999 rezultate për

famĂ

Mister i frikshëm, zogjtë kamikazë përplasen ashpër në xham Qindra zogj kanë fluturuar drejtpërdrejt në Sallën e Famave të NASCAR-it në Charlotte, Karolina Veriore, duke rikrijuar
Shokon Justin Biber: Fama më bëri të drogohem dhe të mendoj për vetvrasje (FOTO LAJM) Justin Bieber është një ndër këngëtarët më të dashur dhe të preferuar për të gjithë njerëzit nëpër botë, po ashtu është
Fama e “Boki 13”/ Gazetari homoseksual tronditi Maqedoninë Zëvendës Ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, Mattheë Palmer tha se një hetim i pazgjidhur pë
E njeh gjithë bota, fama e bën këngëtarin të ndihet si kafshët e kopshit zoologjik Ed Sheeran është njëri nga këngëtarët me famë botërorë i pëlqyer nga të gjithë. Së fundmi, artisti ka lansuar albumin
Fama e saj theu çdo kufi, a e dini sa vjeç mbush sot Era Istrefi (FOTO LAJM) Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila së fundmi shkëlqeu duke u bërë zëri i
Sot një divë, mamaja tregon si e transformoi fama Beyoncen Ajo sot konsiderohet si divë në muzikë, dhe në fakt me të drejtë. Por mesa duket fakti se ajo e ka filluar famën që e
Xheloze nga fama e Genta Gjalpit, Marina shfaqet pa të brendshme Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, gjithmonë tërheq vëmëndien e mediave rozë. Në rrjetet sociale Marina është sh
Olta Sheta: Fama më ka pëlqyer gjithmonë Kur hyri në shtëpinë e “Big Brother 3” si një nga lojtaret më të forta e të bukura, Olta Sheta ishte studente. Tashmë, p
Landi i bën thirrje Ramës: Bëhu gati për këngë se t'ka rënë fama (VIDEO) Ditën e sotme ne emisionin e përditshëm radiofonik "You & Me" ka marrë pjesë këngëtari i grupit "West Side Family", Land
Shpërthen këngëtari i njohur shqiptar: Degjenerim! Sot fama bëhet me mbathje Në Shqipëri të jesh i famshëm nuk kërkon talent. Kjo ka shkaktuar zhgënjimin e madh të shumë këngëtarëve të njohur s
Fama e pushteti falë Sarës? Ja se çfarë thotë Ledion Liço Ledion Liço ka zgjedhur të flasë hapur në lidhje me mënyrën sesi e gjykojnë të tjerët pas lidhjes me Sara Hoxhën. Modera
Madonna në sulm ndaj personazheve të famshëm Madonna mbetet një ndër artistet të cilat nuk ngurojnë të kritikojnë. Ajo është ndalur tek fama dhe të qënurit artistë,
Basha declared innocent in the defamation case against Beqja The court has declared innocent DP's leader Lulzim Basha in the defamation case involving minister of health, Ilir Beqja
Flamur Noka innocent on defamation charges The Supreme Court has declared innocent on defamation charges the Democrat MP, Flamur Noka, who accused former mayor of
Balla wins trial against Argita Malltezi Socialist MP, Taulant Balla has won the trial against Argita Malltezi Berisha for defamation. Malltezi had accused h
Spartak Braho declared innocent by the Supreme Court The Supreme Court has declared innocent the SMI's MP, Spartak Braho, who was sued by Tom Doshi from the SP for defamatio
Braho-Doshi, Prosecution says there was no defamation Prosecutor General's Office has asked the Supreme Court to declare innocent on the charge of defamation, Spartak Braho w
Adele rikujton Winehouse për shkatërimin nga fama Të jesh e famshme, do të thotë të përballesh me efektet poztive dhe negative të saj. Përpos popullaritetit që gëzon, Ade
Ja ç'të bën fama..."Cekja" në vend të targës (FOTO) Të jesh i famshëm ka shumë përparësi dhe këtë gjë Cekja ka ditur ta shfrytëzojë mjaft mirë. Prej 13 vitesh, aktori i hum
Beqaj sues Basha for defamation Health Minister Ilir Beqaj, in a statement to the media said that he would sue Lulzim Basha for libel or defamation. He