999 rezultate për

fals

Shkoi të merrte vizën amerikane me diplomë false, i riu nga Pogradeci e pëson keq Një i ri nga Pogradeci është vënë në prangat e policisë sapo ka dalë nga ambasada e SHBA, pasi paraqiti dokumente false,
Hap fals, Reali ngec kundër Bilbaos (VIDEO) Real Madrid ka barazuar sonte 1-1 me Atheltic Bilbao në "San Mames", ndeshje e vlefshme për javën e 4 të La Ligas. T
Po kujtonte gjyshin e vdekur, por kjo vajzë bën gabimin e pafalshëm (FOTO LAJM) Por, gabimisht vajza ka hedhur disa foto të saj nudo, ndërsa statusi flet për vdekjen e gjyshit. iOS i ri është shumë
Komisioneri i Vetting-ut nën hetim, u padit nga PD për falsifikim Prokuroria e Tiranës ka nisur verifikimet ne lidhje me dokumentacionin e dorëzuar nga komisioneri i Vettingut, Lulzim Ha
I quajti djalin "qorr", moderatorja shqiptare nuk kursehet ndaj fanses (FOTO LAJM) Fiori Dardha është një ndër moderatoret më të famshme në Shqipëri. Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale ku ka mi
Vaj ulliri falso në Tiranë e Vlorë, bllokohen dhe gjobiten 4 bizneset Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar 4 biznese, tre në Tiranë dhe një në Vlorë që shisnin vaj ulliri të falsifikua
Plas me Tadiçit dhe Vuçiçit: Patriot fals që shkon pas Thaçit Ish-presidenti i Serbisë, Boris Tadiç, ka thënë se presidenti aktual Aleksandër Vuçiq po ndjek propagandën e Hashim Thaç
Shiste mish me vulë falso, AKU mbyll biznesin në Librazhd AKU ka evidentuar një subjekt i cili tregtonte mish pa vulë dhe certifikatë veterinare. Konkretisht, trupa inspektues
Katër gabimet e pafalshme që çiftet bëjnë para fejese (FOTO LAJM) Entuziazmi i fejesës, është një nga momentet më të bukura të jetës, por ndonjëherë të gjithë e harrojmë nga pak veten dh
Gafë e pafalshme, e gjithë Turqia po tallet keq me këtë vajzë Ndonjëherë pritjet tejkalojnë realitetin, dhe kjo është një gjë e mrekullueshme. Ashtu si në rastin e kësaj loje në Turq
Si të zbuloni për 5 minuta nëse iPhone-i juaj është origjinal apo fals Shumë njerëz kur blejnë një celular të ri duan ta dinë nëse ai është origjinal apo dikush është duke i mashtruar. Nës
Willian nis hetime për letrën e falsifikuar me nënshkrim të tij Ylli i Brazilit dhe Chelseat ka nisur një hetim për një nënshkrim të falsifikuar të tij në një dokument që “ka qarkullua
Skandal te Chelsea, mesfushorit i falsifikojnë firmën dhe e nxjerrin në shitje (FOTO LAJM) Lojtari i Chelseat, Willian, është lidhur shumë me një largim të mundshëm të tij nga klubi i Chelseas. Madje së fund
Arrestohet i kërkuari për mashtrim e falsifikim në Tiranë Policia ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim për mashtrim dhe falsifikim dokumentash. Burime zyrtare ng
Gafa të pafalshme! Portieri Karius gjen rival (VIDEO) Loris Karius është kthyer në shembull të dështimit pas gafave të vazhdueshme që nisën në finalen e Champions League e va
Do t'i çonte djalin në Angli, i riu i merr lekët e zhduket pa gjurmë Policia ka shpallur në kërkim një 33-vjeçar pasi dyshohet se me anë të mashtrimit dhe falsifikimit të dokumenteve i ka m
Katër gabimet e pafalshme që çiftet bëjnë para fejese (FOTO LAJM) Entuziazmi i fejesës, është një nga momentet më të bukura të jetës, por ndonjëherë të gjithë e harrojmë nga pak veten dh
Arrestohet falsifikatori, procedohet oficerja e Policisë ‘që mbylli sytë’ Një person është arrestuar për falsifikim nga Polica e Korcës, ndërsa kolegët e SHÇBA-së kanë proceduar një oficere poli
Proçedohet penalisht një kambist, i dha klientit 50 euro fals Policia e Korçës bënë të ditur se ka filluar procedimi penal në gjendje të lirë ndaj S. F., 44 vjeç, banues në Korçë (ad
SKANDAL/ Piro dhe Pavlina Mani: Na falsifikuan firmën, nuk kemi thënë të prishet Teatri Ka marrë përmasat e një skandali letra e djeshme që 65 artistë i kanë dërguar presidentit Meta, kreut të Kuvendit, Gramo