999 rezultate për

fallco

Tayna me Louis Vuitton fallco, i kthehen këngët në boomerang (FOTO LAJM) Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m
Netta e quajti këngëtaren shqiptare fallco, çfarë tha sot Eleni Eurovizioni që lamë pas ndoshta di të jetë një nga më të paharrueshmit për shkak se në skenë performuan 3 shqiptar. V
Philipp Plein acarohet me shqiptarët, i fëlliq në "Instastory" (FOTO LAJM) Philipp Plein dhe pronari i markës që mban të njëjtën emër, ka shpërthyer kundër atyre që veshin rrabat e kompanisë që m
Enca ka dy fjalë për Tunën pasi qau në studio (FOTO LAJM) Kanë kaluar dy ditë dhe intervista e Tunës në "Xing me Ermalin" vazhdon të komentohet në media e rrjete sociale. Këtë he
Kina e tepëron, do të ndërtojë një hënë fallco Duket e çuditshme, por Kina ka nisur procesin për krijimin e një ‘hëne artificiale’, përmes së cilës synojnë të ndriçojn
Këto kategori rrobash në dollapin tuaj zhdukini menjëherë Të gjithë kemi në garderobë rroba që thjesht na zënë vendin, por sërish nuk i hedhim. Pas këtij artikulli, kthejini sytë
E quan fallco, Ana Lika i bën gjëmën fansit (FOTO LAJM) Anna Lika është një ndër aktoret me të komentuara në Shqipëri kjo për shkak të fotove provokuese dhe tipit të saj shumë
Do qeshni me zë, video që ironizon veteranët fallco (VIDEO) Listat e fryera të veteranëve nuk po i pëlqejnë askujt në Kosovë. Shumë persona kanë gjetur forma të ndryshme për të pr
Qeriqi tregon kush është përgjegjës për veteranët fallco Nga janari e deri në korrik të këtij viti janë shpenzuar mbi 44 milionë euro për pensionet e veteranëve të UÇK-së, ku ng
Demaliaj i reagon prokurorit për hetimin e veteranëve fallco Ish-anëtari i komisionit qeveritar për njohje dhe verifikim të statusit të veteranit, njëherësh deputeti i AAK-së, Shkum
Fjalimi historik i veteranit për 20 mijë veteranët fallco Ish-luftëtari i UÇK-së, Lekë Dobruna, duke shkruar për veteranët që kundërligjshëm kanë fituar statusin, u ka treguar pë
Avokati qetëson veteranët fallco: Edhe disa vite do të merrni pension Arianit Koci, përmes një postimi në Facebook ka treguar se kur, eventualisht, mund t’i hiqet një individi statusi i vete
Qeveria mund ta përdorë dosjen për të ndalur pensionet, sërish e pësojnë veteranët e varfër Koment nga Ervin Shkulaku Fatkeqësisht prokurori Elez Balakaj nuk arriti ta çonte deri në fund hetimin për mas
Geci shpërthen kundër Demaliajt: Nuk jam komandant brigade fallco por ushtar i Jasharit Pasi u përmend emri i tij se ishte komandant i brigadës “Hasan Prishtina”, Gani Geci ka reaguar ashpër ndaj këtyre dekla
Geci i përgjigjet Demaliajt nëse ka qenë komandant i brigadës fallco Brigada fantome “Hasan Prishtina” për të cilën prokurori Blakaj ka shkruar në aktakuzë se ishte shpikur në vitin 2016, d
Ka pranuar se ka veteranë fallco, ky është reagimi i Demaliaj Deputeti i AAK-së, Shkumbin Demaliaj, i intervistuar nga ish-prokurori special, Elez Blakaj, gjatë hetimit për fryrjen e
Çudirat vazhdojnë, jo vetëm veteranë fallco por shtuan edhe dëshmorë fallco Jo vetëm numri i veteranëve u rrit jashtëzakonisht shumë nga Komisioni për njohjen e statusit të ushtarëve të UÇK-së, po
Zbardhet audio-incizimi i Komandantit të FSK-së për veteranët fallco Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama, shprehet i habitur me numrin e madh të veteranëve të UÇK-së, t
Punë shqiptare, për veteranët fallco shpikën edhe një brigadë fallco Brigada “Hasan Prishtina” ishte dëgjuar për herë të parë vetëm në vitin 2016. Por numri i madh i veteranëve mashtrues të
Zbardhen detaje nga dosja, Çeku i mësonte të gënjenin për veteranët fallco Ish-kryeministri i Kosovës dhe ish-komandanti i shtabit të përgjithshëm të UÇK-së, Agim Çeku, kishte menduar gënjeshtrën