E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

falsifikuara

Furnizoi makinën me karburant dhe pagoi me lekë false, kapet lezhiani Policia e Lezhës ka kapur një 52 vjeçar pasi ka paguar karburantin e makinës me lekë false. Ai ka paguar me një kartm
Policia kap grupin që dërgonte shqiptarë në Angli Policia ka kapur njw grup prej katwr personash tw cilwt dwrgonin nw mwnyrw tw paligjshme qytetarw nw Angli. Uniformat
Qindra dokumente të falsifikuara dhe mijëra euro, arrestohet "koka" shqiptare në Greqi (FOTO LAJM) Një shqiptar 50 vjeçar, është arrestuar nga Policia greke në Ilioupoli për falsifikim dokumentesh, pranimin dhe hedhjen
Kapen 175 kg morfinë në Shqipëri EUROPOL godet 17 grupe të trafikut të ilaçeve të falsifikuara. Pjesë e këtij operacioni ndërkombëtar është bërë edhe Shq
Vidhnin bileta të finales së Champions, arrestohet grupi kriminal Policia në Madrid ka kapur pajisje nga ajo që ata po e quajnë "një bandë e organizuar e imituesve të stafit të sigurimit
Paratë e falsifikuara në Shqipëri, si të mbrohemi Të dhënat e fundit të disponueshme nga Banka e Shqipërisë tregojnë se për 1 milion copë kartëmonedha në qarkullim, 5.7 p
Bllokohen 250 orë false në Aeroportin e Frankfurtit, kishin destinacion Shqipërinë Zyrtarët doganorë të Aeroportit të Frankfurtit në Gjermani kanë konfiskuar 252 orë dore të falsifikuara, të cilat kishin
Kapet në Elbasan i riu me para false e me kanabis Policia e Elbasanit ditwn e sotme ka finalizuar operacionin "Palma" ku nw pranga ka rwnw njw 28-vjeçar tw cilit i janw g
"Në Shqipëri ka barna të falsifikuara, por nuk raportohen" (VIDEO) Barnat e falsifikuara përbëjnë një nga kërcënimet më serioze për shëndetin publik. Një në dhjetë ilaçe që qarkullojnë në
Drejt Britanisë me dokumenta 500 euroshe, 39 të ndaluar në Rinas gjatë dhjetorit Gjatë vitit 2018, në Aeroportin “Nënë Tereza” kaluan rreth 2 milionë e 960 mijë pasagjerë, por gjatë muajit dhjetor ësht
Kapen 12 mijë euro të falsifikuara në Prishtinë Një person është arrestuar mbrëmë në Prishtinë nën dyshimin për falsifikim të parave. Sipas njoftimit të policisë, i
Para të falsifikuara, kujdes në këto tri qytete të mëdha Rastet me para të falsifikuara janë shtuar kohët e fundit. Në raportin e Policisë, pothuajse çdo ditë raportohet për
EMRI/ Arrestohet një doganier në Korçë Policia e Korçës ka vënë në pranga një doganier. Ai është vënë në pranga pasi dyshohet se ai ka lejuar kalimin e një
Banka Popullore nxjerr raportin, 231.660 denar rezultojnë të falsifikuar 83 bankënota rezultojnë të janë origjinale dhe 402 bankënota të falsifikuara në ekspertizën e Bankës Popullore të kryer
Për një patentë të falsifikuar, Naby Keita do të gjobitet çdo ditë me të njëjtën shumë Mediumi anglez Daily Star raporton se mesfushori 23-vjeçar, Naby Keita është goditur me një gjobë të majme pasi u kapë m
U tha se në skandalin Kristal u përfshinë persona nga MAS, reagon Ministria Pak pas lajmit se prokuroria ka kërkuar regjistrat e Kristal nga MAS, ka ardhur edhe reagimi i vetë Ministrisë. Minis
Dalin para falso edhe në bankë Një rast i falsifikimit të parave është raportuar dje në rr. Eqrem Çabej në Prishtinë. “Ankuesja femër shqiptare zyrt
Policia konfiskon 400 euro të falsifikuara në Prishtinë Policia e Kosovës ka njoftuar se më 01 mars rreth orës 11:00, një femër, zyrtare e një banke në Prishtinë, ka raportuar
20 mijë dollarë të falsifikuara, në pranga 44-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 44-vjeçar në Elbasan pasi iu gjetën dhe sekuestruan një sasi e madhe dollarësh të falsifik
Doganat e Maqedonisë konfiskojnë produkte të falsifikuara Gjatë javës së kaluar, shërbyesit doganorë kanë penguar disa tentime për kontrabandim të mallrave të ndryshme. Lajmi bëh