999 rezultate për

fallon

Çfarë? Aktori hoqi pantallonat në mes të emisionit për të treguar se ka rënë në peshë (VIDEO) Teksa ishte i ftuar në emisionin “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, aktori i famshëm Alec Baldwin ka befasuar publikun
“Fshija rrugët nga mbeturinat”, reperi shqiptar tregon vuajtjet Ndonëse i përket të kaluarës, reperi i njohur me origjinë shqiptare nuk e ka problem të flasë për kohën kur nuk ishte i
Bebe Rexha ndez skenën në emisionin e Jimmy Fallon (VIDEO) Padyshim qw tw gjithw e njohin Jimmy Fallon dhe emisionin e tij ku ftohen tw gjithw tw famshmit dhe e ftutara e kwsaj ra
Miley Cyrus më në fund heq dorë nga marihuana Këngëtarja Miley Cyrus ka qenë e njohur për stilin e saj të jetuarit në mënyrë rebele. Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar
Britania fajëson Rusinë për vrasjet e civilëve në Siri Sekretari i mbrojtjes i Britanisë, Michael Fallon, ka fajësuar Rusinë për "secilën vdekje të civilëve" në sulmin kimik n
Rikthehet Clinton/ Jimmy Fallon i uron mirëseardhjen me maskë kirurgjikale Prezantuesi i “The Tonight Show”, Jimmy Fallon pasi i prishi flokwt Donald Trump, ka bërë shaka me kandidaten demokrate
Fallon i shkatërron flokët Donald Trump në televizionin kombëtar (VIDEO) Flokët e Donald Trump “fluturuan” në drejtime të ndryshme kur ai u ftua në emisionin e Jimmy Fallon, “The Tonight Show”
Dua Lipa live, përformacë fantastike (VIDEO) Dua Lipa ka performuar në emisionin “Tonight Show” me prezantuesin e mirënjohur Jimmy Fallon. Me këngën e fundit të
Çmendet Heidi Klum, ja çfarë bën gjatë emisionit (FOTO LAJM) Modelja Heidi Klum është jo vetëm e bukur, por e pranishme në një emision ajo ka treguar shkathtësinë e saj, teksa ka bë
"Telajoja" Rita Ora (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për veshjet, Rita Ora ka treguar që është në listën e atyre femrave që guxon të eksperimentojë me pamjen