999 rezultate për

fali

Shqiptarët i falin Fabios jetë të dytë, 2 vjeçari operohet me sukses në kokë Të premten e kaluar gjatë emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 u dha rasti i familjes Zijai, në Gjirokaster t
Aspak i kënaqur me veshjen e mamit, Ilva Tare publikon videon epike të djalit (FOTO&VIDEO) Ka shikues e shikues. Ka nga ata që s’të falin lapsusin, ka edhe nga ata që s’të falin blunë e këmishës, si Thomas, djal
Marotta jep alarmin: Rrezikojmë falimentimin Seria A është një nga ligat që po vuan më shumë nga pasojat e pandemisë . Giuseppe Marotta, drejtori sportiv i Inter, ka
Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës: Klubi është afër falimentimit Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës, Victor Font beson se klubi është afër falimentimit dhe pagat e
Super Bale, shënon pas 7 vitesh dhe ngjit Tottenham në vendin e 2 (VIDEO) Gareth Bale është kthyer të gëzojë dhe e ka bërë në Premier League pas 7 vitesh mungesë, që kur rrjeta e fundit ndodhi n
Lajm tronditës nga Spanja, Barcelona rrezikon falimentin Një lajm tronditës është duke qarkulluar mëngjesin e sotëm në të gjithë mediat prestigjioze spanjolle. Barcelona mund të
Gafa qesharake, portieri bëhet hit në internet (VIDEO) Jessie Moulin, portieri i Saint Etienne, është bërë ditën e sotme protagonist i një gafe që vështirë do e harrojë. Ai
Basha sulmon qeverinë: Ajo që po ndodh në Ballsh ndodh kudo, familjet kanë arritur falimentimin Kreu i opozitës Lulzim Basha në një dale për mediat ka folur lidhur me situatën aktuale të naftëtarëve të Ballshit por e
Nuk gjen rehat, Rama paralajmëron gjoba të reja tri ditë pasi fali ato të pandemisë Vetëm tri ditë pasi u mor vendimi për faljen e gjobave të vendosura gjatë tërmetit dhe pandemisë, kryeministri Edi Rama
Futbollistët e Realit heqin dorë nga bonuset, i falin klubit nga 1 milion euro Klubi i Real Madridi pasi fitoi La Ligan dhe Superkupën e Spanjës u kishte premtuar futbollistëve të vetë nga 1 milion e
Akuza e fortë e historianit shqiptar: Rama fali detin në Athinë e shiti edhe tokën! "Gojët e liga në Përmet thonë se toka prej 4 mijë metra katrorë është blerë me ndërmjetësues grekofon..." Një akuzë
Jetë luksoze dhe me miliona, 12 futbollistët që përfunduan të varfër Nga varfëria në pasuri dhe rikthim në origjinë – fatkeqësisht, ky është një trend që përsëritet në botën e futbollit.
Nuk ua falin gjithë jetën, njihuni me 3 shenjat më inatçore të horoskopit Demi: Nuk është çudi që ju jeni në listë. Jeni shenja më kokëfortë e të gjithëve dhe inatin e mbani përgjithmonë. Kur
Në distancë nga njëri-tjetri e me maska në fytyrë, besimtarët myslimanë falin Kurban Bajramin Besimtarët myslimanë kanë falur mëngjesin e sotëm namazin e Kurban Bajramit. Për shkak të situatë së shkaktuar nga ko
Nuk dogjën mandatet, Basha: Rama dikujt i fali borxhin e dikujt i fali burgun! Kreu i PD-së, Lulzim Basha shprehet se shumica prej deputetëve të opozitës së re kanë bërë pazare me kryeministrin Rama.
"Mbreti" i merkatos quhet Fali Ramadani, Sane dhe Pjanic dy marrëveshjet e mëdha Juventusi tashmë po luan me ritëm të plotë ndeshje çdo 3-4 ditë, por trajneri i bardhezinjve, Mauricio Sarri, nuk mendon
Episodi që krijoi polemika, si e fali arbitri Messin për karton të kuq (VIDEO) Leo Messi ishte protagonist i një episodi të dyshimtë në fitoren 1-0 të Barcelonës ndaj Athletic Bilbaos. Argjentinas
Rama fali pasuritë kriminale? Shpërthen në akuza Jozefina Topalli: Boll është boll! "Ky është një ndër skandalet më të urryera e brutale që kam dëgjuar në këta tre dekada..." Ish-kryetarja e Kuvendit J
Topalli sulmon Bashën: Ia fali gjithçka Ramës Jozefina Topalli ka reaguar lidhur me marrëveshjet e diskutuara në Këshillin Politik, dhe akuzon Bashën për paktet me Ra
Një sanduiç 17 mijë lekë! COVID-19 falimenton lokalin luksoz të Erik Fullanit (FOTO LAJM) Erik Fullani është një ndër njerëzit e dëmtuar nga pandemia e COVID-19 që solli izolimin e shqiptarëve dhe mbylljen e bi