Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje
999 rezultate për

falenderoj

Conte profesionist i vërtetë, mesazh emocionues pas shkarkimit nga Chelsea Antonio Conte u shkarkua pas dy vitesh nga klubi i Chelseas dhe tashmë vendin e tij e ka zënë një tjetër italian, Mauriz
Niseni ditën me këto tri çaje dhe trupi do t'ju falenderojë Zbuloni pijet fenomenale dhe të shijshme të cilat janë ideale për detoksifkimin e trupit në mëngjes. Edhe pse çdokush
Mendes për Ronaldon: E mbyll karrierën tek Juventus Jorge Mendes është i shprehur i lumtur për transferimin e klientit të tij tek Juventus.. "Jam shumë i lumtur për Cris
Putin i ndërpreu konferencën, Cherchesov: Më falenderoj për fitoren e arritur Gjatë konferencës për shtyp pas fitores me Arabinë Saudite, ishte vetë presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, që ka telefo
Jul Deda: Unë dhe 2XL nuk jemi më pjesë e Vizion Plus Prej shumë vitesh aktori i humorit Julian Deda, është pjesë e spektaklit “Apartamenti 2XL”, në Vizion Plus. Julian De
E quajtën kur*ë e hajdute, reagojnë prindërit e Rita Orës pas kritikave Dy ditë më parë Rita Ora ishte e ftuar në koncertin që u mbajt në Sheshin Skënderbej ku këndoi disa nga hitet e saj për
Lojtarët e Real Madrid falenderojnë Zidane Zidane dha dorëheqjen si trajner i klubit në më pak se një javë pasi fitoi titullin e tij të tretë në Ligën e Kampionëve
Pijeni këtë lëng dhe trupi do t'ju falenderojë Gjysmë litri deri në një litër e kësaj pijeje në ditë dhe pas disa ditësh do të shihni ndryshime të pabesueshme. Hirr
Trondit Albano Bogdo: Për arsye shëndetësore nuk do të jem më kurrë aktor! (VIDEO) Aktori i humorit Albano Bogdo ka hequr dorë nga aktrimi. Ky lajm që ka shokuar fansat e tij, është dhënë vete prej a
Bregu: Falenderoj të gjithë për përkrahjen tuaj (FOTO LAJM) Dejvi Bregu u duk i përlotur sot gjatë dhe pas sfidës që Luftëtari luajti ndaj Skënderbeut në Gjirokastër. Ky ishte taki
Emery: Do të largohem nga PSG në fund të sezonit Trajneri Unai Emery ka konfirmuar se do të largohet nga Paris Saint-Germain në fund të sezonit aktual. 46-vjeçari ka
Përballja që i përloti të gjithë: Falenderoj babain që më çoi në burg "Dua të falenderoj babin që më çoi në burg sepse po të mos kisha shkuar atje, nuk do isha këtu ku jam sot". Mund të
Vuçiç: Falenderoj serbët që nuk shtien me armë ndaj shqiptarëve Aleksandar Vuçiç falënderoi sot serbët e Kosovës që nuk reaguan me armë kur u arrestua Marko Gjuriqi më 26 mars në Mitro
E FUNDIT/ Deputeti dorëzon mandatin Deputeti i Partisë demokratike Eduard Halimi ka dorëzuar ditën e e sotme mandatin. Ai e ka bërë të ditur nëpërmjet r
Kryemadhi paralajmëron Ramën: 27 janari është fillimi i "luftës" Kryetarja e Levizjes Socialiste per Integrim, Monika Kryemadhi ka paralajmëruar "luftë" për rrëzimin e kryeministrit Edi
Kryemadhi reagon pas protestës: Ta shporrim Ramën Pas protestës së sotme, Monika Kryemadhi ka vendosur të bëjë edhe një reagim përmbyllës në rrjetet sociale. Sjo ks f
Mascherano përshëndetet me lojtarët, të gjithë e falenderojnë (VIDEO) Pas lamtumirës prekëse që i rezervori e gjithë skuadra e Barcelonës Javier Mascherano është gati për të nisur aventurën
Vetëm një gotë në ditë nga kjo pije dhe mëlçia do t'ju falenderojë Mëlçia është një organ në trupin e njeriut që shumica e njerëzve harrojnë të kujdesen. Nëse vuani nga Hepatiti C, është
Konsumoni kikirikë, organizmi juaj do t’ju falenderojë Prania e tyre është e domosdoshme në tryezën e festave: ja vlerat ushqyese të kikirikëve amerikanë. Miku më i dashur i T
Maldini tregon si i shpëtoi tmerrit: Një herë më ra të luaja me të dhe u dëmtua Paolo Maldini është padyshim një nga qendërmbrojtësat më të mirë të historisë së futbollit. Por përveç sukseseve me