999 rezultate për

falenderoj

Kryemadhi: Rama ka dështuar, falenderoj shoferët e autobusave Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi teksa falënderoi protestuesit nga selia e partisë së saj,
Berisha: Dy socialistët që dua të falënderoj publikisht për anëtarsimin në NATO 10 vjet pas anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, ish-Kryeministri Sali Berisha meritën ia njeh jo vetëm Partisë Demokrati
Veliaj kërkon mandatin e dytë në Tiranë Erion Veliaj ka shpallur nga sheshi "Nënë Tereza" kandidaturën e tij për një mandat të dytë në krye të Bashkisë së Tiran
"Do ndjek ëndrrat në Itali", Kejvina ia plas të qarit në Xing Dy ditë më parë "Xing.al" bëri të ditur se velina bukuroshe e "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella do të largohet nga emis
Zaev pas vizitës: Falenderoj ata që ndihmuan Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev sot së ashku me ministrin e Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe me zëvendëskryeministr
Motra e Arian Dacit: Ju falenderoj me shpirt për përkrahjen tuaj Në përfundim të mbledhjes komemorative për nder të zëvendësministrit të Diasporës Arian Dacin, motra e tij Edi Daci-Prap
Trupi do t'ju falenderojë nëse pini vetëm ujë Në të gjithë e dimë se çfarë dëmesh mund të shkaktojnë pijet alkoolike dhe ato me gaz. Mirëpo, sado i mendojmë pasoja
Manaj: Nuk mbaja mend asgjë, askush nuk ka faj (VIDEO) Rei Manaj e ka kaluar dëmtimin e rëndë që pësoi në ndeshjen ndaj Granadës, duke u detyruar që të zëvendësohet në minutën
Gëzuar Viti i Ri 2019 Portali Albeu.com u uron të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen Vitin e Ri 2019. Ne ju falënderojmë që zgjidhni Albeu.
Pogba ndryshon mendim për Mourinhon: Më bëri person më të mirë dhe për këtë e falënderoj Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, e ka falënderuar ish-trajnerin tij Jose Mourinhon, për shkak se i ka ndih
Çfarë ka ndodhur më të riun shqiptar që u rrah brutalisht nga serbët Gjatë këtij muaji në Novi Sad të Serbisë ishin rrahur brutalisht dy kosovarë. Brendon Gigollaj e Çlirim Maloku 19-vjeçar
John Terry var këpucët në gozhdë Legjenda e futbollit anglez dhe skuadrës së Chelsea, John Terry ka lajmëruar tërheqjen nga futbolli i lujtuar nëpërmjet
Pasi i erdhi motra e zhdukur reagon djali nga Skenderaj Drilon Dobra, vëllau i Arbnora Dobrës ka reaguar në emër të familjes pas rikthimit në shtëpi të motrës së tij. Drilon
Vuçiçi nga Kosova: Kurrë nuk hymë në NATO, falenderoj Rusinë Presidenti serb, Aleksander Vuçiç se Serbia po bëhet çdo ditë e më e madhe, dhe këtë për shkak se nuk është në konflikt
Luka Modric: Falenderoj të gjithë që më votuan mua për këtë çmim Luka Modric është shprehur i lumtur që ka fituar çimimin si Lojtari i Vitit 2017/18 në UEFA Champions League. “Është
Salvini: Emigrantët do zbresin nga anija. Falenderojmë Shqipërinë, Francës t'i vijë turp Ministri i Brendshëm, i Italisë Matteo Salvini ka deklaruar se në orët në vijim të gjithë emigrantët që janë të bllokuar
Hirra është eliksir i vërtetë, provojeni dhe trupi do t'ju falenderojë Gjysmë litri deri në një litër e kësaj pijeje në ditë dhe pas disa ditësh do të shihni ndryshime të pabesueshme. Hirr
Zaimina poston vajzën si rrallëherë: Falenderoj zotin! (FOTO LAJM) Zaimina dhe partneri i saj i shumë viteve u bënë për herë të parë prindër të vogëlushes Khloe në janar të këtij viti. Që
Alisson jep lamtumirën prekëse për tifozët e Romës Së fundmi Alisson Becker në rrjetet sociale ka publikuar një lamtumirë prekëse për tifozët e Romës dhe ish-klubi e tij.
Hirra është eliksir i vërtetë, provojeni dhe trupi do t'ju falenderojë Gjysmë litri deri në një litër e kësaj pijeje në ditë dhe pas disa ditësh do të shihni ndryshime të pabesueshme. Hirr