999 rezultate për

false

Ahmet Shqari: Shakohoxha bërtet kot, këta njerëz edhe diplomat i kanë false (VIDEO) E mbani mend Ahmet Shqarrin, radiokronistin e mirënjohur për disa dekada në emisionin “Nga njëra ndeshje në tjetrën?!
Mashtroi me bileta false, ndalohet 32 vjeçarja në Durrës Një 32 vjeçare është ndaluar nga polici8a e Durrësit me akuzën e mashtrimit. Blutë e qytetit bregdetare bënë të mund
Furnizoi makinën me karburant dhe pagoi me lekë false, kapet lezhiani Policia e Lezhës ka kapur një 52 vjeçar pasi ka paguar karburantin e makinës me lekë false. Ai ka paguar me një kartm
Furnizonoi makinën me euro false, vlonjati e pëson keq Më datë 05.10.2019, në një karburant përgjatë autostradës Levan-Vlorë drejtuesi i një automjeti ka mbushur me karburant
Që të mos jua "ngecin" në dorë: Mësoni si të dalloni nëse kartmonedhat e reja janë false Me daljen në qarkullim të serisë së re të kartëmonedhave 200 dhe 5000 lekëshe, Banka e Shqipërisë ka bërë thirrje për të
Noizyt i keqpërdoret marka e veshjeve, në aeroport shiten kopjet false (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Noizy, veç karrierës së suksesshme në muzikë prej disa kohësh ka nxjerrë në treg edhe një linj
Me dokumenta false gati për Europë, policia italiane arreston 5 shqiptarë 5 shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane pasi janë kapur me dokumente të falsifikuara, në aeroportin e Ciamp
Instagram merr vendimin: I shpall luftë lajmeve të rreme Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që kon
Tentoi të hynte në Britani nga Itali me dokumenta greke false, arrestohet 34-vjeçari shqiptar Ndalohet në zyrën e Policisë Kufitare të Riminit një shtetas shqiptar i cili me dokumente greke false, tentonte të hynte
Tentoi të hynte në Shqipëri me pasaportë franceze false, arrestohet i riu Ndalohet nga policia kufitare në aeroportin “Nënë Tereza”, një person i kapur me pasaportë false. Pasditen e kësaj të en
Gjak, llogari Netflixi, diploma false: 25 gjëra që mund t’i blesh online Me zhvillimin e teknologjisë dhe internetit, përpos të tjerave, u krijuan edhe Dark Web (rrjetet e errëta), ku mund të g
"Në Shkodër është votuar me fletë votimi false", reagon KQZ-ja Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike, se në Shkodër është votuar me fletë votimi
Ky është "mbreti" i parave false Tashmë nuk është më sekret që shumica e parave që shihni në filma ose video muzikore është e rreme. Por ajo që vërtet
Lëviznin me pasaporta false, arrestohen 2 turq në Rinas (VIDEO) Policia Kufitare ka arrestuar në flagrancë dy shtetas turq S.S 39 vjecc dhe H.C. 41 vjecc të cilët po udhëtonin në Kana
Në rrugët e kryeqytetit qytetarët ironizojnë votimet false të 30 qershorit (FOTO LAJM) Në rrugët e kryeqytetit qytetarët ironizojnë votimet false të 30 qershorit me mesazhet "Voto Bablokun", "Voto 184", "Vot
Tentuan të kalonin nga Spanja në Angli me pasaporta false, arrestohet shqiptari dhe gruaja nga Irani Një shqiptar dhe një grua nga Irani janë arrestuar sot në Spanjë pasi tentuan të udhëtonin me avion nga Malaga në Londër
DW: Koalicioni opozitar në Tiranë - jo zgjedhjeve false Ditën e skadimit të afatit ligjor për regjistrimin në KQZ, u krijua Koalicioni i Bashkuar Opozitar nën drejtimin e Parti
Bllokohen 250 orë false në Aeroportin e Frankfurtit, kishin destinacion Shqipërinë Zyrtarët doganorë të Aeroportit të Frankfurtit në Gjermani kanë konfiskuar 252 orë dore të falsifikuara, të cilat kishin
Do shiteshin si firmato, kapet konteineri me produkte false në Durrës Bllokohet një konteiner me mallra të falsifikuara në Doganën e Durrësit. Mësohet se malli që ishte brenda tij vinte n
Kryefinancierja e stomatologjisë me diplomë false: Mbrojta vendin e punës (VIDEO) Në shumë raste punonjës dhe drejtues të administratës shtetërore, rezultojnë me diploma false. Një denoncim i tillë ka a