999 rezultate për

falenderoj

Vetëm një gotë në ditë nga kjo pije dhe mëlçia do t'ju falenderojë Mëlçia është një organ në trupin e njeriut që shumica e njerëzve harrojnë të kujdesen. Nëse vuani nga Hepatiti C, është
Konsumoni kikirikë, organizmi juaj do t’ju falenderojë Prania e tyre është e domosdoshme në tryezën e festave: ja vlerat ushqyese të kikirikëve amerikanë. Miku më i dashur i T
Maldini tregon si i shpëtoi tmerrit: Një herë më ra të luaja me të dhe u dëmtua Paolo Maldini është padyshim një nga qendërmbrojtësat më të mirë të historisë së futbollit. Por përveç sukseseve me
Kurti: E falenderoj Ymerin, nuk heqim dorë nga bashkimi kombëtar Kandidati për kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti po shpalos platformën e tij para anëtarëve të partisë. Ai
E lanë jashtë listës së të grumbulluarve, Krasniqi njofton largimin duke thumbuar Starovën dhe Ramën Lënia jashtë listës së lojtarëve që udhëtuan për minifazën përgatitore të dimrit drejt Antalias ishte sinjali i parë se
Veliaj: Falenderoj këshilltarët që votuan buxhetin Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj falënderoi sot 32 këshilltarët të cilët miratuan dje Buxhetin për vitin 2018
E kam dashur këtë festival, kam qarë kur nuk kam shkuar në finale Këtë vit trofeun e çmimit të madh në festivalin “Kënga Magjike” e mori këngëtarja Anxhela Peristeri. Kënga e saj “
Ish-ushtari i UÇK-së në Strugë bëhet me shtëpi Ish-pjesëtari i UÇK-ve, Zaim Ajro nga Ladorishti i Strugës falë ndihmës së emigrantëve shqiptare është bërë me shtëpi. F
Lika: Unë dua të falënderoj futbollistët që dhanë maksimumin për këtë barazim Trajneri i Luftëtarit, Hasan Lika falënderoi skuadrën për shpirtin e garës që tregoi në sfidën e sotme ndaj Flamurtarit.
Rama nuk kursehet para efektivëve të FNSH-së: Jeni heronj! Kryeministri Edi Rama ka udhëtuar drejt Fierit për të parë nga afër situatën e përmbytjes në Ferras dhe Mifol. Gjat
"Monstra"/ Ismailoviç: Falenderoj popullin shqiptar për përkrahjen! Pas arritjes në shtëpi, Agim Ismailoviç deklaroi se ndjehet i lumtur që drejtësia ka ardhur në vend, dhe falënderoi të g
Rama në terren, falenderon Bashën për ndihmën Situata emergjente e shkaktuar prej motit të keq, ka sjellë reagime nga shumë fytyra pbulike të cilët kanë bërë thirrje
Rama flet për përmbytjet, falenderon Lulzim Bashën Kryeministri i vendit Edi Rama më në fund është bërë i gjallë. Doli në një deklaratë për mediat nga ura e Mifolit ku fil
Të gjithë legjendat falenderojnë Pirlon (FOTO LAJM) Andrea Pirlo deklaroi ditën e djeshme pensionimin e tij nga futbolli. Italiani ishte aktualisht lojtarë i Neë Jork Cityt
Vjehrra përlot Floriana Garon: Djalin që rrita me dashuri tani ta kam dorëzuar ty Moderatorja simpatike Floriana Garo po shijon ditët më të lumtura të saj pranë dashurisë së re. Sot ajo ishte ftuar
Dita e parë si kryetar i Gostivarit, Taravari: Urime të gjithëve, fituesit jeni ju! Kandidati për kryetar të Gostivarit, Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka shpallur fitoren ndaj Nevzat Bejtës të
Ahmeti shpall fitoren në shumicën e komunave shqiptare (VIDEO) Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti nga selia e BDI-së në Reçicë të Vogël ka shpallur fitoren bindëse në Tetovë, Strugë, Çair, Dib
Arifi falënderon Drenocin: Fitore spektakolare gjithkund në Tetovë Kandidatja për kryetare komune së Tetovës nga radhët e BDI-së, Teuta Arifi e shoqëruar nga kryetari i degës Reis Abdurah
"Falenderoj Mandzuki që u largua nga loja" Max Allegri falënderoi Mario Mandzukic për kartonin e tij të kuq në fitoren 6-2 ndaj Udineses, "sepse duhej të ktheheshi
PDK emëron një zv.ministër Partia Demokratike e Kosovës, ka emëruar Isni Kilajn, zëvendësministër në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë e Zhvillimi