999 rezultate për

falenderoj

Thaçi: Falenderoj shtetet që votuan Pro Kosovës (VIDEO) "Vlerësoj se është një hap jashtëzakonisht i rendësishëm për Kosovën për pranimin e Kosovës në UNESCO. Kemi punuar bashk
FSHF: Organizimi perfekt, humbëm vetëm një betejë Federata Shqiptare e Futbollit, kërkon të falenderojë të gjithë opinionin publik, tifozët e zjarrtë brenda dhe jashtë Sh
Polici i plagosur në Pejë: Falenderoj Zotin që sfidova vdekjen Ashtu siç ka raportuar më herët "Elajm", polici i plagosur në Radavc të Pejës nga shtetasi i Shqipërisë, Agim Madani, nj
Rama:Falenderoj qytetarin që refuzoi të paguajë pa kupon Përmes një postimi në Facebook, kryeministri Edi Rama ka reaguar për incidentin që ndodhi në një lokal të Tiranës, ku ka
Doktoresha Eva reagon ndaj kritikave të Jose Mourinho-s Eva Carneiro përdori faqen e Facebook-ut për të shprehur mirënjohjen ndaj tifozëve që e mbështetën pas “mosmarrëveshjes”
Manaj: Falënderoj familjen dhe vendin tim (FOTO) Nuk e ka mbajtur dot përbrenda gëzimin. Rei Manaj e ka shprehur të gjithë entuziazmin e debutimit me Interin, përmes një
Ballisti: I'u dha fund "Londrave 1913-she", droni i rradhës nga kulla Eiffel Pas vendimit të CAS, që i dha tre pikët Shqipërisë, ka reaguar edhe njeriu më i famshëm i ndeshjes Serbi-Shqipëri, Ismai
Berisha fiton "Këpucën e Artë" në Australi (FOTO) Besart Berisha u nderua me çmimin “TAG Golden Boot” (këpuca e artë) të akorduar nga Melbourne Victory, me sulmuesin shqi
Rama prezanton kandidatët e së majtës përmes batutave: Falenderoj të pashtershmin Nard Ndoka (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka prezantuar në Pallatin e Kongreseve të gjithë kandidatët e së majtës për bashkitë e vendit, të
Haradinaj: Protesta ishte masive, nuk do të ndalemi Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj ka falenderuar të gjithë ata që kishin dalë sot në shesh, duke thënë se kjo ishte një pro
Mavraj: Kush nuk falenderon njerëzit, nuk mund të falenderojë Zotin Pasi shënoi një gol shumë të rëndësishëm në fitoren 2-1 kundër Armenisë Mërgim Mavraj rikthehet të falenderojë të gjithë
"Destro e Bocchetti zgjedhjet e mia, falenderoj klubin" Filippo Inzaghi ka prekur shumë tema që lidhen me Milanin gjatë konferencës së sotme për shtyp. Ish sulmuesi kuqezi ka f
Al Kaeda: Falenderojmë ata që morën hak për Profetin "Ne falënderojmë ata që hak për Profetin". Me një X të kuqe në fytyrë e Charb është ribotuar në web "lista e të kërkuarv
Godelli: S’kemi lidhje me dopingun, na mbështesni deri në fund Pas Romela Begajt, edhe Daniel Godelli ka kërkuar mbështetje deri në zbardhjen e të gjithë skandalit që po rrezikon të p
Aurela Gaçe feston 3 vjetorin e vajzës Për Aurela Gaçen, sot është një ditë tejet speciale, pasi ajo feston 3 vjetorin e vajzës së saj. Me këtë rast, ajo ka nd
Milot Hasimja del nga spitali Gazetari që u plagos me një thikë në qafë, Milot Hasmija, përmes një postimi në Facebook ka treguar se tanimë ëhstë shën
Dedikim special për Aurelën, ja surpriza që përloti këngëtaren (FOTO LAJM) Me rastin e ditëlindjes, dy fansat e Aurela Gaçes i kanë bërë një dhuratë speciale. Këngëtarja teksa rrëfen këtë surpriz
Rekordi, Ibra: Faleminderit Capellos dhe Van Bastenit "La Gazzetta dello Sport" i jep një hapësirë të konsiderueshme rekordit të Zlatan Ibrahimoviç me fanellën e kombëtares s
Xhemaili përshëndet Napolin: Faleminderit për 3 sezonet e bukura Mesfushori shqiptar i Zvicrës Blerim Xhemaili ka përshëndetur nëpërmjet profilit të tij në Twitter Napolin dhe tifozët e
Stresi dedikim special ndaj fansave Ashtu si çdo këngëtar edhe Stresi ka treguar se sa të shumtë në numër janë fansat e tij dhe sa suport mer nga ta. Ata i