999 rezultate për

falur

Roma tregon çmimn e Dzekos, gati i falur Sulmuesi boshnjak ishte pranë largimit nga Roma edhe gjatë afatit kalimtar të janarit për tu rikthyer në Ligën Premier.
Këta janë të burgosurit që fali Hashim Thaçi Katër nga shtatë të burgosurit që fali presidenti Hashim Thaçi janë në burg për vrasje apo vrasje në tentativë. Një
Presidenti fal shtatë persona të dënuar me burg Katër nga shtatë të burgosurit që fali presidenti Hashim Thaçi janë në burg për vrasje apo vrasje në tentativë. Një gru
Opozita kërkesë Kuvendit: Bushati të japë sqarime për detin e falur Opozita ka thirrur në seancë dëgjimore ministrin e Jashtëm Ditmir Bushatin. Kjo kërkesë e opozitës lidhet me deklara
Presidenca reagon për detin e falur Greqisë: Nuk na kanë pyetur Marrëveshja për detin me Greqinë ka shkaktuar debate të mëdha në Shqipëri. Ditën e sotme rreth kësaj marrëveshje ka
Qytetarët masakrojnë Ramën për detin e falur: O tradhtar, je më i keq se Berisha Vendimi i qeverisë shqiptare për t’i kaluar 12 milje detare shtetit grek nuk është pritur aspak mirë nga politika në Shq
Kryemadhi sulmon Ramën për 12 miljet e falura Greqisë: Mashtrues! Ditën e sotme mediat greke zbuluar detajet e parë në lidhje me takimete njëpasnjëshme të Kotzias dhe Bushatit. Ndrys
A e dini se Giggsin nuk e kanë falur akoma prindërit për një gabim të bërë Babai i Ryan Giggs, Danny Wilson ndihet ende i turpëruar nga i biri i tij, i cili mori drejtimin e Uellsit ditën e martë
Letra e Albin Kurtit nga burgu: Aidën e kam falur edhe pa më kërkuar falje Ish-lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti përmes një letre nga burgu u është drejtuar pjesëmarrësve në mbledhjen e Këshill
Pasi fitoi Prizrenin, Haskuka shfaqet në xhami duke u falur (FOTO LAJM) Mytaher Haskuka, kryetari i ri i Prizrenit sot ka kryer një obligim të besimit islam. Ai bashkë me qytetarët ka shkua
Rreth 400 milionë euro borxhe të falura Nga borxhi prej 730 milionë euro ndaj institucioneve shtetërore dhe ndërmarrjeve publike, personat fizikë dhe juridikë,
Ronaldo kthim pas në kohë: Përdorja atlete të falura Cristiano Ronaldo është hapur për të kaluarën e tij duke shkruar një letër për fëmijërinë dhe fillet e tija në futboll q
Vasili mesazh Albin Kurtit: Rama ia ka falur tokën mbjelljes së drogës Një reagim ka ardhur dhe nga Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, për kritikat që ka pasur politikani
Lorik Cana nuk i ndahet Shqipërisë, shikoni ku e ka falur namazin sot (FOTO LAJM) Ish kapiteni dhe mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, vazhdon të qëndrojë dhe jetojë në Tiranë pas pensioni
Festa e Ilindenit, Ivanov fal nga kryerja e burgut vrasësit, hajdutët dhe mashtruesit Tre të dënuar nga burgu i Idrizovës që janë të burgosur për vrasje, por edhe të dënuar për vjedhje dhe mashtrime, janë f
Hiqen masat e sigurisë, palestinezët rikthehen për t’u falur në xhaminë e shenjtë Palestinezët janë rikthyer sot në xhaminë e shenjtë në Jerusalem për herë të parë në pas dy javëve, pasi Izraeli i hoqi
Interesim i madh i drenicasve për të falur Bajramin (Foto) Xhamia ne Arllat te cilen e shfrytezon edhe Negroci ishte e vogel per ti zene te gjithe falesit e Bajramit. Kolona e
Vrau 8-vjeçarin dhe e hodhi në pus, Liliana agjëron për të falur mëkatet Liliana Boro e burgosur prej 12 vitesh ka rrëfyer se si besimi në Zot po e ndihmon të tejkalojë fatkeqësinë. Prej 8
Rama shpërthen me ironi ndaj prokurorit: Pas vjehrrës edhe komshiu ia kishte falur një shtëpi Kryeministri Rama ka sulmuar ditën e sotme gjyqtarët dhe prokurorët që kanë ankimuar vetingun në Kushtetuese. Duke fo
Rudina godet sërish, kjo gafë nuk ka të falur (VIDEO) Rudina Magjistari është një ndër moderatoret e programeve të pasdites më të dashura nga publiku. Por ajo njihet edhe