999 rezultate për

falur

Zhbllokohet sfida në "Elbasan Arena", shënon Asani (VIDEO) Partizani ka kaluar në avantazh ndaj Laçit në minutën e 26 pas një rrëmuje në zonë, teksa Asani nuk ka falur nga shumë p
Estela Ujka rrëfen për dhunën në familje pasi dashuroi burrin e martuar: I kam falur (VIDEO) E pranishme në shfaqjen e organizuar nga ORAT, një rrjet për fuqizimin e vajzave dhe grave në Shqipëri, të mbajtur në ar
Ndrenika: Më thanë rri urtë, më nxinë jetën e fëmijëve dhe timen, i kam falur Akroti i njohur Robert Ndrenika ka reaguar sërish lidhur me ccështjen e Teatrit Kombëtar. Ndrenika shprehet se asnjë pre
Çiljeta mbulohet me shami, nxjerr foto duke falur namazin (FOTO LAJM) Pak javë më parë këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga tërhoqi vëmendjen e mediave rozë, për shkak se u shfaq e mbuluar në
Rama shpërthen ndaj Metës: I janë falur të gjitha skandalet dhe e kemi burrëruar Kryeministri Edi Rama. ka folur sot në Kuvend në lidhje me dekretin e Metës për anulimin e 30 qershorit. Rama tha se
Gjiko befason Elitën në emision "live" (FOTO LAJM) Elita Rudi ishte sonte e ftuar në emisionin "Në kurthin e Piter Pan" ku fëmijët i bënë pyetje nga me të ndryshmet asaj.
Mavraj: Ika nga Greqia se nuk kishte xhami Futbollisti shqiptar Mërgim Mavraj ka zbuluar arsyen e largimit nga skuadra greke e Aris. Vendimi i tij për tu largua
Liderët botërorë reagojnë pas sulmit terrorist ku u vranë 50 myslimanë duke u falur Kancelarja gjermane, Angela Merkel reagoi e tronditur pas sulmit në dy xhami në Christchurch në Zelandën e Re. “Jam
Haradinaj dënon sulmin terrorist ku u vranë 49 myslimanë duke u falur Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllime për familjarët e viktimave nga sulmi terrorist në xham
Thaçi takon homologun malazez, asnjë fjalë për territorin e falur Në kuadër të pjesëmarrjes së tij në Konferencën e Sigurisë në Munih, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka pasur takim ed
Shkon në 25 persona numri i të falurëve për dhunën në Kuvend Pesë persona të tjerë të përfshirë në ngjarjet e përgjakshme të 27 prillit 2017 në Kuvendin e Maqedonisë janë amnistuar,
Flet efektivja Ina Nuka, a është e vërtetë e gjithë historia e saj? Ina Nuka, efektivja e policisë që u dëmtua gjatë protestës së banorëve të Astirit muajin e kaluar është rikthyer në vend
Babai i Khabib i kërkon falje McGregorit (FOTO LAJM) Babai i Khabib Nurmagomedov i ka dërguar një mesazh në Instagram Conor McGregorit. Abdulmanap Nurmagomedov ka thënë s
Thaçi merr "OK" nga Kuvendi për të falur krimet e serbve në Kosovë? Presidenti Hashim Thaçi ka marrë mbështetjen e koalicionit qeverisës për ta drejtuar procesin e dialogut në mes të Kosov
Shfaqet babai "dhunues" i Ermal Metës: Më quajte bastard por të kam falur! Ermal Meta është një ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur shqiptar, brenda dhe jashtë vendit. Pavarësisht se
Kalinic refuzon t'i kërkoj falje kombëtares kroate Kroacia u përgatit për ta falur sulmuesin e Milanit, Nikola Kalinic nëse ai do të kërkonte falje, por ai duket se i ka m
Gjithçka që duhet të dini për festën e Fiter Bajramit Fiter Bajrami është festa e cila bëhet pas mbarimit të muajit të Ramazanit. Emri Fiter Bajram vjen nga fakti se mysliman
Salah flet për Sergio Ramos, nuk e ka falur ende Dëmtimi i Mohamed Salah nga Sergio Ramos gjatë finales së Cheampions League ka ngjallur shumë debat dhe vazhdon të disku
Jakup Krasniqi i përgjigjet Adem Grabovcit, tregon a e ka falur për ofendimet Ish-shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovcit i janë nevojitur përafërsisht shtatë vi
Vllaznia me dygolëshin e Ribajit mposht Skënderbeun (VIDEO) Skuadra e Dajës edhe pse në një diferencë të madhe pikësh nga ndjekësit, kërkojë ta respektojë kampionatin duke mos i ha