999 rezultate për

falur

Trajanovski për vendimin e Ivanovit: Jam i pafajshëm Kryetari i Qytetit të Shkupit, Koce Trajanovski duke komentuar protestat që po organizohen dhe thirrjeve për dalje në kë
Ja kush janë dhe me çfarë merren të falurit e Ivanovit Disa ditë më parë, presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov bëri të ditur vendimin për faljen dhe amnistimin e politikanëv
Fetai letër Ivanovit: Përveç që keni vepruar kundër ligjit, edhe më keni ngatërruar Pas vendimit të presidentit maqedonas, Gjorge Ivanov, për të pezulluar të gjitha proceset kundër politikanëve, tre proku
Ivanovi fal një tjetër Fatime Fetai nga Gostivari, e jo Prokuroren Speciale Presidenti i Maqedonisë, Gjorgje Ivanov në vendimin për të pezulluar të gjitha proceset kundër politikanëve, ka falur nj
SHBA: Të anulohet vendimi skandaloz i Ivanovit Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë reaguar në lidhje me vendimin më të fundit të Gjorgfje Ivanov për ti falur politika
BE dënon ashpër vendimin për të falur krimet zgjedhore dhe pedofilët Komisioni Europian ka kundërshtuar ashpër mundësinë e faljes të parregullsive zgjedhore dhe apelon që presidenti i vendi
Haradinaj-Mustafës: President Rugova as në atë dynja nuk do t’i kishte falur Bjeshkët e Rugovës I menjëhershëm ka qenë reagimi i liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, ndaj një postimi të kryeministrit Isa Mustafa në F
Nëna e autorit të krimit në Shijak: Djalit i thash 'të kam falur' Krim i rëndë brenda familjes ka tronditur ditën e djeshme Shijakun, në lidhje me autorin e ngjarjes personi I fundit me
“Luftë” në Marsejë-Lion, e tmerrshme ajo që ndodhi (FOTO) Sfida e kampionatit francez, mes Marsejës e Lionit, ishte e rëndësisë së veçantë, sepse përballen dy prej skuadrave më t
Babai apel dy vajzave të zhdukura: Kthehuni ju kam falur, jeni gjaku im Kanë kaluar tashmë dy muaj nga zhdukja e dy motrave në Durrës dhe prindërit akoma nuk dinë asgjë për fatin e tyre. Babi
Ivanov amniston 45 të burgosur, emrat sekret Presidenti Gjorgje Ivanov ka falur 45 të burgosur me rastin e 2 Gushtit, Festës kombëtare në Maqedoni. Sipas vendimit
Fitorja përlot Ballistin (FOTO LAJM) Një nga tifozët më të flaktë të Kombëtares Shqiptare, Ballist Morina i është gëzuar jashtëzakonisht shumë fitores së Shq
Arrestohet 29 vjeçari që i dha ryshfet policit për t'i falur gjobën Sot është bërë arrestimi i radhës sa i takon ryshfetit të dhënë policisë, për të shmangur gjobën. Policia e Tiranës ka v
Pranga 31 vjeçarit i cili i dha ryshfet policit për t'i falur gjobën Një 31 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi ka tentuar të korruptojë policinë për shkeljen e bërë me mjetin e
Inter i ofron Shaqirit hapësirë për t'u falur në stadium Inter i ofron futbollistit shqiptar, Xherdan Shaqiri, i cili njihet si besimtar praktikant i fesë islame, një hapësirë p
Ivanovi fal 24 të burgosur për Vitin e Ri Presidenti Gjorgje Ivanov ka dhënë aministi për 24 persona, të cilët aktualisht po vuajnë nëpër burgjet e vendit. Sip
Myslimanët në Rusi mbushin sheshet e Moskës (FOTO LAJM) Myslimanët që banojnë në Rusi mbushën përplot xhamitë për të falur namazin e Bajramit që në orët e para të mëngjesit.
Tirana dhe Partizani falin xhumanë para derbit (FOTO LAJM) Jemi vetëm pak orë para derbit të kryeqytetit Tirana-Partizani dhe ethet e supersfidës ndjehen kudo. Edhe pse në "Qe
Kombëtarja e Omanit fal xhumanë në Prishtinë (FOTO LAJM) Miqësorja e rradhës për Përfaqësuesen e Kosovës luhet të dielën në stadiumin e Prishtinës, por kombëtarja e Omanit ka mb
Ja si falet xhumaja në xhaminë e hoxhë Shefqet Krasniqit (FOTO LAJM) Kjo është Xhamia e Madhe e Prishtinës, në të cilën shërben si imam Shefqet Krasniqi. Sot, që është ditë xhumaje, shum