999 rezultate për

familja

Zbardhen shkaqet që çuan në vetëvraje biznesmenin nga Elbasani Zbardhen detaje te reja nga vetevarja e biznesmenit 54-vjeçar në banesën e tij në Elbasan. Biznesmeni, pasi u lajmër
Rrëfimi i dhimbshëm i familjarëve: Heroi nga Tetova ishte për herë të parë në Shqipëri Është hera e parë që kishte ardhur në Shqipëri. Kishte vendosur disa ditë të qëndronte në Vlorë e madje dita fatale e je
U nda nga vajza e Jozefina Topallit, këngëtari i njohur: Veç familja... (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë ka kaluar që kur këngëtari dhe njëkohësisht noteri Luis Ejlli deklaroi se ishte ndarë përfundimisht nga
Vret veten 23-vjeçari, familjarët e gjejnë të varur në pemë Një 23-vjeçar me inicialet A.A nga fshati Zgjanë u Lushnjes ka vrarë veten duke u varur në Pemë në orët e para të ditës
Vetvritet biznesmeni në Elbasan, ja dyshimet e familjarëve Një biznesmen 54 vjçar i ka dhënë fund jetës në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës dhe sipas të dhënave të para mës
Humb 19 vjeçarja nga Gostivari Të dielën rreth orës 11:00 në Stacionin Policor në Gostivar, P.B. (55) nga Gostivari, ka paraqitur se më 13.07.2017 rret
Flasin familjarët e dy vajzave të mbytura në Vlorë: Lanë pas tre jetimë Tragjedia në familjen e Manuela Maraj, e cila u mbyt tragjikisht në fundjavë bashkë me 25-vjeçaren Xhoana Cani dhe djali
Familjarët e vajzave që u mbytën: Të na falë familja e djalit nga Tetova që u hodh t’i shpëtonte vajzat Plazhi i Portonovës është pak i njohur dhe i frekuentuar por mori vëmendjen e opinionit publik pas strategjisë së mbytje
Tragjike, babai vret të bijën se donte të martohej me një mysliman Nuk ka mundur të triumfojë dashuria e dy të rinjve në Izrael pasi babai nuk e la të bijën adoleshente të martohet me një
Flasin familjarët e djalit që u plagos në Shkodër: Nuk kemi konflikte Një atentat kundër një djali të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja
Babai i dy fëmijëve vdiq në pusetë gjatë punës, daja e tij bën thirrje të fortë Familjarët e 34-vjeçarit Kleotos Çelikut, që u asfiksua në puset bëjnë apel për zbardhjen e ngjarjes dhe marrjen e masav
34-vjeçari u asfiksua në pusetë, daja: I mbetën fëmijët rrugëve Vetëm pak ditë më parë 34-vjeçari Kleotos Çeliku humbi jetën pasi u asfiksua ndërkohë që po pastronte një pusetë të ujra
Ndërhynin brenda matësit, arrrestohen 7 elbasanas Policia ka shoqëruar 7 abonentë në polici pasi akuzohen për vjedhje të energjisë elektrike. Ngjarja ka ndodhur në Elb
Familjarët e vajzës që vdiq pas operacionit: Na thanë nuk e çojmë dot mjeken nga gjumi Vajza 18-vjeçare nga Gramshi, e cila humbi jetën në spitalin e Elbasanit pas një ndërhyrje kirurgjikale është akoma një
I fton në dasëm, por kosovari ka një kusht intersant për të ftuarit (FOTO) Një ftesë për dasëm e një familje nga Malisheva po bën xhiro në rrjetet sociale. Ajo ka filluar të shpërndahet më të
Kjo është familja më e izoluar në botë (FOTO LAJM) Familja amerikane Atchley, braktisi gjithcka për të bërë bërë jetë të qetë larg zhurmës së qytetit dhe përditshmërisë së
Roney kthehet në shtëpi, familja ka mall teksa ai flet "pa dorashka" Menaxheri i ri i Ronet Ronald Koeman tha të hënën kur 31-vjeçari e bëri rikthimin e tij zyrtar në klub pas 13 vjetësh me
Tragjike, familjarët flasin për operacionin që i mori jetën 18-vjeçares Detaje të rënda janë zbardhur nga vdekja e vajzës 18 vjeçare në Spitalin Rajonal të Elbasanit. Pas denoncimit të fam
“Na thanë se i kishin plasur vezoret, pastaj...”, flasin familjarët e 18-vjeçares që humbi jetën në spital Familjarët e 18-vjeçares Ketjona Ibrahimi nga qyteti i Gramshit kanë folur për herë të parë për ngjarjen tragjike të hum
Familja e Komandant Sokolit: Ose drejtësi, ose gjak për gjak! (FOTO) Familja e Sami Ukshinit-Komandant Sokolit ka reaguar ashpër pas informacioneve se Sokoli me disa shokë nga Grupi i Kuman