999 rezultate për

fallangave

Berisha në Facebook: Ky është laku i mjerimit Pas Aleancës Kuq e Zi dhe liderit të Opozitës Lulzim Basha, për ngjarjen e rëndë të ndodhur në burgun e Rrogozhinës, ku