999 rezultate për

familjare

U mbajt peng në mal i zhveshur, gjendet nga familjarët 28 vjeçari Jetmir Rudi nga fshati Rud i Malishevës, ditën e shtunë u raportua se ishte zhdukur. Familjarët e tij kishin lajmëruar r
Si ta zbukurojmë tavolinën për festa? Ja disa ide te bukura nga te cilat mund te merrni frymëzim dhe te zbukuroni bukur tavolinën për festa për te pritur miqt
Mjeku i njohur: Familjarët e mi kanë vdekur nga Covid-19, por nuk janë raportuar nga qeveria Mjeku i njohur, Erion Dasho i ka dhënë të drejtë denoncimit të Lulzim Bashës për fshehjen e shifrës së saktë të viktimav
E rëndë! Edi Paloka: COVID-19 më mori nga jeta dy familjarë, shifrat janë manipuluar! "Brenda pak ditesh une humba dy njerez te dashur te rrethit tim familjar, nga COVID-19". Nënkryetari i Partisë Demokr
Kush është 67-vjeçari që vdiq sot në Infektiv Një 67-vjeçar, i identifikuar si Bardhyl Gora ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në pavionin e Infektivit në spitalin e
I moshuari gjendet i pajetë brenda pusit Një 89-vjeçar është mbytur në një pus në Korçë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Barç, ndërsa i moshuari H. D., ësh
Gruaja e ambasadorit shqiptar rrëfen historinë familjare: Serbët më ngacmuan vajzën Dolores Koçi, gruaja e ish-ambasadorit shqiptar Spiro Koçi, në Austri dhe Serbi gjatë viteve 2010-2015, ka rrëfyer se am
Klea Huta ndau foton më të bukur familjare me Elgitin dhe Kridin e vogël (FOTO LAJM) Në muajin qershor, çifti shumë i dashur për publikun Klea Huta dhe Elgit Doda u bekuan me një bebush. Moderatorja sol
Me vogëlushen në krahë, Gigi Hadid dhe Zayn Malik ndajnë foton e parë familjare (FOTO LAJM) Gigi Hadid ka ndarë më në fund një fotografi të vajzës së sapolindur të saj dhe të dashurit Zayn Malik. Çifti, i cili mi
Nga "takimi" me Skënderbeun te jeta familjare, Elisa Spiropali rrëfehet si asnjëherë (FOTO&VIDEO) A është ministrja Elisa Spiropali një chef-e kuzhine shumë e mirë? Në një intervistë ekskluzive në programin “ABC e Pasd
Doli për intervistë pune dhe nuk u kthye, familja shqiptare 5 ditë në ankth për vajzën Një 19 vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në zonën e Koropit në rajonin e Atikas në Greqi, ndërsa ditën e so
U nis për intervistë pune, zhduket pa lënë gjurmë 19 vjeçarja shqiptare në Greqi Një 19 vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në zonën e Koropit në rajonin e Atikas në Greqi. Vajza e identi
Familjarët në alarm, zhduket pa gjurmë 40-vjeçari në Elbasan (FOTO LAJM) Familjarët e një 40-vjecari në Elbasan janë alarmuar, sepse shtetasi Rrapush Ceca është zhdukur pa gjurmë. Vëllai i
Treni i mori jetën vëllezërve shqiptarë, nëna e tyre në gjendje të rënduar psikologjike Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë ndërruar jetë pasi u goditën nga një tren në lëvizje. Hasan
Gjërat për jetën tuaj që nuk duhet të ua tregoni familjarëve Probleme martesore ose marrëdhëniet Kur flisni negativisht për partnerin tuaj, familja juaj mund të ketë një kohë më
Politikani serb provokon shqiptarët: E quan Shkodrën qytet antik të Serbisë! (FOTO LAJM) Një politikan serb ka vendosur të trazojë ujërat, duke bërë një deklaratë të fortë për qytetin verior të Shqipërisë, Shk
BE gëzon shqiptarët, propozon të zgjerojë dhe lehtësojë bashkimet familjare BE u ka dhënë një lajm shumë të mirë shqiptarëve pasi synon të zgjerojë dhe lehtësojë bashkimet familjare, me emigranët.
Familjarët e Artan Cukut padisin në gjykatë Policinë e Shtetit Familja e Artan Cukut i ka ngritur padi penale Policisë së Shtetit. Padia është e natyrës Administrative dhe kërkohet dë
Ktheu Elbasanin në "arenë lufte", familjarët lënë trupin e 71-vjeçarit akoma në morg Dita e djeshme nuk ishte aspak e lehtë për qytetin e Elbasanit i cili u kthye në një arenë lufte. Pas 5 orësh reziste
Familjarët e Preng Gjinit bëjnë gati lëvizjen e radhës, pritet transferimi i tij Preng Gjini ndaj të cilit u ngrit atentat me lëndë plasëse dy ditë më parë, ka thënë prerë se nuk do të flasë kurrë për