me familjarët dhe miqtë nëpërmjet telefonit Të burgosurit shqiptarë në burgjet e Mbretërisë së Bashkuar përdorin celularë për të komunikuar me miqtë dhe familjet e
Vrau 8 familjarët, gjykata jep vendimin per Ridvanin e "tmerrshëm" Gjykata e Vlorës ka vendosur që Ridvan Zykaj të qendrojë përjetë në burg pas krimit të tmerrshëm që bëri vitin e shkuar
"Oh bre Baki..."! Fjalët e para të familjarit të njërit prej viktimave të tragjedisë në Prishtinë Dita e djeshme për banorët e lagjes “Mati 1” në kryeqytet ishte e kobshme. Ata u tmerruan nga ajo çka panë. Dy familje n
"Mbeti e vetme me dy fëmijë të mitur", flasin familjarët bashkëshortes së Santiagos Santjago Malko, 26-vjeçari i ekzekutuar me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e të martës (27 gusht) në kryeqytet, la pas b
Indriti po vdiste, vrasësi dhe familjarët u ulën në lokal për të sajuar skemën e mashtrimit Po zbardhet gjithmonë e më shumë ngjarja e ndodhur disa ditë më parë në rrugën ‘Muhamed Gjollesha’ në Tiranë ku u vra me
Kush e ka parë këtë grua të njoftojë urgjentisht policinë Një 76-vjeçare ka humbur në qytetin e Elbasanit prej mbrëmjes së djeshme. Ajo është Bale Sala e cila vuan nga sëmundja e
Dhjetra të shoqëruar në polici, si e njohin familjarët Feriz Bardhin Pak orë pas ngjarjes që tronditi qytetin e Durrësit të enjten e 1 gushtit, në një kohë që sezoni veror është në pikun e
Kërcënoi gruan dhe familjen me granata, arrestohet 36 vjeçari Reagimi në kohë i Policisë parandalon një krim në familje. Vihet në pranga një 36 vjeçar pasi kërcënoi me jetë bashkë
Zhduket 17-vjeçarja shqiptare në Kretë, familjarët apel për ndihmë Një 17 vjeçare me origjinë shqiptare është zhdukur në qytetin e Kretës. Vajza është zhdukur për disa ditë nga qyteti
Zhduken 2 vajzat, familjarët apel për gjetjen e tyre Në raportet 24 orëshe të Policisë, vazhdimisht ka raste të zhdukjeve, qoftë persona të mitur apo edhe të moshës më të vj
E çuan për ta bërë synet, vogëlushi hipën dy orë mbi çatinë e spitalit deri sa erdhi mësuesja Një vogëlush pesëvjeçar, që e dërguan në një spital në Java të Indonezisë për ta bërë synet, është frikësuar aq shumë, s
E çuan për ta bërë synet, 5 vjeçari ngjitet në çatinë e spitalit nga frika (FOTO LAJM) Një vogëlush pesëvjeçar, që e dërguan në një spital në Java të Indonezisë për ta bërë synet, është frikësuar aq shumë, s
Vëllai i "El Cheka-s": Policia keqtrajtoi familjarët tanë Blerim Ahmedi, vëllau i Sheqerim Ahmedit thotë se policia e Kërçovës dje ka shqetësuar dhe maltretuar familjarët e tij n
Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë (VIDEO) Një apartament është përfshirë nga flakët mengjesin e sotëm pranë 21 dhjetorit në Tiranë. Bëhet e ditur gjithashtu se
Familjarët flasin për vrasjen e shqiptares në Zvicër, ja pse e vrau i moshuari (FOTO LAJM) Janë zbuluar detaje të reja për shqiptaren nga Kosova, e cila u vra me shoqen e saj të premten herët në mëngjes nga një
U gjet i vdekur në makinë, familjarët fajësojnë spitalin Mediat italiane i kanë kushtuar rëndësi ngjarjes që ndodhi dje në Itali, ku një shqiptar 33 vjeç u gjet pa shenja jete n
Një tjetër rast i dhunimit të bluzave të bardha në Vlorë Një tjetër mjek është dhunuar në spitalet shqiptare. Ngjarja është regjistruar pasditen e djeshme në qytetin e Vlorës, k
Frikë nga hakmarrja, mbyllen në shtëpi familjarët e Bushëve që vranë kushërinjtë në Laç Edhe pse 3 autorët e dyshuar për vrasjen e dy kushërinjve në Laç tashmë ndodhen në burg, frika për ndonjë hakmarrje të m
Avokati: Vetëm ortodoksët nuk vrasin familjarët e tyre (VIDEO) Avokati Saimir Vishaj ka bërë një deklaratë të guximshme dy ditë më parë në emisionin "Dritare" duke thënë se vrasjet në