999 rezultate për

falenderuar

Ky është kamarieri kosovar që Clinton tha se i ra në gjunj për ta falenderuar Qeben Hysenaj nga Katundi i Ri i Pejës është kosovari të cilin ish-presidenti amerikan, Bill Clinton e përmendi sot gjat
Faleminderit vëllezër! Familja nga Kosova falenderon publikisht familjet nga Tirana dhe Kukësi që i strehuan Kur janë bërë 20 vite që prej genocidit serb në Kosovë dhe detyrimin e 1 milion shqiptarëve të arratisëshin prej tokës s
Daçiç vazhdon luftën kundër Kosovës Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, ka takuar në Buenos Aires, homologun e tij argjentinas, Gustav Sla
Ermali surprizon Amin me urimin e tijë Janë një nga çiftet më të veçanta dhe më të komentuara në show biz-in shqiptar, shkruan Albeu.com Bëhet fjalë për pre
Ambasadorët e Kosovës, kanë falenderuar vendet që i kanë mbështetur (VIDEO) Për nder të 11-vjetorit të pavarësisë ambasadorët kosovarë nëpër shtete e botës kanë falenderuar nëpërmjet një video të
Ish-zyrtari i NATO-s lartëson Ahmetin për ditëlindje Ish-i dërguari i NATO-së në Maqedoni pas luftës së vitit 2001, Nikolas Bigman, në një letër të shkruar enkas për ditëlin
Këngëtari i njohur i jep gruas 1 milion dollarë për ta falenderuar Urdhëroni një dilemë që asnjë çift në tokë, përveç Kim Kardashian dhe Kanye West, s’do t’i duhet të zgjidhë: ç’të bësh k
Ozil falenderon lojtarin e Gjermanisë: Vetëm ai më qëndroi pranë Mesut Ozil u largua duke lënë një shije të hidhur te skuadra e Gjermanisë. Por i vetmi lojtar që i qëndori pranë mesfush
Daçiç do të takojë Kim Jong Un-in për t'a falenderuar që nuk ka njohur Kosovën Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiq ka deklaruar se kohë më parë e ka marrë ftesën që ta vizitojë Korenë Veriore. “
Ministri serb: Jemi prorusë dhe kurrë nuk e njohim Kosovën Ministri për Punë të Brendshme i Serbisë, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se Serbia nuk do të imponojë sanksione mbi Rusinë
Arriti 300 mijë ndjekës, këngëtarja shqiptare feston me video provokuese (VIDEO) Këngëtarja shqiptare ka arritur 300 mijë ndjëkës në Instagram dhe për këtë ajo ka realizuar një video të cilën e ka post
Zidane: Skuadra bëri paraqitje fantastike ndaj PSG Zinedine Zidane ka falënderuar lojtarët e tij për ndeshjen fantastike ndaj PSG. Pas ndeshjes trajneri Zinedine Zidane
E para shqiptare me dokumentar, Elvana Gjata ka dikë për të falenderuar (VIDEO) Elvana është e para këngëtare shqiptare që ka vendosur që të bëjë një dokumentar. Teksa ka shpalosur një pjesë të kar
NATO i kënaqur me punën e Kosovës Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takim Zëvendës-Ndihmësin e Sekretarit të Pë
Lista Serbe shkon te Putini për t'i folur për Kosovën Kryetari i Listës Serbe Goran Rakic dhe Drejtori i të ashtuquajturës, Zyre për Kosovën, Marko Gjuriq, do të takohen nesë
Vulin: Rusia të mos lejojë që Kosova t’i bashkohet Interpolit Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin ka diskutuar sot me ambasadorin rus, Aleksandër Chepurin rreth bashkëpunimit
Gëzimi i marshuesve të Zharrëzës pas fitores: Babi ua solli shtëpinë (VIDEO) Vendimi i qeverisë për të dëmshpërblyer në masën 100 për qind të gjitha shtëpitë e dëmtuara të Zharrëzës i ka gëzuar pa
FA shpëtojnë me helikopter 4 persona të bllokuar nga bora, ja si i falënderon kryeministri Rama Kryeministri Edi Rama ka falënderuar publikisht Forcat e Armatosura në operacionin e shpëtimit të 4 personave të izoluar
Colorado Rapid falënderon në shqip fansat kuqezi që e kanë mbështetur Klubi i Colorado Rapids ka falënderuar tifozët shqipatrë që kanë mbështetur këtë skuadër dhe ShkëlzenGashin në aventurën
Ja çfarë thotë Messi pas lëndimit Pas lëndimit që pësoi të mërkurën mbrëma ndaj Atletico Madridit, Lionel Messi ka falënderuar të gjithë për mbështetjen d