999 rezultate për

faljen

Zbulohet pika në statutin e UEFA-s për heqjen e dënimeve, pse Skënderbeu synon faljen (FOTO LAJM) A mund të falet Skënderbeu nga UEFA? Ka pak shanse… Madje vetë klubi, pas shumë hezitimesh vendosi të dalë me një komuni
Vendimi i Thaçit për faljen e dënimit të vrasësit të 13-vjeçarit revolton familjarët (VIDEO) Të drejtën e faljes të të dënuarve, presidenti Hashim Thaçi e ka shfrytëzuar për t’ia zbutur dënimin edhe vrasësit të nj
Rama në Facebook për faljen e Fiter Bajramit: Nesër e fillojmë me këmbë të mbarë Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shqetësimeve në rrjetet sociale për ndalimin e faljes së namazit të Fiter Bajramit
OSHEE sqaron faljen e kamatvonesave të energjisë: Përfitojnë ata që kanë borxh të vjetër Administratori i OSHEE Adrian Çela shpjegoi të mërkurën se si do të bëhet falja e kamatvonesave për energjinë elektrike,
Mbi 227 mijë abonentë përfitojnë faljen e kamatëvonesave, si mund të përfitohet Në kuadër të planit të hartuar nga qeveria për zbutjen e efektit negativ që krijon përballimi i emergjencës mjekësore të
I quajti burrin "fshatar", vajza refuzon publikisht lotët dhe faljen e të atit (VIDEO) Naimi ka katër muaj që nuk komunikon me vajzën e tij Tean sepse kjo e fundit, sipas babait, është lënduar nga një fjalë
Sheshi "Skënderbej" mbushet plot, nuk mungojnë as fëmijët në faljen e Fiter Bajramit (FOTO LAJM) Besimtarët myslimanë festojnë sot Fitër Bajramin. Mijëra besimtarë u mblodhën mëngjesin e sotëm për faljen e namazit të
Tayna nuk ia pranoi faljen, Melinda nxehet keq (FOTO LAJM) Pas ofendimeve e thumbimeve me vargje këngësh, reperja Melinda Ademi vendosi që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale
Italianët i kërkojnë familjes Gjoni faljen e gjakut të sipërmarrësit që u vrau djalin Emisioni investigativ “Le iene” i Mediaset ka tentuar të realizojë pajtimin e gjakut mes familjes së një të riu shqiptar
KE mirëpret vendimin për faljen e njerëzve që shkatërruan Kuvendin Komisioni Evropian sot e përshëndeti miratimin e Ligjit për amnisti për ngjarjet në Kuvendin e Maqedonisë më 27 prill të
Grekët i friksohen Metës: A do të pranojë ai "faljen" e detit? Mediat greke vazhdojnë ti kushtojnë një rëndësi shumë të veçantë marrëveshjes së detit mes Shqipërisë dhe Greqisë. M
A po zvarritet qëllimisht hetimi për faljen të hidrocentraleve? Nëse deri të mërkurën e dytë të muajit maj nuk nxirret aktvendim për fillimin e hetimeve të rastit të faljes së katër hi
Gati për faljen e 12 miljeve det Greqisë? Kotzias rikthehet në Tiranë Ndërkohë që marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Greqisë nuk duken shumë të qeta pas takimit të Ramës me Erdoganin, Kotzias d
Rama arrogant, nënqesh faljen që i kërkoi kuksianëve Kryeministri Edi Rama, të enjten, në studion e emisionit "Opinion" ka treguar arsyen e vetme pse u kërkoi falje kuksianë
Kotzias vjen në Tiranë: A ka marrëveshje per faljen e detit? Pavarësisht se vizita e shefit të tij në kryeqytetin shqiptar është shtyrë, kreu i diplomacisë greke, Nikos Kotzias do t
Rama do të firmosë faljen e detit, por Tsipras anulon vizitën në Shqipëri Kryeministri grek ka anuluar vizitën e tij për në Tiranë. Pavarësisht se të gjithë ishim "sy e veshë" për këtë vizitë
Meta i bashkohet dyshes Rama-Bushati për faljen e detit Pas një lufte të gjatë, Presidenti i vendit, Ilir Meta ka vendosur që t'i japë plotfuqishmërinë, Ministrit të Punëve të
Vrasja me thikë, familjarët e 16-vjeçarit s'pranojnë faljen Policia e Durrësit i trembet një hakmarrjeje të mundshme të familjes Gjokazaj ndaj asaj Lala dhe po mban nën monitorim t
Lufta për faljen e detit, Meta dhe Bushati gjejnë gjuhën e përbashkët Duket se luftës midis Metës dhe Bushatit i ka ardhur fundi. Ministra e Punëve të Jashtme i ka kthyer përgjigje presid
60 minuta kokë më kokë, çfarë vendosi Rama-Meta për faljen e detit Ka zgjatur 60 minuta takimi mes Presidentit Ilir Meta dhe kryeminitrit Edi Rama. Sipas burimeve, bisedimet "kokë më k