999 rezultate për

falje

Haliti: Gjyqtari të më kërkojë falje, nuk e dija se isha dëshmitar për Albin Kurtin Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, ka reaguar ashpër ndaj gjyqtarit Beqir Kalludra, i cili shqiptoi sot d
Pas gabimit qeni i kërkon falje pronarit duke iu lutur ta përqafojë (VIDEO) Një video që tregon qen të llojit Labrador duke i kërkuar falje pronarit të tij, pas një gabimi që ka bërë ka prekur zem
Akuzat për vrasje, reagon Jurgen Kurti: Kërkoj falje Pas akuzave të rënda në drejtim të Jurgen Kurtit, i njohur si menaxher i vipave, për vrasjen e biznesmenit durrësak, ka
Filmat e komunizmit, Timo Flloko kërkon falje publike (FOTO LAJM) Në një kohë debatesh mbi filmat e komunizmit, Timo Flloko ka kërkuar falje. Një falje aspak e zakontë është kërkuar
INCIDENTI/ Mustafa i kërkon falje ministrit gjerman Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Sigmar Gabriel, ka zhvilluar sot një takim me kryeministrin e Kosovës Isa Mustafën.
Sean Spicer kërkon falje për komentet për Hitlerin Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Sean Spicer, ka kërkuar falje pasi ka deklaruar se Adolf Hitleri nuk ka përdorur armë ki
"Turturoi” babain për 5 vite, por sot Ajeti i kërkon falje publikisht (FOTO LAJM) Familja mbi gjithshka, ky është mesazhi që u përcoll nga Ajeti, djali nga Pogradeci që ka marrë guximin dhe ka ardhur te
"Dorëzohet" Basha, kërkon falje nga çadra: Faji është i PD-së! Lulzim Basha ka kërkuar falje sot kur tha se është e turpshme që paketat e dëmshpërblimit financiar ndaj ish të përndjek
Debati me Blushin në Kuvend, Lindita Nikolla kërkon falje publike Seanca e sotme plenare ditën e sotme është shoqëruar me replika të forta mes deputetit të LIBRA-s Ben Blushi, kryeminist
Bushati: Basha po bën “vetëvrasje” me Vettingun, falje për gabimet e Berishës Analisti Andi Bushati ka folur për kreun e opozitës, Lulzim Basha dhe kauzat e protestës së tij. Sipas Bushatit kreu i o
U largua nga familja për hir të dashurisë, Vitorja i kërkon falje babait pas 15 vitesh por ai ... Një histori ndryshe, e veçantë dhe e dhimbshme po trajtohen tek e Diela Shqiptare në emisionin “Ka një mesazh për ty”.
Ruzhin: Ivanov mund të bëjë të njejtën lëvizje si me faljen e kriminelëve LSDM-ja i ka siguruar nënshkrimet për krijimin e qeverisë së re, ndërsa tani pritet që presidenti Gjorge Ivanov t'i dorë
Momenti kur marshuesit e Zharrëzës kërkojnë largimin e Bashës, ai u kërkon falje (FOTO & VIDEO) Marshuesit e Zharrëzës kanë treguar deri më tani se janë të zhgënjyer nga i gjithë spektri politik i vendit. Irritimi
Sane i humbi skedinën 34 mijë euro një tifozi, i kërkon falje Të martën u shënuan shumë gola në Champions League ku Manchester City, Monaco, Bayer Leverkusen dhe Atletico Madrid dhur
Falja e detyrimeve për 140 mijë pronarë automjetesh, ja kush përfiton Rreth 140 mijë pronarë mjetesh do të përfitojnë falje të plotë ose të pjesshme të detyrimeve që kanë pa paguar për mjete
Qeveria miraton faljen fiskale, Ahmetaj: Si kryhet çregjistrimi i mjeteve të transportit Këshilli i Ministrave miratoi draftin që fal borxhet e biznesit në Tatime dhe Dogana. Ministri i Financave, Arben Ahmeta
Qeveria miraton faljen fiskale, Ahmetaj: Fshihen gjobat dhe kamatëvonesat para 2010-ës Ditën e sotme në një konferencë për median ministri i Financave Arben Ahmetaj deklaroi se qeveria do të fshijë gjobat dh
Kushëriri i Gaddafit kërkon që Perëndimi t’i kërkojë falje Libisë Populli libian ende po vuan sepse fuqitë Perëndimore po vazhdojnë të mbajnë konfliktin. Kështu është shprehur kushëriri
I kanë vdekur 8 djem, babai fton vajzën për t'i kërkuar falje pasi e ka goditur...(FOTO LAJM) Të humbësh 8 fëmijë është një tragjedia më e madhe për dy prindër të cilët luftojnë që një ditë të ndërtojnë fëmiljen e
Spasov i kërkon falje kreut të BDI-së, Ali Ahmetit Gjorgji Spsaov, ish funksionar i LSDM-së, i ka kërkuar sot falje liderit të BDI-së ALi Ahmetit, duke thënë se askush nuk
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.