999 rezultate për

falenderoj

Cikalleshi bëhet BABA: Falenderoj Zotin që përjetova parajsën e kësaj bote! Sulmuesi Sokol Çikalleshi ka përjetuar ditën e sotme një nga momentet më të lumtura të jetës së tij. Ai është bërë z
Tifozët falenderojnë Lorikun në një mënyrë speciale (FOTO LAJM) Tifozët e Kombëtares nuk mund të linin pa falenderuar në një mënyrë të veçante kapotetnon Lorik Cana që i dha fund sonte
Dorëhiqet Gramoz Ruçi Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka dhënë dorëheqjen nga nga posti i sekretarit të Assamblesë Kombëtare të PS-së. Sipas ti
Ramës i sulen ashpër durrsakët: "Mos bëj sikur ta ndjen" Ditën e sotme Rama e ka nisur me pamjet e muzeut te rilindur të Durrësit. “Ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të
Simeone: Roma duhet ta falënderojë portierin për barazimin Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka thënë se portieri i Romës është arsyeja se pse rezultati u mbyll 0-0.
Konsumojeni këtë përzierje çdo natë përpara se të flini dhe trupi juaj do t’ju falenderojë Pagjumësia është një problem shumë i madh për një numër të konsiderueshëm njerëzish. Kështu që nëse edhe ju bëni pje
Aksidentohet rëndë deputeti shqiptar (FOTO LAJM) Eduart Ndocaj i ka shpëtuar për mrekulli një aksidenti të rëndë në Itali. Ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëv
Reperi i njohur flet pas aksidentit: Falenderoj Zotin që ma dha edhe një shans Në tunelin e Kalimashit ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor që ka përfshirë edhe reperin e njohur shqiptar, Gjiko emr
Cabello flet gjatë prezantimit tek Reali Madird Dani Cabellos ka kaluar dhe vizitat mjeksore tek Real Madird. Ai zyrtarisht sapo është zyrtarizuar si lojtari më i ri
Falenderojeni këtë burrë! Jua ka bërë fëmijërinë të bukur (FOTO LAJM) Artisti, që jetën e tij ia kushtoi fëmijëve dhe jo vetëm, nëpërmjet ilustrimeve të abetares, botimeve me përralla ndër v
Xhenxhefil, Limon dhe Aloe Vera, receta magjike me të cilën trupi do t'ju falenderojë Pastrimi i brendshëm është një proces i rëndësishëm për ta rimëkëmbur shëndetin. Nëse mendoni se pastrimi i organizm
“Mami është tashmë një engjëll”, fëmijët i japin lamtumirën e fundit nënës që ua vrau babai “Mami është tashmë një engjëll në tokë”, këto janë fjalët emocionuese të tre fëmijëve, që i dhënë lamtumirën e fundit në
A do të jetë deputete mbesa e Thaçit Kandidatja për deputete, Evgjeni Thaçi Dragusha ka shkruar ne rrjetin social "facebook" se pret rezultatetet e KQZ-së dh
Hazbi Lika merr zyrtarisht postin e zëvendëskryeministrit Hazbi Lika mori zyrtarisht postin e zëvendëskryeministrit të Maqedonisë. "Falenderoj ata që më propozuan në marrjen
Produksioni i YFSF ngatërroi fituesin, reagon Beatrix Ramosaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e spektaklit "Your Face Sounds Familiar", ku fitues u shpall Valon Shehu. Por pak o
Deputetja e PD reagon pas përjashtimit nga listat: Beteja vazhdon! Shumë nga drejtuesit aktualë të Partisë Demokratike kanë mbetur jashtë listës së kandidatëve për deputetë për zgjedhjet
Senatori italian: Evropa duhet ta falënderojë Bashën, po lufton për liri Senatori italian, Lucio Malan ishte i ftuari i çadrës së opozitës pasditen e sotme. Senatori i partisë “Forza Italia”
Një tjetër deputet socialist heq dorë nga mandati Deputeti i PS-së, Artan Gaçi ka njoftuar sot përmes një letre se nuk do të kandidojë më për deputet në zgjedhjet e ardhs
Tahiri u jep lamtumirën efektivëve të policisë: Nuk kam fjalë t’ju falënderoj (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri u ka dhënë lamtumirën policëve me një postim të ndjerë në “Facebook” pas shkarki
Ja çfarë bën mbrëmë lushnjarët duke prekur zemrat e protestuesve të Zharrëzëz (VIDEO) Disa banorë të fshatit Zharrëz në Fier janë duke marshuar në këmbë për në Tiranë duke kërkuar nga qeveria që të ndalojë