999 rezultate për

falsifikim

Arrestohen dy persona për falsifikim pasaportash dhe dokumete të tjera Policia e Lezhës ka arrestuar dy persona, të cilët akuzohen për falsifikim të pasaportave, kartave të identitetit dhe pa
SPAK kërkoi 1 vit burg, merret vendimi për Luan Dacin GJKKO ka marrë vendimin përfundimtar për Gjyqtarin e Kolegjit të Posaçëm të Apelit Luan Daçi GJKKO ka vendosur me 12
Televizioni grek jep alarmin: Në Shqipëri po falsifikohen tamponët e COVID-19 (VIDEO) Televizioni grek “Star News” shkruan se në Shqipëri është ngritur industria e falsifikimit të raporteve të të infektuarv
Skandali me falsifikimin e tamponëve, bllokohet dogana e Kapshticës Qeveria greke ka reaguar pas lajmit të falsifikimit të përgjigjeve të tamponave, duke vendosur mbylljen e pikës doganore
Arrestohet një 27-vjeçare iraniane në Shqipëri Policia ka vënë në pranga një 27-vjeçare iraniane që akuzohet se po qarkullonte me pasaportë të falsifikuar. E reja d
Bie akuza për grup kriminal, Arben Ndoka do të gjykohet vetëm për falsifikim dokumentash GJKKO ka shpallur mos-kompetencën për ish-deputetin Arben Ndoka, me këtë vendim çështja pritet të kalojë në gjykatën e L
Falsifikoi dokumenta, dërgon për gjykim çështja e gjyqtarit Luan Daci Gjykata e Posaçme vendoi që nga sot të nisë procesi i themelit për Luan Dacin. Ai do shkojë në gjyq për falsifikim dokum
Armë, dëshmi e rremë e falsifikim dokumentash! Si ia hodhi burgut Fjolla Morina (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë sërish lirinë pasi gjykata e Kukësit sot vendosi "arrest me burg" pavarësisht akuzave
Falsifikuan pasaportat, arrestohen dy të rinj në Rinas Policia e Rinasit ka goditur një tjetër rast të paligjshmërisë. Eshtë arrestuar I. N., 22 vjeç, banues në Tiranë, për
Merr fund arratia, vihet në pranga Agim Kajmaku Pas shume kohesh qe ishte i shpallur ne kerkim eshte arrestuar ish-kreu i Bashkise se Vores, Agim Kajmaku. Kajmaku në
Kapet 21-vjeçari në Tiranë, akuzohet për falsifikim dhe për mallra kontrabandë Një i ri është arrestuar nga Policia në Tiranë. 21 vjeçari ka rënë në prangat e Policisë në operacionin e koduar “Nar
Gjykata Kushtetuese e Kosovës: Akuzat për falsifikim janë të pavërteta dhe të pasakta Gjykata Kushtetuese e Kosovës i është përgjigjur akuzave të VV’së për falsifikim në aktvendimin e çështjes së mandatarit
Vendimi: Luan Daci jashtë trupës gjyqësore të Vettingut, shkak hetimi për falsifikim Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka pranuar kërkesën e Prokurorisë Speciale SPAK dhe i ka
Fshehu shkarkimin nga detyra dhe akuzat për falsifikim dokumentesh, SPAK vendos fatin e Luan Dacit Ditën e sotme në SPAK do të zhvillohet seanca për gjyqtarin Luan Daci, i cili u pezullua pak ditë më parë, pasi akuzohet
Njëri nip i "Ben Qimes" dhe tjetri mjeshtër për falsifikim dokumentash, kush janë emrat që nxorri sot OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar sot formularin Zaim Tafës për deklarimin e pasurisë. Në vitin 2016 Zaim Tafa ë
Falsifikim i pasaportës, Ronaldinho mund të dëbohet me kaq vite burg Një nga futbollistët më të mirë të dekadës së parë të shëkullit të 21 është arrestuar në Paraguai paraditen e së premte
"Laboratori i falsifikimeve", Gjykata liron dy nga të arrestuarit Gjykata Penale e Tiranës liron nga qelia 2 nga 6 personat e arrestuar dje për falsifikimin e dokumentave, kartave të ide
Dalin pamje nga laboratori i falsifikimit të dokumenteve, kapen 12 persona në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e falsifikimit të d
Me pranga në duar, momenti kur Henri Çili zbret nga fugoni i policisë (FOTO LAJM) Është shtyrë me një orë seanca për 30 të ndaluarit e operacionit Mezhgorani, për shkak se gjykatësi i çështjes ka konsta
Kallëzohen në KLP dy anëtarë të SPAK për falsifikim dokumentesh Besnik Cani është paraqitur sot në prokurori ku ka kërkuar që të pezullohet gjykimi ndaj tij deri sa gjykata të shprehet